Як заробити в Твіттері самотужки

Нині соціальними мережами користується і старий і малий. До цих ресурсів настільки звикли всі люди, що уявити інтернет без них неможливо. Всесвітня павутина дає людям такі можливості, без яких неможливо обійтися. Популярних соціальних мереж багато, і одна з них, особливо популярна на Заході – це Twitter. В Україні багато публічних осіб мають там свої акаунти, і щодня кожен розміщує твіти, щоб їхні підписники першими дізнавалися про події, що відбуваються в їхньому житті. Але у Твіттері реєструються і прості люди, заводять там акаунти та починають шукати можливості заробітку. І така можливість є.

В останні місяці Twitter представив кілька нових інструментів у галузі електронної комерції, які ідеально підходять для всіх людей, які прагнуть отримати прибуток від цього проекту.

У статті йтиметься про деякі види заробітку.

4 способи як заробити гроші в Twitter

Як заробити в Твіттері самотужки

Особливості Твіттера полягають у тому, що він був задуманий для внутрішнього користування в офісах підприємств. Маленька соціальна мережа розрахована на короткі повідомлення між співробітниками.

Але поступово туди стали додаватися люди з боку і Twitter почав бурхливо розвиватися, особливо після того, як розробники додали в проект функцію публікації фотографій та відео.

Хоча основною функцією ресурсу були текстові повідомлення, популярності додала система підписників.

Але головну роль у популяризації Twitter зіграла його величезна аудиторія активних користувачів – це близько 200 мільйонів осіб на день. І сюди прийшов бізнес рекламувати свої послуги. Ось деякі способи монетизувати свого акаунта.

1.Просування своїх товарів та послуг

Створення цікавих, чіпляючих обивателя твітів для рекламування своїх товарів стимулює їх продаж.

Є кілька способів це зробити:

1). Розкажіть де можна знайти товари та послуги, та попросіть своїх підписників робити ретвіти. У результаті вийде вірусний твіт.

2). Використовуйте GIF-файли та короткі відеоролики, щоб показати свої товари.

3). Покажіть приклад використання своїх продуктів і задайте запитання, щоб привернути увагу аудиторії.

Не поспішайте продавати свої товари. Просування продуктів та послуг у Твіттері без продажу може допомогти зберегти ваш обліковий запис у центрі уваги.

І коли ваша цільова аудиторія буде готова до покупки, можна діяти.

  1. Купуйте рекламу у Твіттері

У бізнесменів є такий вислів: «Щоб робити гроші, треба витрачати гроші».

Незалежно від того, чи ставите ви собі за мету підвищити охоплення аудиторії або підвищити конверсію, розміщення реклами в Твіттері дуже корисний інструмент для підприємця.

Тут можна розміщувати біля 20 типів реклами, але твіти, що просуваються – це відмінний початок для демонстрації своїх продуктів або послуг для заробітку в мережі.

Твіти, що просуваються без нав’язливої реклами, повинні виглядати як звичайні повідомлення в стрічках обраної вами цільової аудиторії.

  1. Створіть інформаційний бюлетень Twitter за допомогою Revue

Нещодавно Twitter придбав Revue, сервіс, який дозволяє будь-якому користувачеві безкоштовно та легко запускати та публікувати інформаційні бюлетені.

Мета Twitter – допомогти авторам контенту підвищити охоплення аудиторії для збільшення кількості підписників.

Для цього встановлено кнопку «Підписатися» на сторінці профілю користувача, що робить цю функцію важливою для електронного маркетингу.

Ця функція дає можливість залучати нових підписників та збирати їх адреси електронної пошти, що робить її гарним інструментом для перетворення підписників на покупців.

Резюме

Твіттер продовжує вводити різні способи монетизації облікового запису, що для підприємців має великий плюс.

Зараз найкращий час, щоб застосовувати старі методи монетизації, і тестувати деякі нові функції системи.

Де українцям шукати роботу за кордоном

Підприємницька діяльність для українців у Польщі

Як стати професійною фото-моделлю