Як заробити рукоділлям, сидячи вдома

У цій статті я розповідаю про те, як можна заробити на виробах ручної роботи. Так, ви знали, що хенд-мейд можна не тільки продавати? А адже саме такий метод заробітку зазвичай мають на увазі умільці. Я ж пропоную ще кілька цікавих методів, які допоможуть вам гідно монетизувати свою улюблену справу.

Майстер-класи (тексти)

Багато сайтів рукоділля та Інтернет журнали купують майстер-класи. Ціна різна і зазвичай становить зазвичай від 70-100 рублів і вище. Роблячи вироби ручної роботи, запам’ятовуйте процес. Робіть покрокові фотографії. Це зовсім не складно і не вимагає наявності супердорогий техніки. Зазвичай для оптимального відображення процесу виготовлення виробів потрібно 3-5 фотографій. Не так давно я сама заробляла на майстер-класах. Одного замовника я знайшла на біржі віддаленої роботи, а ще один сайт, який купував подібні роботи, я знайшла по пошуковику Яндекс, набравши там «потрібні майстер-класи».

Відео майстер-класи

Те ж саме, що і з фотографіями, але весь процес зберігаємо на відео. Найкраще знімати в якості НD (будь-яка сучасна відео- або фотокамера дозволяє знімати в цій якості). Відео також можна продавати, а можна зробити свій канал на ютубі, присвячений рукоділлю.

Особистий сайт / блог

Ви можете зробити свій ресурс, присвячений хенд-мейду. Вийде чудовий бізнес на рукоділлі. Проаналізуйте сайти «конкурентів». Обов’язково знайдіть ту родзинку, якої не вистачає іншим подібним проектам. Також вам знадобиться статистика і аналіз ключових слів. Такий спосіб заробітку дуже хороший – практично хобі, як бізнес.

Інтернет магазин

Ну і звичайно ваші роботи можна продавати. Для цього найкраще зробити інтернет магазин. Це не складно, є спеціальні інструкції, за якими ви можете створити сайт буквально за пару днів. Крім того, ви можете замовити його виготовлення у фріласеров на біржах віддаленої роботи. Але, перш, ніж приступити до створення сайту, напишіть бізнес план магазину рукоділля. Детальніше про це я буду говорити в наступних статтях.

Групи в соціальних мережах

Продаючи свої роботи, не забувайте про групи в соцмережах, наприклад, ВКонтакте, Фейсбук, Однокласники. Ви можете зробити як свою групу, так і рекламувати свої роботи на чужих ресурсах. В останньому випадку вам слід зв’язатися з адміністратором групи відповідної тематики і уточнити можливість розміщення фотографій ваших виробів у фотоальбомі. Це платно, але зазвичай досить ефективно.

Як заробити рукоділлям, сидячи вдома
Young girl doing some needlework

Якщо ви знаєте ще якісь способи заробітку на хенд-мейд, буде здорово, якщо ви поділитеся ними в коментарях під цією статтею. А тепер поговоримо конкретно про продажі ваших рукодільних робіт.

Де продати хенд-мейд

Хенд-мейд – це чудовий вид заробітку для мам в декреті. Сидячи вдома з малям і займаючись улюбленою справою, можна і трохи, а може бути і багато заробити. Але основна проблема полягає в тому, де продавати свої вироби. Адже мама не може піти і відкрити свій магазинчик. В такому випадку на допомогу приходить Інтернет.

Сьогодні в Інтернеті маса можливостей для кожної людини, яка хоче навчатися, розвиватися і заробляти віддалено.
Наведу кілька самий популярних способів продажу хенд-мейд товарів:

• Свій Інтернет-магазин. Зробити його ті так вже й складно самостійно, або можна замовити у фахівця. Там ви розміщуєте свої товари, робите опис, і розкручуєте свій сайт.
• Група в соцмережах (ВКонтакте, Однокласники, Фейсбук). Створюєте групу, розміщуєте в альбомі фото своїх виробів, розкручуєте. При цьому потрібно додавати не тільки якісь свої вироби, а й різні цікаві пости, щоб люди цікавилися і вступали в вашу групу. Можна рекламувати товари і в чужих групах за гроші.
• Готові майданчика в Інтернеті. На цьому пункті зупинюся детальніше.

Сьогодні є багато ресурсів, які платно або безкоштовно пропонують вам розмістити свої вироби на продаж.

Серед таких сайтів знаходиться:

1. Ярмарок майстрів (livemaster.ru) – напевно, найвідоміша майданчик в Росії, де можна продавати рукоділля і не тільки. Ви можете безкоштовно розмітити кілька робіт, а потім додавати свої вироби на продаж за гроші.

2. hand-made.ru – відмінна майданчик, де можна продавати свої вироби. Ви створюєте свій магазин на базі цього ресурсу і розміщуєте свої роботи.

Є й закордонні майданчики, такі як etsy.com. Кажуть, що продажі тут йдуть досить добре, адже ціни російських рукодільниць досить невисокі.

3. Ще одна досить популярна зарубіжна майданчик – це artfire.com. За те, що ви будете розміщувати тут свої роботи, доведеться щомісяця платити гроші.

Ну, ось в цілому і все. Якщо ви знаєте ще якісь способи продажу виробів ручної роботи, можете написати про них в коментарях.

Успіхів!

Що таке контент-маркетинг?

Як підібрати колір для свого бренду

Криза з’їдає бізнес? Ось декілька важливих порад

error: Вміст захищений!!