Як заробити в “Фейсбуці” на лайках, групі?

Фейсбук – популярна соціальна мережа, яка у всіх на слуху. Там зареєстровано багато користувачів, вони обмінюються повідомленнями, діляться фотографіями, новинами, коментарями. Фото можна оцінювати і ставити лайки. Популярність Фейсбуку росте з дня на день і багато людей задаються питанням – як на ньому заробити? І взагалі – чи можливо ці. Так – це цілком реально. На своїх сторінках можна пристойно заробити. Існує кілька методик, які допомагають заробити гроші.

Можливий дохід

І, звичайно, відразу хочеться дізнатися – від чого цей самий дохід залежить? Для початку варто оцінити свою сторінку. Якщо вона створена день назад і на ній немає ніякої інформації, то відповідь очевидна – заробити НЕ вийде.

Так що перший крок – перетворення невідомої Бізнес-сторінки Facebook в щось привабливе і цікаве відвідувачам. Потрібно додавати унікальні знімки, розповідати цікаві новини. І потрібно багато друзів! Тільки так сторінка буде цікава потенційним покупцям.

Спочатку варто розглянути прості методи заробітку. Але вони і не високооплачувані. Існують платформи, де можна отримувати винагороду за репости, лайки, перегляд відео. Їх варто розглянути більш детально, щоб розуміти, з чим доведеться зіткнутися на перших порах:

1. Vktarget. Спочатку тут були завдання для вітчизняних мереж. Але зараз функціонал розширили. Робота тут вкрай проста: потрібно лайкать пости, коментувати їх, додаватися в групи.

Користувач реєструється, проходить тест і після цього відразу отримує премію. Після цього йому доступний перелік наявних замовлень. Умова: максимально заповнити профіль, тому щозамовники часто виставляють вимоги щодо виконання їхніх замовлень.

Але на великі доходи розраховувати не варто. Так – кишенькові витрати – не більше. Але можна і ці гроші пустити в справу – на рекламу цієї самої сторінки у Фейсбуці.

2. ФорумОк. Сервіс аналогічний першому. Тут багато активних завдань – бери будь-яке. Мінімалка на висновок – 200 рублів. Багатьом вдається заробити цю суму менше, ніж за добу. В системі передбачені бонуси за рефералів.

3. Vprka. Дуже розширений функціонал. Інтерфейс сайту дуже приємний. Можна за день виконати до 50 завдань. Вони відрізняються по оплаті. В системі є квести – більш цікаві для користувачів завдання. Але теж не варто чекати великих грошей.

Заробіток на групі

Створюється співтовариство в Фейсбуці. Далі його наповнюють контентом. Це копітка робота, але і прибуток може бути вельми непоганий. Потрібно залучати користувачів. Для цього кожен день публікують новини, створюють цікаві опитування, всіляко стимулюють учасників до активу в групі.

Рекламодавця готові платити гроші за розміщення реклами в активних групах. Наприклад, група набрала понад 10 тисяч учасників. За один рекламний простий можна вже просити від 300 рублів.

Але не можна публікувати рекламу за рекламою. Учасникам це не подобається і вони обов’язково будуть відписуватися. Треба грамоті але розбавляти рекламу цікавими постами.

Бізнес-сторінка

То не просто особиста сторінка, просунутий аккаунт, де прив’язують контакти, адреси та багато чого іншого. В цьому випадку можна використовувати дієві інструменти для просування проекту. Наприклад, на бізнес-сторінці можна продавати певні товари.Можна діяти в якості посередника.

Сторінка в Facebook: як створити і заробити на ній?

Поради для ефективної реклами в Facebook в 2021 році?

Як розблокувати рекламний кабінет Facebook

Facebook відхилив рекламу? Ось 8 можливих причин

Чому варто розміщувати рекламу в Facebook? 9 причин

Можна надавати послуги-онлайн. Посилання на сторінках соціальної мережі індексуються пошуковими системами. Так що власникам ресурсів можна пропонувати купити такі посилання.

Розкрутка сторінки

Якщо аккаунт ні у кого не викликає інтерес, то про яке заробітку може йти мова? Існують вбудовані можливості системи, якими варто скористатися. Приклад: пропозиція залишити лайк. Так більше число користувачів можуть ділитися корисним ресурсом. На сторінку потрібно регулярно кликати друзів і знайомих. На бізнес-сторінку можна додавати кнопки. Приклад: пропозиція користувачеві забронювати вподобаний товар одним кліком.

Розкрутка групи

Увага до сторінці – перший крок. Потрібно продумати все до дрібниць. Головне фото повинно бути цікавим і залучати з першого погляду. Потрібно придумати рубрикатор. Протягом дня треба брати участь в обговореннях, пропонувати теми. Варто подумати про проведення конкурсів. Але якщо хочеться розкрутити групу швидко, потрібні грошові вкладення. Але вони окуплять себе. Група з 10000 учасників вже несе гроші, а якщо їх 100000 і більше – то дохід може радувати.

Що не можна робити

Швидкий спосіб накрутки – покупка підписників. Але майже всі майданчики торгують ботами, а їх видаляє адміністрація мережі. Або ж на групу просто будуть підписані безликі віддалені акаунти, що не дасть солідності спільноті.

Спамити теж не можна. Нав’язана реклама дратує абсолютно всіх! Не варто кликати за добу понад 20 друзів. Інакше система почне сумніватися, що додаються друзі. Та й незнайомих людей не варто наполегливо кликати в групу.

Троє відзначать повідомлення в якості спаму і все – можна стати щасливим власникам бана від адміністрація мережі.

Корисні поради

Активний користувач – запорука успіху.Так, доведеться щодня сидіти на сторінці і виконувати механічні дії. Але це того варто – користувачі побачать, що людина намагається розкрутити сторінку.

Взагалі до розкручування групи або особистої сторінки треба розглядати в якості роботи. Намагатися в день виділяти кілька годин мінімум.

На Фейсбуці реально отримувати прибуток. Але за умови довгої роботи. Так що варто оцінити можливості і бажання.

Соціальна мережа – майданчик для заробітку, треба лише навчитися користуватися всіма її можливостями.

Складання графіка, план проекту від початку і до потенційно доходу – це найголовніше!

Чим відповідальні людина підходить до справи, тим швидше сторінка буде розкручена і підготовлена ​​для заробітку.

Як просувати сайт статтями?

Заробіток в Інтернеті на лайках

Facebook pixel — що це таке і як він використовується?

Як створити акаунт на Facebook?

error: Вміст захищений!!