Як зняти готівку з віртуальної картки ПриватБанку

Віртуальні банківські картки миттєвого випуску від ПриватБанку набирають популярності серед користувачів. Тепер, щоб стати власником нової банківської картки від ПриватБанку не потрібно втрачати час, відстоюючи довгі черги в офісі відділення банку. Сьогодні оформити віртуальну банківську карту можна в «Privat24», що значно спростило процес її отримання. Чим вона відрізняється від колишньої Інтернет-карти? Віртуальна картка від ПриватБанку, це повнофункціональна міжнародна картка, яку визнають і приймають всі магазини.

Цією картою можна оплачувати комунальні послуги, отримувати і відправляти грошові перекази, знімати готівку в банкоматі і проводити різного роду банківські операції.

Але як все це можна зробити, якщо у вас немає пластику на руках?

Читайте далі статтю і ви дізнаєтесь як зняти готівку з віртуальної карти.

Як користуватися віртуальною карткою «ПриватБанку»

Як зняти готівку з віртуальної картки

 Оформити карту онлайн немає проблем, якщо налаштовано мобільний додаток «Приват24». В процесі налаштування своєї картки замовляєте реквізити пін-код. Цю інформацію користувач отримає на свою мобілку, номер якої числиться в базі даних банку, як фінансовий інструмент.

Виконувати розрахунки за товар в торговій точці можна в тому випадку, коли віртуальна карта додана в додатки Google Pay або Apple Pay залежно від операційної системи гаджета.

Карта має два варіанти:

 • дебетова – для виплат;
 • універсальна з встановленим лімітом отримання кредиту.

Тарифи цих карт такі ж, як у пластикових.

Користуватися віртуальною карткою ПриватБанку можна відразу ж після налаштування. Для цього користувач повинен пройти 4 простих кроки:

 • замовити віртуальну картку через Інтернет-банкінг  «Приват24»;
 • поповнити її грошима будь-яким способом;
 • вибрати комунальну послугу або товар в інтернет-магазині.
 • прописати реквізити картки: номер рахунку, термін дії, код CVV – 2 і клікнути опцію «Оплатити».

Особливості віртуальної картки ПриватБанку:

 • Працює з трьома валютами: гривнею, доларом, Євро.
 • Дійсна протягом 10 років.
 • Оформляється миттєво.
 • Спочатку встановлено ліміт на здійснення покупок онлайн, де гривневий еквівалент становить 6 000 доларів.

Для виконання фінансових операцій, карту потрібно поповнювати грошима. Для цього передбачено три способи:

 • через банкінг  «Приват24», можна перевести з іншої картки;
 • через банківський термінал;
 • в касі банку.

У разі, втрати CVV-2 коду, проблему допоможе вирішити «Приват24». Для цього потрібно зайти в меню відкрити опцію «Мої рахунки» і вибрати розділ «Управління картою / рахунком», клікнути по опції «Налаштування і послуги», в вкладці натиснути на опцію «CVV2-код». Цифри коду прийдуть на телефон.

Перевага віртуальної банківської карти – це надійний захист за технологією Mastercard SecureCode і Verified by Visa. Тому проводити фінансові операції може тільки власник карти.

При транзакції онлайн на телефон надходить код для підтвердження. Але, банківські службовці постійно попереджають таємно зберігати платіжні дані карти і ніколи їх не давати третім особам.

Як зняти гроші в банкоматі «Приват24» без карти

Для того, щоб зняти гроші в банкоматі потрібно знайти банкомат «Приват24». Далі на телефоні відкриваємо додаток «Приват24» не так давно цей додаток оновився. На головній сторінці вибираємо розділ «Сервіс», в новому вікні шукаємо опцію «Послуги», натискаємо на неї, відкривається нове вікно, тут необхідно клікнути на кнопку «Готівка». Цю кнопоку можна додати на головний кран, щоб зручно було користуватися.

Тепер приходимо в розділ «Всі карти» і натискаємо на ту, з якої будете знімати гроші. Після цього в спеціальній графі вказуємо суму зняття і натискаємо кнопку «Продовжити». Далі вводимо пін-код від обраної карти і в новому вікні натискаємо на кнопку «Сканувати».

Тепер підходимо до банкомату і натискаємо кнопку «Зняти без карти». У новому вікні відкриється “Qr-код”, його потрібно сканувати за допомогою свого телефону. Все, на телефон приходить підтвердження про успішне проведення операції.

Якщо ви все зробили коректно, то банкомат дасть готівку без карти. Не забувайте про те, що банкомат і «Приват24» іноді пригальмовують, тому видача грошей може зайняти близько однієї хвилини.

Тюнінг салонів старих автомобілів — інноваційна бізнес-ідея

Кращі банки для малого та середнього бізнесу

Кредитна картка «Універсальна Gold» ПриватБанк

error: Вміст захищений!!