Як заробити ВКонтакте: реальні способи

На сьогоднішній день соціальні мережі настільки щільно увійшли в наше повсякденне життя, що ми вже ніяк не можемо собі уявити навіть одного дня, проведеного без них. Беззаперечним лідером на пострадянському просторі, відповідно до більшості соціологічних досліджень, є сайт «ВКонтакте».

Напевно, багатьом з нас доводилося чути від батьків, друзів або другої половинки щось на кшталт: «Припини сидіти в ВК! Ти на цьому грошей не заробиш! .. »Насправді ж такі твердження абсолютно помилкові і способів, як заробити ВКонтакте, сьогодні існує достатньо.

Як заробляти ВКонтакте: необхідна база і способи

Основна перевага в можливості отримання прибутку на соціальних мережах полягає в мінімумі вимог і початкової бази. Простіше кажучи, для цього зовсім необов’язково вивчати масу книг, ходити на спеціальні семінари або переглядати платні відеоуроки.

Будь-якій людині можна заробити

Як заробити ВКонтакте

ВКонтакте в тому випадку, якщо він знайомий з основним функціоналом і інтерфейсом сайту, розбирається в поняттях «аккаунт» і «авторизація», а також має вільні пару годин в день і електронний гаманець для виведення зароблених коштів (WebMoney, Qiwi або Яндекс.Деньги).

В цілому, можна виділити два основоположних способу отримання прибутку від найбільшої російської соціальної мережі. Перший спосіб – заробіток на співтоваристві (групі, паблік або віртуальному відображенні якогось заходу), другий – заробіток на кліках (діях своєї особистої або фейковий, несправжньою сторінки).

Незважаючи на те, що методів, на перший погляд, не так багато, багатомільйонна молода аудиторія соціальної мережі зараз є чи ні найбільшим скупченням потенційних покупців і споживачів, а, значить, і метою реклами.

Спосіб 1. Як заробити ВКонтакте на групі?

Даний спосіб спочатку декому може здатися дуже простим в реалізації: потрібно просто створити групу в «ВК» і розміщувати там рекламу, отримуючи за це гроші. Тим більше, що з порівняльної статистикою, такий метод найбільш доходний. Однак на практиці виникає ряд проблематичних питань.

Так як привабливість для рекламодавців прямо пропорційна кількісним показником активних передплатників спільноти, перед багатьма постає важливе питання – якого тематичного наповнення потрібно створювати групу або паблік, щоб неодмінно зацікавити контентом максимально широку аудиторію.

При цьому потрібно враховувати і фактор конкуренції. Завдання творця ускладнюється існуванням сотень тисяч спільнот з найрізноманітніших напрямків, і бути оригінальним, кращим порівняно з іншими – не така вже й легке завдання.

Навіть людям, у яких для старту вже є якась група з певним числом учасників, не набагато легше, адже критичне значення в цьому плані відіграє рівень якісність контенту, його актуальність, злободенність і інтерес аудиторії.

Тільки співтовариство з постійно поновлюваними новинами, розділами і приємними бонусами здатне триматися на плаву і стабільно збільшувати кількість передплатників.

Далі в послідовності кроків, як заробити ВКонтакте на групі (після підтримки рівня зацікавленості в співтоваристві і припливу нових учасників), йде безпосереднє розміщення рекламних оголошень.

Це можна робити як завдяки попередніми особистим домовленостям зі знайомим, якому потрібна реклама (або вона потрібна його підприємству), так і за допомогою спеціально розробленого арбітражу трафіку ВКонтакте.

Другий шлях передбачає реєстрацію в партнерській програмі, очікування відгуку від зацікавленої особи, якій потрібна реклама і якого влаштовує встановлена ​​ціна. А також подальше розміщення оплачуваної рекламного посилання або банера на стіні спільноти в заздалегідь узгоджений час.

Заробляти таким чином можна дуже навіть немало: доходи адміністраторів середніх груп (від 50 тисяч) стартують від 2 тисяч рублів на добу, а керівники більш популярних паблік (від 200 тисяч передплатників) за місяць взагалі заробляють суми з значною кількістю нулів.

Продукція, що продається можуть бути найрізноманітнішими (годинник, одяг, мобільні телефони, прикраси), як і послуги (страхування, ставки, харчування, спорт, подарунки). Розумним при узгодженні умов з рекламодавцем стане отримання оплати за кожну підтверджену заявку, залишену на покупку будь-якого товару.

Спосіб 2. Як заробляти ВКонтакте на кліках?

В тому випадку, якщо ви не маєте ніякої схильності до ведення спільноти, постійного наповнення його різноманітними новинами та іншою інформацією, або у вас занадто мало часу на вникання в суть платних оголошень – даний спосіб підійде просто ідеально.

Заробляти, банально клікаючи лівою кнопкою мишки в потрібному місці на сторінках. ВКонтакте гранично просто, хоч іноді і трохи нудно. Незважаючи на те, що плата за сотню потрібних кліків багатьом спершу може здатися несерйозною, сукупний результат за підсумками місяця може кардинально змінити таку думку.

Кожен, хоча б трохи ознайомлений користувач ВКонтакте розуміє, що замовники можуть бути зацікавлені в вчиненні шести мережевих дій. Серед них:

Поставити лайк (натиснути «Мені подобається»);

Зробити репост (натиснути «Розказати друзям»);

Вступити або підписатися на новини спільноти;

Проголосувати в опитуванні;

Додати в друзі або стати особистим передплатником;

Розіслати запрошення в групу або на зустріч своїм друзям.

Бажано, здійснювати всі ці дії і надавати звіт про них своєму замовнику через технічну сторінку – фейк. Це потрібно, щоб уникнути блокування свого персонального аккаунта за підозрілі дії або його захаращення непотрібним контентом і постами.

На які сервіси варто звернути увагу?

Найбільш легко можна заробити ВКонтакте завдяки існуванню ряду спеціальних ресурсів, які надають плату за кліки та інші подібні дії. Варто детально зупинитися на деяких з них.

Smmok – один з найстаріших, перевірених і авторитетних сервісів, щодня додаються десятки нових пропозицій по завданнях;

VKTarget – пропонує трохи менша кількість завдань, але оплата за них перевищує попередній ресурс. Перевагою також є можливість заробітку і на акаунтах в Одноклассниках, YouTube, Instagram та ін.;

RoboLiker – один з найбільш зручних і багатофункціональних сервісів, дозволяє синхронізувати дії ВКонтакте і в Інстаграме, отримувати голоси і бонуси ;

VKSerfing – має одну з найбільших баз даних за завданнями замовників;

Моя думка – новий проект, за умовами якого необхідно брати активну участь у всіляких опитуваннях і отримувати за це бонуси. Завдяки отриманим за місяць бонусів можна купувати цінні призи – в тому числі, відеоігри, електроніку та ін.

Пошукова оптимізація сайтів ( SEO )

Інтернет магазин одягу для вагітних: як бізнес ідея

Як відкрити аптеку: планування, приміщення, деталі

error: Вміст захищений!!