Як заробити студенту?

Студентам досить складно поєднати роботу і навчання, тому в цій статті опишу реальний заробіток для тих, хто хоче заробити і одночасно отримати гроші і диплом без шкоди навчанні. Інформація як заробити студенту корисна всім в незалежності від їх місця навчання, будь то Україна чи будь-яка інша країна. Якщо тебе цікавить додатковий заробіток, то читай статтю до кінця, отримуй нову інформацію, і ти ніколи не залишишся без копійки в кишені.

Отже, більшість студентів – це люди, які тільки закінчили школу, і не мають спеціальних навичок, які вони могли б запропонувати роботодавцеві за гідну оплату. Уміння роздавати флаєри, розклеювати оголошення або гордо стояти в костюмі квітки відчутних грошей не приносить. Так що ж робити? Де заробити гроші студенту? Причому студенту, який прийшов в університет саме вчитися і освоювати досліджувану ним спеціальність.

Я розділив всю роботу на 3 великі групи:

1. Віддалена робота за разовими завданням – ця робота повністю виконується в інтернеті. Пошук замовлень, виконання замовлень і отримання грошей за виконану роботу. Все робиться онлайн. Тут ви точно розберетеся з тим, як заробити студенту в Інтернеті.

2. Очна робота – коли необхідно кудись виходити або навіть виїжджати, тому що на такій роботі потрібна особиста присутність. Це може бути робота барменом, помічник на якісь заходи, та ж сама роздача листівок або тому подібні роботи.

3. Навчання і консультування – ця робота може виконуватися віддалено, наприклад, через листування в соціальних мережах або по телефону. Це може бути все що завгодно, в чому ви прекрасно розбираєтеся, і за що вам люди із задоволенням заплатять.

Що стосується мене, то я попрацював і заочной роботі, і з консультуванням / навчанням, за разовими завданнями. А зараз поділюся з вами своїми висновками!

На першому місці для мене, по досвіду як заробити студенту, це віддалена робота за разовими завданням. Тут ти сам регуліруешь завантаження, потік замовлень величезний, можливо спробувати отримувати замовлення в будь-який час. Замовлення досить прості і різноманітні.

Як заробити студенту?

Таких Інтернет сервісів дуже і дуже багато. Є сервіси з зовсім простими завданнями, де витратиш дуже багато часу і нічого не заробиш. Також є майданчики, які вимагають уже реальних професійних знань і компетенції.

Отже, методом проб і помилок я зупинився на двох Інтернет майданчиках – Workzilla і vsesdal.com.

Віддалена робота на біржі завдань

Біржа Workzilla. Тут взагалі найрізноманітніші завдання, які не потребують якогось серйозного досвіду, наприклад, зареєструвати 100 акаунтів в соціальних мережах, зробити презентацію, перекласти текст, зробити реферат, зробити транскрібацію (якщо з відео потрібно зробити текстовий документ) і т.д. В середньому оплата за виконання завдань від 200 до 2000 рублів. Після реєстрації доступні завдання і можна самому виступати в ролі Замовника, так і в ролі Виконавця замовлень.

Біржа vsesdal.com це ресурс для студентів. Там студенти замовляють виконання таких завдань, як – написати твір, зробити контрольну, реферат і т.д. Ти можеш бути як Виконавцем таких завдань, так і сам розміщувати замовлення. В середньому оплата за одне завдання від 300 до 900 рублів.

Робота з навчання та консультування

Тут вже трошки складніше, але теж цікава підробіток. Якщо ви розібралися в якомусь питанні і людям необхідна допомога у вирішенні подібних питань, то можете сміливо пропонувати свої послуги.

Можна навчати, наприклад, малювання, іноземних мов, допомагати розвивати групу ВКонтакте, та все що завгодно! Просто напишіть в своїх акаунтах, ніж конкретно ви можете допомогти людям, і бажаючі знайдуться.

Що стосується мене, то я непогано розібрався в питанні – подачі документів до університетів, можу дати рекомендації як вибрати університет, як вперше купити квиток на літак і т.д. Якщо ви вже вступили до університету, то ви можете допомогти іншим з цим, допомогти з документами, зустріти в аеропорту і т.д. А замовлення обов’язково будуть, тому що не всім по кишені послуги посередників, які в десятки разів дорожче, ніж послуги консультантів. Мінус такої роботи, це нерегулярні замовлення, але якщо чергувати цю роботу з виконанням разових завдань, то завантаження виходить рівномірна.

Як заробити студенту очникам

Як на мене, то очна робота студенту це не найкращий варіант, тому що ти змушений підлаштовуватися під свого роботодавця, не можеш регулювати завантаження, також витрачати часові та грошові витрати на транспортні пересування до місця роботи і назад до місця проживання, наприклад, в гуртожиток. Це обов’язково позначиться на результатах в навчанні, і якщо ти вчишся за кордоном, то працювати за студентською візою в деяких країнах заборонено.

Висновок такий – разова, якщо є якась цікава по оплаті робота і є вільний час, то попрацювати по такій роботі можна. Однак регулярна робота на очній роботі, при тому, що є можливість і підробляти онлайн, не найкращий вид підробітку.

Якщо вам потрібно підробіток, то в першу очеред рекомендую звернути увагу на онлайн роботу, через біржу Workzilla і vsesdal.com. Реєструйтеся, починайте з простих завдань, і коли наб’єте руку, у вас через якийсь час проблем з готівкою вже не буде. А якщо у вас є в якійсь темі досвід і знання, то можете навчати і проводити консультації.

Якихось величезні грошей чекати не варто, але при невисокій завантаженні і без шкоди для навчання, на 150 доларів в місяць розраховувати цілком реально.

Хоча це все залежить від, того скільки ви будите приділяти часу.

Якщо у вас є доступ в Інтернет і ноутбук, то знайти підробіток в онлайн просто, а якщо ви вчитеся за кордоном, то в підробці ви залишаєтеся добропорядним студентом, яка не порушує правила в країні. Можете вчитися і підробляти, нічого не боячись.

Як заробити рукоділлям, сидячи вдома

Що таке контент-маркетинг?

Як підібрати колір для свого бренду