Як заробити новачку в Інтернеті, без вкладень?

Заробіток на лайках і підписках, найпростіший спосіб почати заробляти в Інтернеті новачку. Він ідеально підходить для старту. Головні переваги подібних сайтів: не потрібно вкладень, знань, робота максимально проста, швидка оплата.

Від працівника потрібно ставити лайки, підписуватися, дивитися відео, проходити опитування, переходити на сайти, встановлювати різні програми та т.д.

Потрібно розуміти, що примітивна праця завжди буде оплачуватися за низькою ціною. Тому сподіватися на великі заробітки на таких проектах не варто. Хоча якщо займатися активно залученням рефералів в проект, то можна збільшити свій дохід в десятки разів.

Для подібної роботи потрібні профілю різних соціальних мереж. Більшою популярністю користуються профілі в:

  • Вконтакте,
  • Instagram,
  • Telegram,
  • Tik Tok
  • YouTube,
  • Фейзбук

Бажано мати відразу кілька профілів.

Але на жаль, для роботи з цими соціальними мережами обов’язково потрібно реєструвати акаунти на свої номери телефонів. Як бути? Адже у звичайної людини, як правило всього один або два номери.

Можна скористатися платними сервісами активації. Але вони не дуже надійні.

Так як номери видаються всього один раз і якщо сторінку заблокують відновити її не вдасться. Тому, набагато простіше, придбати на Авито або Юлі чи Олх безліч сімкарт. Часто їх продають оптом, за низькою ціною. Вони зареєстровані на різні компанії.

 

Після реєстрації профілів їх потрібно максимально заповнити. Профілю повинні бути на різних людей. Під Вконтакте і Instagram будуть потрібні кілька фото однієї людини.

Їх можна знайти на різних фотостоках.

Свої фото викладати не можна, так як акаунти створюються виключно для роботи. Важливо створити відчуття, що акаунти належать живим людям. Місцезнаходження в профілі потрібно вказувати в великих містах. Наприклад, Москві.

Порожні профілю нікому не цікаві.

Тому за допомогою різних безкоштовних сервісів накрутки необхідно накрутити на профіль хоча б 200 – 300 осіб.

Одним з найкращих варіантів буде сервіс BossLike. На ньому можна набрати живу аудиторію. Підготувавши таким чином профілю можна приступати безпосередньо до роботи.

Як заробити новачку в Інтернеті, без вкладень?

Де ж знайти подібну роботу? Існує величезна кількість сайтів з такою роботою. Розглянемо три найбільш популярних ресурсу.

Vktarget.ru.

Vktarget – найстаріший перевірений часом сайт. Інтерфейс дуже простий. Авторизувавшись на сайті під власними соціальними профілями можна починати отримувати прибуток. Для цього потрібно підписуватися на канали, спільноти, ставити лайки, ділитися з друзями, дивитися пости.

Реєстрація дуже проста. Можна авторизуватися через соціальні мережі, але краще зареєструватися через пошту. Може трапитися так, що профіль у соціальній мережі заблокують і тоді не буде можливості зайти на даний сервіс.

Обов’язково потрібно вказувати свою справжню пошту, тому що при виведенні коштів на неї буде приходити код перевірки.

Для підключення своїх соціальних акаунтів потрібно перейти в розділ «Заробити». Далі в «Налаштування» і вибравши потрібну соціальну мережу, натиснути «Підключити». Все профілю готові до роботи.

Після виконання завдання, потрібно натиснути кнопку «Перевірити», якщо все зроблено правильно дане завдання буде оплачено. Якщо завдання закінчилися не варто засмучуватися, вони періодично оновлюються. Даний сайт не підійде як основне джерело заробітку, а лише як додаткове джерело отримання доходу.

Мінімальна сума для виведення всього 15 рублів. Гроші виводяться протягом двох робочих діб. Гроші можна вивести на рахунок електронного гаманця або на баланс мобільного телефону.

Також у даного сайту є 15% партнерська програма. За залучених рефералів користувач отримує винагороду. Якщо за посиланням прийшов рекламодавець, сайт платить 15% з його поповнень. Наприклад, рекламодавець витратив на сайті 1000 рублів, а партнер з цього отримав 150 рублів. А таких рекламодавців може бути по декілька чоловік в день.

Якщо за посиланням зареєструвався працівник, то 15% нараховуються з його доходу.

Qcomment.ru

Qcomment.ru – це біржа коментарів і соціального просування. На ній можна заробляти виконуючи різні завдання. Ставлячи лайки, здійснюючи підписки, переглядаючи відео, залишаючи коментарі на сайтах, форумах і в соціальних мережах. Вартість може досягати 46 рублів за одне завдання. Оплата досить хороша для подібних сайтів.

При бажанні на даному сайті можна робити 200 – 300 рублів в день. Мінімальна сума для виведення становить 100 рублів. Заробити її нескладно. Є партнерська програма. Відповідно до неї партнер отримує 20% за залучених рекламодавців і 10% за залучених виконавців.

CashBox.ru.

CashBox – спеціалізується на соціальному просуванні. По суті це аналог Vktarget, але з великою кількістю можливостей для заробітку. Заробіток відбувається за лайки, підписки, перегляд сайтів, відео, виконання різних завдань.

Для виведення а коштів з цього сайту знадобиться мати акаунт в платіжній системі WebMoney. Немає мінімальної суми для виводу. Після замовлення виплати, вона додається в чергу і через деякий час приходить на рахунок користувача в автоматичному режимі. Зазвичай це відбувається досить швидко.

У даного сайту також є партнерська програма, платять 30% за запрошеного рекламодавця і 10% за виконавця.

Крім описаних вище сайтів є безліч інших аналогічних ресурсів. Для більшого заробітку треба працювати хоча б на кількох сервісах. На деяких сервісах дозволено працювати з декількох акаунтів.

Виконавши завдання одним аккаунтом, можна ці ж завдання виконати повторно з інших профілів. Тим самим отримавши більше грошей.

OLX — як заробити 100 000 грн ( бизнес на Oлх )

Топ 5 якостей, які впливають на успіх чи невдачу

Куди вкласти 1000 доларів у 2022 році