Як знайти хорошу та прибуткову бізнес ідею

Гроші всім потрібні. Майже завжди і скрізь. Як дітям, і дорослим. Як багатим, так і небагатим. Погано – коли їх мало, це вносить занепокоєння та хаос. Як відкрити бізнес майбутнього сім’ї та дітей? Навіть якщо вас лякає слово “бізнес” і невідоме, упускати час та ігнорувати свої можливості – не слід.

Поверніться обличчям до підприємців, до підприємницької діяльності, до бізнесу та використовуйте творчий потенціал, знання.

Добре відкрити свій малий бізнес. Час хоч і трохи складний, але цілком придатний для цього. Малий бізнес та підприємництво розвиваються та підтримуються державою. Для цього слід продумати форму ведення бізнесу, модель оподаткування, економічну “нішу”, скласти хорошу бізнес-ідею, обговорити його з досвідченими підприємцями та з тими, хто давно займається аналогічним чи суміжним бізнесом. А найкраще з інвестором.

Потім слід зайнятися організаційними проблемами бізнесу, пов’язаними з установчими документами, печаткою, рахунком банку. Ці проблеми легко вирішити за допомогою спеціалізованої фірми.

І нелегко, тяжко вирішувати самому підприємцю. У наш освічений та інформаційний час, можна зайнятися і віртуальним бізнесом в Інтернеті. Але для цього слід мати відповідні знання, вміння. Можна знайти роботу, що приносить вам задоволення і непогано збільшити свій бюджет.

Бізнес вчить вдало та ефективно обмінювати свої знання та вміння на чужі гроші та бажання.

Вкладайте спочатку свої невеликі гроші тільки в перспективний, без ризиків бізнес (хоча мінімізуйте їх за порадами компетентних людей). Успіх і прибуток прийдуть не відразу – навчитеся чекати, задовольняйтеся спочатку малою прибутковістю.

Як знайти саме “свій” бізнес?

Як знайти хорошу та прибуткову бізнес ідею

По-перше, знайдіть інноваційний продукт або інноваційну послугу (це зовсім не винахід, а можливо просто новий погляд на існуюче). Наприклад, кафе з “авторським” сервісом або автомийка. Проведіть невелике маркетингове дослідження бізнесу, використовуйте будь-яку інформацію та Інтернет.

По-друге, визначте та оцініть цільову аудиторію товару (послуги), ємність ринку товару (послуги) “від вас”. Якщо плануєте залучити інвестора, то врахуйте, що у підприємництві їм цікаві лише високоприбуткові проекти (щонайменше 30% річних), інші вважають ризиковими.

По-третє, сформувати команду, знайти досвідченого менеджера. А найголовніше, допомогти скласти бізнес-план. Його можна скласти і самому, але краще замовити у консалтинговій фірмі. Бізнес план повинен описувати продукт чи послугу, стадії його (її) розвитку, вартість одиниці виробленої продукції, собівартість виробництва, споживчі якості продукту (послуги), опис ринку (річний обсяг, темпи зростання, сегменти, необхідні інвестиції, конкурентні переваги тощо.

Бажано привести фінансову модель підприємництва (імітаційне моделювання – вам при цьому на допомогу!).

Це допоможе “відчути” бізнес ідею, оцінити її “міцність”. Не заощаджуйте на бізнес плані. Навіть “найменший бізнес” вимагає хорошого та повного бізнес-плану. Постарайтеся, щоб усе написане у бізнес-плані співпадало максимально з реальністю.

Звернемо свою увагу на невелику перукарню. Вона у морі малого бізнесу завжди буде на плаву. Особливо у спальному районі. Чим більше будинків-багатоповерхівок у районі – тим краще. Вони орієнтовані на “своїх” клієнтів, “беруть” якість обслуговування. Така перукарня орієнтована на кілька крісел, що достатньо для прибутковості, адже тут важлива оборотність. Залучайте знижками для мешканців “своїх” будинків, “свого” мікрорайону.

Необхідна також реєстрація підприємця у Комітеті. Тоді можна отримати пільги щодо орендної плати.

А тепер розглянемо бізнес-салон краси або фітнес-клубу. Такі салони добре розвиваються (нові методи, технології, косметичні засоби, фахівці та послуги). Важливо вибрати приміщення, дизайн-проект так, щоб вся готівкова площа приносила прибуток. Цей бізнес – не лише приносить приблизно 50% доходу на рік, а й вимагає просування для цього.

Сфера харчування – привабливий сектор ринку, бізнес для професіоналів, підприємці любителі тут довго не затримуються. В основі – хороша бізнес ідея кафе чи піцерії. Кафе розраховане на середній клас або жваве місце, наприклад, у кроковій доступності від офісів.

Відкриття кафе та його розвиток можливе на площі 150-200 кв. метрів. На відкриття кафе (ресторану) може знадобитися близько 700-1000 дол. за 1 кв.

Але можна відкрити та розвивати багато інших видів бізнесу:

  1. готельний,
  2. пральний,
  3. весільний,
  4. туристичний,
  5. магазинний,
  6. “дитсадковий”,
  7. секонд-хенд,
  8. розважальний та інші.

Як заробити вчителю в Інтернеті

6 кроків, які допоможуть стати багатим та успішним

Чи можна заробити в Oriflame, Amway, Avon