Як заробити на завданнях в Інтернеті?

Для отримання солідного прибутку на завданнях необхідно вибирати найвигідніші замовлення і виконувати їх максимально швидко. Багатьом новачкам не вдається заробити пристойних сум, оскільки вони приділяють роботі кілька годин в день. Слід бути готовим до серйозних витрат часу і сил.

Вони можуть бути найрізноманітнішими, наприклад:

• Залишити коментар або відгук;
• Зареєструватися на сайті;
• створити нову тему на форумі;
• Встановити додаток або гру і оцінити їх;
• Проявити активність в соціальних мережах (лайки, репости, додавання в друзі, вступ до групи).

Складно перерахувати всі можливі варіанти, оскільки вони залежать лише від фантазії і потреб замовника і часом можуть бути досить незвичайними.

Як заробити на завданнях в інтернеті
Businessman working from home and checking financial charts on his computer

Де можна заробити?

1. WMMail і SeoSprint

Ці ресурси відносяться до Кликова спонсорам і мають схоже призначення, але різняться в деяких деталях. Обидва сервіси дозволяють отримувати дохід від виконання завдань і виводити зароблені кошти на електронні гаманці.

Сервіс WMMail пропонує більш високу оплату і характеризується хорошим рівнем захищеності. Для реєстрації необхідно мати гаманець в системі WebMoney. Платять в доларах, а зароблені кошти виводяться миттєво і без обмежень по мінімальній сумі. Тобто, виводити гроші можна після оплати.

SeoSprint є головним конкурентом WMMail, хоч останній і був створений набагато раніше. Зареєстрованих користувачів на проект приблизно однакову кількість, а за обсягом замовлень SeoSprint значно перевершив конкурента. Щодня на ресурсі є понад 15 тисяч.Для їх виконання необхідно пройти просту реєстрацію, в ході якої не буде потрібно навіть наявність електронного гаманця.

Для отримання високого прибутку не потрібно вибирати кращу майданчик, а варто зареєструватися відразу в декількох. Таке рішення дозволить знаходити найбільш вигідні пропозиції.

2. Біржі копірайтингу

Вони пропонує можливість заробити не тільки на написанні і продажу текстів, а й на виконанні завдань. Їх завжди багато, а оплата за одне може досягати 100-300 руб. Для роботи буде потрібно пройти нескладну реєстрацію.

Можна продавати готові тексти на будь-які теми через магазин статей. Або заробляти написанням текстів, а оплата за їх виконання вельми солідна. Основна проблема в тому, що не кожен вміє писати якісні тексти.

Також на біржі зустрічаються завдання, пов’язані з активністю в соціальних мережах. За лайки, репости, коментарі, додавання в друзі і вступ в групи тут платять вище, ніж на багатьох інших майданчиках.

Так, ціна лайка і репоста може досягати 10-20 руб, коментарі – 20, за запрошення друзів в групи можна заробити до 20 руб. Ще одним популярним варіантом є написання коментарів і відгуків з публікацією на сторонніх ресурсах.

До таких варіантами відносяться: розміщення відгуків на майданчиках-отзовіках (Otzovik), написання рекламних повідомлень на форумах і сервісах питань-відповідей (Відповіді Mail.ru), і т.д.

Біржа веде статистику користувача, при сильному її погіршенні аккаунт буде заблокований на деякий час.Також в разі подачі скарги замовником про неякісне виконання завдання (велика кількість помилок, видалення відкликання / коментаря після оплати) модератори можуть заблокувати профіль назавжди.

3. WorkZilla

Воркзілла є біржу фріланса. На іноді можна зустріти замовлення з написання текстів, але в основному тут викладаються різноманітні завдання. Для використання сервісу необхідна наявність гаманця Вебмані і персонального атестата в системі. При відсутності атестата біржа допоможе його отримати.

Заробіток на питаннях і відповідях в Інтернеті? Топ-8

Як хобі перетворити на заробіток? 10 важливих правил

Працюємо віддалено: 15 видів онлайн-заробітку, які стали популярними в 2021 році

Також буде потрібно оплатити тримісячну підписку в розмірі 490 руб і заповнити профіль.

На даній біржі замовники шукають професіоналів різних напрямків. Можна зустріти і по монтажу відео, створення презентацій, створення та просування сайтів. Оплата висока, при належних зусиллях реально заробляти більше 1000 рублів в день.

Попрацювавши деякий час і набувши досвіду, можна вийти на щомісячний дохід в 50 тисяч рублів і вище.

На самому початку шляху досить складно взяти хороший замовлення. Новачкам слід приділити час на наповнення портфоліо і вказівку професійних якостей і навичок. Найкраще почати шлях фрілансера з виконання простих з низькою оплатою для отримання хороших відгуків і підвищення рейтингу. Поступово довіра замовників підвищиться, і до виконання стануть доступні більш складні і високооплачувані.

4. Earning Cash

Цей проект дозволяє заробляти, встановлюючи програми та ігри на мобільний пристрій. Даний спосіб ідеально підійде любителям мобільних ігор, оскільки дозволяє заробити, займаючись улюбленою справою.

Для роботи необхідно пройти просту реєстрацію і зайти в список завдань. Також слід ознайомитися з вимогами замовлення.Найкраще вибирати високооплачувані, в яких передбачена установка програми та виконання певного завдання, наприклад, досягнення необхідного ігрового рівня.

Після того як користувач виконав гроші автоматично надійдуть на баланс облікового запису. Вивести їх можна на будь-який електронний гаманець, обмеження по мінімальній сумі відсутні.

5. Заробіток на інших системах

В інтернеті регулярно з’являються нові проекти. Кожна з них по-своєму унікальна і має переваги і недоліки.

• QComment. Проект пропонує заробити на написанні відгуків і коментарів, а також на активності в соціальних мережах. Особливістю ресурсу є обов’язкове проходження іспиту на знання правил російської мови, а також написання невеликого тексту для оцінки грамотності.

Після його здачі відкривається доступ до високооплачуваним завданням. Якщо тест не пройдений або його результати незадовільні, доступні тільки дрібні замовлення з низькою оплатою.

• CashBox. Сервіс є багатофункціональним. На ньому можна знайти по перегляду рекламних роликів, переходу на сайти, виконання дій в соцмережах, проходженню опитувань і багато іншого. Обмежень щодо виведення немає, гроші приходять на гаманець Вебмані.

• ProfitCentr. Існує більше 10 років, реєстрація через сервіс WebMoney. Пропонує багато дрібних різних спрямувань. Особливістю є можливість виведення коштів на баланс мобільного телефону.

Висновок

Заробити на виконанні завдань під сили навіть школяреві.Для отримання максимального доходу рекомендується зареєструватися відразу на декількох майданчиках і вибирати найбільш вигідні замовлення, а також заробляти хорошу репутацію. На деяких майданчиках велику роль грає портфоліо, тому варто витратити час і сили на його наповнення.

Скільки чайових залишають в різних куточках світу?

10 головних причин чому варта купити MacBook (макбук)

Як правильно купляти вживаний ( б/в ) автомобіль?

error: Вміст захищений!!