Як заробляти на Telegram-каналі ( топ 4 способи )

Якщо у вас виникли фінансові проблеми і ваша мета – заробити додаткові гроші, можете спробувати програму Telegram. Фактично це месенджер, але його можна використовувати не тільки для текстових повідомлень, дзвінків або відеодзвінків, але і в маркетингових цілях. На щастя, цей порівняно новий ресурс, надає можливість отримати додатковий дохід, який не вимагає попередніх вкладень. У світі, де панує Інтернет немає нічого неможливого, навіть в тому, щоб успішно заробляти гроші, залишаючись вдома, зручно влаштувавшись перед екраном комп’ютера або телефону.

Створіть Telegram канал і заробляйте реальні гроші

Як заробляти на Telegram-каналі

Що таке Телеграм? Це популярний мобільний додаток для обміну миттєвими повідомленнями, який дозволяє здійснювати наскрізні зашифровані голосові дзвінки, створювати наскрізні зашифровані «закриті» чати або обмінюватися файлами всіх видів, наприклад, зображеннями, відео, контактами. Додаток доступний на мобільних платформах, включаючи:

 • iOS,
 • Android,
 • Windows,
 • macOS,
 • Linux.

Можливо, ви не знаєте, що Telegram заборонений в Росії та Ірані, проте в цих країнах його продовжують завантажувати і використовувати, як і в багатьох інших країнах, де він дозволений, наприклад, в Україні.

За статистикою в українському Telegram каналі наступна аудиторія:

 • • чоловіча стать становить 52%;
 • • жінки – 48%;
 • • студенти – 25%;
 • • працівників, які забезпечують функціонал ресурсу близько 30%;
 • • фрілансерів – 10%;
 • • користувачів від 18 років і до 26 років – 50%.
 • • мета реєстрації в Telegram – це читання каналів;
 • • користувачів, які підписані на 15 каналів і менше – 63%.

Цей месенджер дуже поширений в Європі і в Сполучених Штатах, тому що його можна використовувати для досягнення самих різних цілей, навіть маркетингових . У порівнянні з іншими доступними соціальними мережами, Telegram – це програма для обміну особистими повідомленнями, яка забезпечує абсолютну конфіденційність. Крім основної своєї функції цей додаток може стати для багатьох людей невеликим джерелом доходу.

Telegram: способи заробітку

як заробити в Telegram

Якщо ця ідея викликала у вас певний інтерес, і ви вирішили спробувати заробити певну суму гривень, максимально використовуючи Telegram, знайте, що у вас є більше можливостей домогтися успіху на основній роботі.

1.Перший рекомендований спосіб – це заробіток на рекламі

Тобто публікація реальних оголошень про продажі онлайн. Після того, як налаштуєте рекламу, можете зробити її загальнодоступною за допомогою ботів і груп, щоб потенційні покупці могли відстежити їх і зв’язатися з вами. Заробити таким чином не складе труднощів . Насправді, ви можете використовувати Telegram для продажу всіх ресурсів, якими більше не користуєтеся, можливо, хтось знайдеться, кому вони потрібні і захоче їх купити.

Щоб почати заробляти на каналі на розміщенні реклами, варто набрати аудиторію в тисячу підписників. Однак заробити в телеграмі без вкладень можна не тільки на рекламі, але і адмініструванням каналів або розробкою ботів. Ці види діяльності можуть принести до сотні тисяч рублів щомісяця.

В першу чергу треба вибрати концепцію заробітку. Ви повинні розуміти, що вам платить гроші не Telegram, а люди, які користуються послугами каналів, наприклад – рекламодавці. Якщо на вашому каналі зібралася аудиторія 3 – 4 тисячі підписників, ви можете продавати рекламу. Люди готові платити за рекламу на вашій сторінці з виділеним рекламним постом.

Як набрати перших підписників? Все не так просто, якщо враховувати програму Телеграм, як месенджер, то розраховувати на органічне зростання підписників, як, наприклад, в Instagram або Фейсбук немає сенсу. Тут ваш корисний авторський контент практично не дасть бажаного результату. Тут потрібно застосовувати іншу стратегію набору перших читачів:

 • • безкоштовна стратегія – це публікувати статті з посиланням на свій Телеграм канал у блозі чи сайті, в профілях соціальних мереж, на рекламних майданчиках;
 • • платна стратегія – це реклама в телеграм-каналах подібної тематики, таргетована реклама в ВКонтакті, покупка реклами в базах авторських розсилок.

2. Telegram-канал: як заробити на групах

Telegram передбачає наявність не тільки приватних чатів, а й групових. Щоб знайти групи, які вас цікавлять, просто перейдіть в поле пошуку і введіть кілька ключових слів, наприклад, «продати» або «оголошення про розпродаж». Таким чином, з’явиться список групових чатів.

Можете вибрати один або ті, якім віддаєте перевагу. Після цього, щоб приєднатися до групи, просто натисніть на своє ім’я, а потім на «Приєднатися» . Як тільки ви станете новим членом групи, вам доведеться прочитати правила. Як тільки ви прочитаєте правила поведінки, можете почати публікувати свої рекламні оголошення про продажі. Таким чином, Telegram буде виступати в ролі віртуальної вітрини: у вас буде можливість створити свого роду особистий магазин.

3. Як заробити на ботах в Telegram

Набравши «bot» в поле пошуку, з’явиться серія ботів. Якщо ви хочете купувати, продавати або обмінювати продукти, таким чином ви можете відстежити кращих ботів. Після вибору бота вам потрібно буде натиснути «Старт», потім «Прийняти», після цього ви можете розмістити своє перше оголошення. Буде краще вказати, що це за об’єкт, описавши його коротко.

Ви вирішуєте, чи слід розкривати ціну, за якою годні публікувати рекламу. Не всі, насправді, оприлюднюють її: багато хто воліє повідомляти її окремо потенційному покупцеві або навіть домовлятися з ним про ціну. Ви також можете на свій розсуд, показувати чи ні фотографії продукту, який буде продаватися. Вам також потрібно буде додати свої контактні дані, будь то номер телефону або адресу електронної пошти, які необхідні для зв’язку з тими, хто зацікавлений у вашій пропозиції. Після того, як дасте своє останнє схвалення, оголошення з’явиться на боті. Після публікації у вас все ще буде можливість керувати ним, наприклад, змінюючи його або видаляючи назавжди.

4. Як заробити на Telegram-каналі: AliExpress Украина

Для початку вам потрібно буде створити новий Telegram-канал. Натиснувши «Новий канал», а потім «Створити канал», Вам буде запропоновано ввести назву, щоб дати йому ім’я, а потім додати короткий опис. Ви навіть можете прикріпити зображення, яке дозволить іншим користувачам зрозуміти, що це за канал. Не забудьте натиснути «Загальнодоступно», інакше ніхто не зможе побачити, чим ви з ними ділитеся. Крім того, у вас буде можливість вибрати всі контакти користувачів, яких хочете запросити взяти участь.

Далі переходите на AliExpress. В першу чергу вам доведеться безкоштовно зареєструватися на офіційному сайті; після цього вам просто потрібно буде ввести свої особисті дані, щоб створити профіль. Як тільки ви зареєструєтесь на найпопулярнішій на сьогоднішній день платформі онлайн-покупок, ви офіційно станете афілійованим користувачем AliExpress.

Наступним кроком є введення назв всіх товарів, які ви хочете рекламувати на своєму Telegram-каналі. Після того, як виконаєте цей крок, отримаєте посилання на продукт, щоб створити партнерське посилання на AliExpress.

Далі ви зможете відстежувати свої доходи, натиснувши на розділ «Звіт» на платформі онлайн-покупок. Крім того, слід зазначити, що ви зможете покласти свої гроші в кишеню, навіть якщо продаж рекламованого продукту відбудеться протягом 24 годин після переходу за наданим вами посиланням. Ваш заробіток, буде залежати від типу товару.

Скільки можна заробити в Telegram?

Фіксованих цін немає, кожен вирішує сам. Але, читаючи відгуки юзерів, які заробляють на своїх розкручених Telegram – каналах зі 100 000 підписників, вартість рекламного оголошення на 4 години коштує 50 євро.

Що потрібно знати підприємцю ( бізнесмену )

Топ-20 кращих звичок успішних людей

Чому на Форексі втрачають гроші: Топ-5 помилок