Способи дізнатися власника за номером телефону

Останнім часом проблема дзвінків на телефон з невідомих номерів стала дуже популярною. У цій статті наведені прості, але дієві способи, як дізнатися інформацію про власника практично будь-якого номера мобільного телефону, а також як позбутися від цих настирливих дзвінків назавжди.

Як дізнатися онлайн, кому належить номер телефону

У недавньому минулому, до того, як почав існувати інтернет, такої проблеми не було. Тоді були стаціонарні телефони та телефонні довідкові книги загального користування, де було вказано номер телефону, прізвище ім’я, по батькові користувача та його адреса проживання. Тому, знайти абонента було легко.

Сьогодні, коли завдяки всесвітній павутині з’явилася величезна кількість мобільних телефонів, знайти людину за номером його телефону не так просто.

Такої довідкової телефонної книги немає. Однак, завдяки різним інструментам, все-таки вдається знайти людину, знаючи її номер телефону. Далі описані реальні методи, які дозволяють це зробити.

Знайти людину за номером її телефону допоможе Інтернет банкінг

1). Отже, перший спосіб допоможе дізнатися ім’я та прізвище невідомого абонента за номером його мобілки. Для цього потрібно скористатися додатком «Ощадбанк онлайн». Заходите в цей додаток натискаєте на опцію «Клієнти Ощадбанку» і починаєте процедуру по надсиланню коштів за номером телефону, клацнувши на опцію «Клієнту Ощадбанку».

Наприклад, вводите номер телефону, на який хтось дзвонив, вказуєте суму грошей (1 гривня), натискаєте кнопку «Продовжити», і переходите в меню, вибираєте «Підтвердження оплати».

Тут і будуть вказані ім’я та по батькові одержувача. А, 1 гривню йому можете не переводити, в принципі, ім’я вже дізналися і виходьте з програми.

Знайти людину, власника смартфона, допоможуть Яндекс і Google

2). Другий найпростіший спосіб – це перевірка номера через пошукову систему. У пошуковий рядок будь-якого браузера вводите потрібний вам номер мобільника, після чого натискаєте кнопку «Пошук).

Відкривається сторінка з пошуковою видачею, де можна прочитати інформацію та відгуки про цей номер телефону.

Цей спосіб дозволить дізнатися місце проживання, ім’я, прізвище і навіть фотографію людини. Припустимо у вас був пропущений дзвінок і відобразився номер телефону, Ви вводите цей номер в Яндекс пошук натискаєте enter і на екрані виводиться інформація.

Як знайти людину за номером телефону безкоштовно

Може виявитися, що це номер телефону компанії, тоді відкриється вікно з даними цієї компанії, прізвищем, ім’ям та по батькові керівника, його фото і телефон. Відобразяться навіть рекламні сайти і сторінки ВКонтакті.

Якщо це фізична особа, то тоді висвічуються сторінки Instagram, ВКонтакті, Однокласниках. Якщо користувалися біржею Авіто, то відобразяться всякі оголошення. Навіть висвічуються пости в групах ВКонтакті.

Якщо перейти на сторінку цієї людини, то можна дізнатися, на які групи він підписаний, побачити, де він працює, припустимо, місто Київ, значить, швидше за все, він живе в Києві.

Найбільше інформації видає пошук Яндекса, тому що він більш заточений під Україну і Росію. У Google зазвичай буває менше інформації за номером телефону, тому що його пошук більше налаштований під західні країни.

Можна, звичайно і іншими сервісами і сайтами отримати інформацію про людину за номером телефону, але простіше, а головне безкоштовно – це звичайний пошук Google і Яндекса, нічого складного в цьому немає.

Крім того є платний варіант. За запитом знайти людину Google направить вас до певних служб, які за плату дадуть інформацію про людину, маючи його номер телефону.

У більшості випадків можна знайти людину через ті сайти, де він вказаний, як користувач веб-служби.

3). Третій спосіб визначення господаря телефону – це перегляд сайту Авіто.

Припустимо, що потрібно перевірити автора оголошення про продаж автомобіля, тому що ви не впевнені в продавцю. Отже, заходьте на сайт Авіто вибираєте вподобане оголошення, але ціна чомусь, якась занадто низька, заходите на це оголошення і бачите назву товару, ціну, ім’я продавця та його телефон.

Заходьте в свій мобільний телефон і пишіть йому SMS на його номер телефону і відсилаєте йому нібито найменшу суму 10 гривень.

Насправді відсилати ніяких грошей не потрібно, але цього буде достатньо. Через кілька секунд прийде відповідь SMS з його даними. Отже, побачите дійсно, що це ім’я по батькові і початкова буква прізвища продавця. Тобто побачите, що продавець насправді є господарем цього автомобіля.

Щоб повністю розвіяти підозри і продавець в розмові назве своє ім’я, а по батькові та прізвище неправильно, так як відома початкова буква його прізвища.

То є привід сумніватися в цьому продавцю. Такий спосіб застосовуйте до багатьох варіантів для перевірки людини по його телефону.

Знайти людину за номером мобільника допоможе Facebook

4). Ще один популярний метод, який часто застосовують користувачі при пошуку людини за номером телефону абонента – це пошук на платформі Facebook. Спосіб цей дуже простий, так як легко користувачі можуть знайти аккаунт Facebook, застосовуючи свій телефон.

Цей метод надійний, коли аккаунт людини на цьому майданчику пов’язаний з номером телефону. Щоб скористатися цим способом потрібно пройти чотири кроки:

• Зайдіть в свій аккаунт в Facebook;

• Тепер в рядку пошуку введіть номер мобільного телефону, щоб знайти власника цього телефону натисніть «Переглянути результати»;

• Відкриється нове вікно, де зможете знайти профіль людини, який пов’язав свій аккаунт в Facebook з номером свого телефону. Якщо такої зв’язки немає, то метод не спрацює.

Цей спосіб допоможе знайти абонента, який дзвонить з невідомого номера телефону, і, таким чином, можете захиститися від шахрайства.

5). Більш ефективним методом є перевірка номера через сайт «Хто дзвонить». У пошуковий рядок сайту вводите останні 10 цифр номера і натискаєте кнопку «Пошук». Відкриється сторінка, де отримаєте повну інформацію про номер телефону: країну, регіон, оператор, тип номера та відгуки користувачів сайту.

Як знайти людину по номеру

Як знайти людину по номеру телефону безкоштовно: месенджери Viber і WhatsApp

6). Для того, щоб отримати інформацію про власника телефону можете пошукати цей номер в найпопулярніших месенджерах в Україні: Viber і WhatsApp.

У сторінці свого телефону додаєте номер, який вас цікавить в телефонну книгу, і в додатку «Почати спілкування» вибираєте його. Тепер ви зможете побачити ім’я та фото власника номера телефону.

Зробивши screen користувача, заходите в Яндекс і праворуч від кнопки «Знайти» побачите значок фотоапарату, натиснувши на нього, вибираєте файл і робите пошук. На новій сторінці побачите інші фотографії цієї людини і звідки вони були завантажені. Таким чином, зможете отримати додаткову інформацію про людину.

7). Також можна використовувати визначник номерів від Яндекс. У Play Маркет або Google Play Store, встановлюєте додаток Яндекс.

В налаштуваннях «Яндекс пошуку» вибираєте опцію «Визначити номер» і натискаєте на кнопку «Включити».

8). Щоб взагалі не отримувати дзвінки зі прихованих номерів, переходите в Налаштування свого смартфону і в пошуку вводите «Антиспам», відкриється вікно «Налаштування антиспаму» і натискаєте опцію «Включити антиспам».

Якщо у вас iPhone переходите в налаштування, клацаєте опцію «Телефон», відкривається вікно, знаходите опцію «Заглушити невідомих» і натискаєте на неї.

Резюме

На щастя, є багато способів, щоб визначити абонента за номером його телефону. Як бачимо на допомогу приходять соціальні мережі, пошукові системи, сайти, де цей телефон світиться, але, найкраще налаштувати свій смартфон, що б взагалі не надходили дзвінки з прихованими номерами.

Як знайти людину по номеру телефона

Є багато причин, з яких хтось може захотіти дізнатися про місцезнаходження людини за номером його мобільного телефону: родич, друг і т.д.

Проте виявлення когось без його відома — те, що має бути зроблено під відповідальність і етику кожного. Насамперед, необхідно поважати приватне життя кожної людини і доходити до такої крайності лише у разі крайньої потреби.

Існують різні мобільні програми, що дозволяють безкоштовно визначити, де знаходиться телефон людини:

“Знайти мій пристрій” від Google: цей простий інструмент Google не тільки дозволить дізнатися точне місцезнаходження мобільного телефону цієї людини, але і, якщо ви втратили свій мобільний телефон, також можна змусити його дзвонити та видалити його вміст. При вході він запросить у вас обліковий запис Google (або номер мобільного телефону) і пароль, з яким пов’язаний телефон, тому, якщо ви його не знаєте, це може бути незручно. Звичайно, якщо мобільний телефон вимкнено або без батареї, його не виявить.

Програма «Знайти мобільний за номером»: ця програма для телефону дозволяє дізнатися, де знаходяться ваші друзі або родичі, за номером телефону. Це також дозволяє вам дізнатися їх останні подорожі.

Програма «Lookout Security & Antivirus»: програма для мобільних пристроїв Android. За допомогою цієї програми ви можете дізнатися місцезнаходження будь-кого, кого хочете, за номером телефону. Незважаючи на те, що він безкоштовний, він також має варіант оплати, за допомогою якого у разі крадіжки або втрати ви можете заблокувати екран та повністю скинути установки телефону.

Програма “Цербер“: Ця програма одна з найпростіших і функціональних. Воно дозволяє вам не тільки знайти людину за її номером телефону, але й прослухати звук навколишнього середовища та отримати доступ до журналу викликів цієї людини.

Програма «Сімейний локатор» — ця програма відрізняється від інших, оскільки вона набагато чистіша і моральніша. «Сімейний локатор» призначений для створення приватної мережі з сім’єю, щоб дізнатися, чи вже хтось досяг свого пункту призначення чи ні, а також маршрути, які вони пройшли. Ця програма ідеально підходить для сімей, які звикли до подорожей, а також для людей із хворобою Альцгеймера або маленьких дітей.

Як знайти мобільний по GPS

Інший спосіб дізнатися, де знаходиться людина, по мобільному телефону через GPS. Існують різні способи дізнатися про місцезнаходження людини за допомогою цього методу:

Програма «GPS Tracking For Mobile»: ця програма для Android дозволяє вам відстежувати свою сім’ю та друзів через GPS. Ви можете дізнатися про місцезнаходження в режимі реального часу і відстежувати місцезнаходження ваших дітей, батьків, бабусь і дідусів і т. д. кожну хвилину.

Програма «Пошук iPhone та мобільного Android»: ще одна ідеальна програма для визначення місцезнаходження людини через його мобільний пристрій. Крім того, це також ідеальний варіант для пошуку власного мобільного телефону, якщо він був вкрадений, або якщо ви його втратили.

Програма «KidControl GPS Family Locator»: у цьому додатку є те, чого немає в інших. У той час як інші втрачають сигнал при вході в певні місця, KidControl GPS Family Locator виявляє сигнал GPS телефонів, що цікавлять вас, навіть якщо вони знаходяться в підземній зоні.

Це також дозволяє вам вибирати небезпечні зони та отримувати оповіщення, коли в них є ваші діти. Начебто цього було недостатньо, у додатку є кнопка SOS, що ідеально підходить для екстрених випадків.

Як прийняти квартиру ( новобудова ) у забудовника

Реальна робота в Інтернеті з дому: популярні професії віддаленої роботи

Особливості вибору рекламного агентства

error: Вміст захищений!!