Як жінці досягти успіху на роботі?

Найчастіше, жінки просуваються кар’єрними сходами на порядок повільніше, ніж представники сильної статі. Цьому сприяє низка факторів, одні з яких криються в самій жінці, інші склалися роками в стереотипи, з якими доводиться боротися. Якщо ви мрієте про кар’єрне зростання, то корисні поради допоможуть зробити кілька правильних ходів та отримати бажане.

Більшість жінок скромничають щодо своїх грандіозних здібностей, а дехто недооцінює себе зовсім. Також милі пані влаштовані таким чином, що тільки одиниці з них готові йти по головах до своєї мети, розштовхуючи при цьому все на своєму шляху. Більшість жінок чітко та якісно виконують свої обов’язки та сподіваються, що колись керівник їх помітить і неодмінно підвищить на посаді. Для жінки важлива та справа, якою вона займається, ніж місце, яке вона займає в компанії. Для чоловіка все навпаки. Через природне почуття суперництва, йому хочеться постійно доводити свою перевагу і рухатися вперед і вгору, саме тому вони з великим трепетом ставляться до різних написів на своїх візитівках і схильні швидше будувати успішну кар’єру.

Що для вас важливе в роботі?

Як жінці досягти успіху на роботі

Якщо ви читаєте цю статтю, значить щось із ситуації вас не влаштовує. І те, що не дає вам спокою і є найважливішим для вас у роботі. Подумайте і чесно дайте відповідь собі, чого не вистачає, що змушує рухатися. Можливо це гроші, зміст роботи, чи справді має значення статус.

Наприклад, жінка у компанії займає посаду секретаря, але водночас виконує безліч різних важливих функцій, які входять у коло її обов’язків. Весь офіс тримався на ній і багато колег вважали її просто незамінною.

Якось її начальник помітив, що вона стала дуже сумною і якось поникла, що позначилося на результативності та швидкості її роботи. Керівник виявився розумною людиною і вирішив поцікавитись, у чому причина її розладів.

Жінка відповіла, що їй дуже подобається робота в компанії та ті завдання, які вона вирішує, але водночас її дуже засмучує посада, яка вказана на візитівці. Вона зізналася, що часом соромиться давати свою візитівку друзям та партнерам, оскільки там вказана посада секретаря.

Керівник усе зважив та призначив її на посаду заступника директора, при цьому зберіг за нею весь колишній функціонал. Це допомогло вирішити проблему, все стало на свої місця, а співробітниця залишилася дуже задоволеною. Тому дуже важливо подумати у тому, що важливо у роботі.

Для багатьох жінок добрим рішенням є зміна роботи. Однак багато жінок просто не ризикують кардинально все міняти, тому що в робочому просторі обростають зв’язками та друзями. Часом їм складніше розлучитися не з роботою, а з колегами та атмосферою, яка панує на роботі.

Жінка хитріша

За великим рахунком, жінці не потрібно йти тим же шляхом, яким слідує більшість чоловіків. Жінка за своєю суттю хитріша, а значить, для досягнення своїх цілей не обов’язково стукати в зачинені двері. Можна відійти вбік і подивитися, чи поруч є ще одна двері, яка виявиться відкритою. Для повного розуміння можна навести ще один приклад.

Одна жінка працювала у компанії, де з колегами у неї склалися чудові стосунки. Після певного часу, її перестала влаштовувати ця робота, але вона ніяк не могла зважитися на її зміну, і пояснювала це тим, що втратить своїх колег, і їй не буде з ким спілкуватися. Але нічого не вдієш, довелося піти з колишнього місця роботи. Проте жінка не шукала собі нове місце роботи, а відкрила власну справу.

Бізнес почав приносити дохід і в результаті з одним із колег вона уклала договір про партнерство, а з рештою продовжила спілкування як із друзями.

Таким чином, їй вдалося створити для себе комфортне місце для роботи та перенести туди всіх своїх колишніх колег.

Тому якщо вас бентежить щось вашій роботі, не варто зневірятися і, як кажуть, тягнути лямку і відсиджувати належний час. Підійдіть до керівника та розкажіть про свої сумніви та проблеми. Якщо він спеціаліст своєї справи, то зробить все, щоб створити максимально комфортні умови. Однак може вийти і так, що доведеться змінити місце роботи.

В цьому випадку не впадайте у відчай, і сміливо робіть крок вперед. Не варто прив’язуватися до одного місця і думати, що на ньому світло клином зійшлося. Це не так.

Нові місця відкривають нові перспективи, і відомо безліч випадків, коли після зміни роботи життя жінки переходило на новий вищий рівень.

Так що, вперед.

Як відкрити власну справу без грошей?

Бізнес ідея – виготовлення паперових пакетів

Популярні платформи для дистанційного навчання