Як заробити в декреті? 6 супер порад для красивих Мам

Звичайному здобувачеві роботи під час кризи і так складно знайти гідний заробіток. У матусь умови пошуку ще більш катастрофічно звужуються: потрібна робота або вдома, або за вільним графіком, звичайно, якщо у вас є кому залишити дитинку на кілька годин. Ну і, природно, як і від будь-якої іншої роботи повинна бути відповідна матеріальна віддача.

Відразу розіб’ю в прах всі ваші надії про роботу на дому, знайдені на просторах Інтернет. Без перебільшення 99,99% таких пропозицій є обманом і приводом виманити у вас гроші. Всі варіанти, де з вас перед роботою під будь-яким приводом просять грошей – обман.

Це набір тексту на комп’ютері, обробка електронної пошти, вирощування грибів, сборка ручок, оператори з переказу грошей.

Приводів забрати ваші гроші багато – і запорука за товар, і покупка сертифікатів операторів Webmoney (ймовірність навіть кримінальної відповідальності!) І покупка текстів і т.д.

Я не буду зупинятися детально на цьому питанні, тому що ця стаття про те, як заробити гроші, а не втратити їх.

Також, я думаю, питання про роботу стоїть не так гостро у тих мам, які до декрету працювали віддалено або за гнучким графіком.

До таких належать працівники мережевого маркетингу, фахівці, що працюють в сфері краси, IT-технологій і інші вільні художники.

На чому можна заробити, перебуваючи в декреті?

Як заробити в декреті
Illustration of a happy pregnant

1. Рукоділля і будь-який інший хендмейд

Щасливі власниці «золотих рук», думаю і без моїх порад, вже зайняли свої ніші і радують своїми виробами всіх постійних клієнтів і знайомих. Про що тут хочеться сказати: для збільшення обсягів продажів можна давати оголошення в газеті. Найдієвіший спосіб поширення інформації «сарафани метод».

Не соромтеся пропонувати свої послуги або продукцію матусям, з якими ви гуляєте на вулиці.

Якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви – просунута матуся, і можете розміщувати оголошення в інтернеті на місцевих безкоштовних дошках оголошень, інтернет-аукціонах і міських дитячих порталах.

В останньому випадку може знадобитися узгодження з адміністраторами таких сайтів.

Можливо, що сприятиме продажу буде наповнення асортименту саме дитячим напрямком. Тому що тепер ви точно знаєте що потрібно дітям, і яким воно повинно бути.

Той, хто нічого не вміє, але у кого є бажання, є прекрасна можливість навчитися. Я розумію, що вільного часу не так вже й багато, але більше його буде тільки на пенсії. Так що дерзайте!

2. Фахівці стилісти, перукарі, майстри манікюру, нейл-арту, педикюру, косметологи

Цей пункт я додала для тих, хто все життя мріяв освоїти ці професії. Зараз у вас є час це зробити. Мінусами цього варіанту є:
• Доведеться витратити енну суму і час на навчання;
• Закупити для подальшої роботи необхідні матеріали.

Все, чим користуються професіонали, коштує дорожче, ніж мас-маркет. До того ж, косметика має відносно невеликі терміни зберігання.

Пошук клієнтів, як і в п.1. Самореклама – це те, що потрібно.

Курси з навчання можна знайти в газетах з працевлаштування, в інтернеті. Дати якусь інформацію з цього питання також може ваш знайомий перукар або стиліст.

Курси з навчання
Audit payment of digital internet bill invoice verify vector, online tax financial accounting complete, accepted fraud evaluation check, valid transaction pay audition flat, authorized money transfer

3. Лікарі можуть консультувати пацієнтів з виїздом на будинок

Так заробляють лікарі і не перебувають в декреті. Але для мам-лікарів – це теж варіант. Мінусами такої роботи можуть бути:

• Постійна доступність для пацієнтів в будь-який час доби;

• Відсутність автомобіля призведе до того, що на дорогу ви будете витрачати часу більше, ніж на роботу.

Як варіант можна консультувати пацієнтів з вашого під’їзду, будинку, сусідній вулиці.

• Питання з клієнтами частково вирішується, як і в п.1 – можливо, вашими першими пацієнтами стануть друзі вашого малюка.

• Природно, це стосується тих, у кого є спеціальну освіту і відповідний досвід роботи в лікарні!

4. Мамам положені з економічних спеціальностях складно знайти роботу на неповний робочий день

Тому що бухгалтера, фінансисти і аналітики потрібні «прямо тут, прямо зараз». Але і їм можна порадити займатися реєстрацією-перереєстрацією фізичних і юридичних осіб в податкових органах, фондах соціального страхування та державних органах управління.

Клієнтів можна шукати по оголошеннях, залишати свої візитки з пропозицією ваших послуг в фойє і вестибюлях відповідних установ, банках.

Тут все залежить від вашої сміливості – не всі охоронці або прибиральниці будуть дивитися, як ви розкладає у них на очах свої візитки або оголошення.

5. Технічні фахівці, як і журналісти, можуть спробувати себе у фрілансі

Фріланс – це віддалена робота, необов’язково, але дуже часто, виконувана на комп’ютері, може бути разової або постійною.

  • Виконати креслярський проект,
  • створити сайт,
  • намалювати логотип,
  • написати статтю,
  • перевести документацію,
  • написати курсову, диплом і т.д. – це далеко не всі можливості фрілансу.

Якщо у вас є що сказати, і ви робите це цікаво – тоді це ваш шлях. Перевага фрілансу в тому, що не має значення які у вас освіта і професія.

Головне – розум, нестандартність мислення, креативність і терпіння.

У мережі багато бірж, присвячених фрілансу, і яку з них вибрати – вирішувати вам.

заробіток для мам в декреті
vector illustration, working mother, career and mother, technology and mom, business woman and mother

Почитайте відгуки інших користувачів, подивіться, що вам більше подобається. Звичайно, скрізь є ймовірність того, що вам не оплатять виконану роботу. Але все-таки це дійсно робота, а не обман, за яку дійсно платять гроші.

6. Варіант додаткового невеликого заробітку, який стає зараз все більш популярним – це робота таємним покупцем

Суть роботи полягає в тому, що ви під виглядом звичайного покупця приходите в зазначений вашим роботодавцем магазин, кафе, СТО і оцінюєте такий об’єкт по ряду критеріїв.

Пропозиції такої роботи також є в інтернеті. Спочатку вам треба буде пройти навчання, а вже потім приступати до перевірок. Хочу знову підкреслити, що будьте уважні!

З вас не повинні вимагати ніяких грошей за навчання! Якщо вам пропонують оплатити навчання або вступний внесок – розгорніться і йдіть. Інакше залишитеся без грошей і без роботи.

В кінці зазначу, що робота має на увазі працю і плату за неї.

Щоб отримувати гроші – треба працювати, ніхто просто так вам грошей не дасть.

Вже ви мене вибачте великодушно за настанови і банальності. Я сподіваюся, що моя стаття дасть вам їжу для роздумів. І може навіть, ви знайдете собі роботу, про яку я тут не згадала. Ну а якщо я вам хоч чимось допомогла – значить, мої старання не були марними.

Будьте щасливі і дбайте про себе і про ваших дітей!

Що потрібно знати при покупці готового бізнесу?

Безкоштовні програми для запису відео з екрану онлайн

Менеджер соціальних мереж (SMM) хто він і чим займається?

Як заробити гроші вдома Жінці через Інтернет?

error: Вміст захищений!!