Як зробити красиву сторінку в Instagram

Сьогодні Instagram для багатьох людей – це вже традиція, як чашка кави, з якої починається ранок. Кожен знаходить тут нові області, відкриває цікаві теми, знайомиться з продуктами, знаходить друзів або читає новини. Ця соціальна платформа вже давно обійшла Facebook, Twitter, Pinterest, демонструючи велику залученість.

Ми допоможемо зробити ваш Instagram своїм союзником у досягненні мети і навчимо використовувати його найкращим чином. Якщо ви просуваєте торговельну марку або хочете розповісти про свої життєві історії та переживаннях, то наведені нижче поради допоможуть зробити це максимально цікаво.

Наша стаття не про те, як ефективно використовувати хештеги і не розповість вам про те в який час найкраще публікувати пост. Тут подано інформацію про те, як зробити обліковий запис надавши їй унікальний вид.

Старт роботи в Instagram

Перше, що варто зробити після реєстрації – це додати своє фото і написати трохи інформації про себе. І тут постає питання: а які фотографії найкраще завантажувати? Природно, що кожен користувач хоче показати класний матеріал, цікавий для відвідувачів. І незалежно від призначення сторінки: будь то бренд або особистий аккаунт, потрібно вибрати щось, що буде виділяти її з інших аналогічних профілів.

Корисні поради для тих, хто хоче створити унікальну, впізнавану обліковий запис:

1. Стратегія. Це перше, про що варто подумати, особливо це важливо для сторінок бренду. Потрібно чітко розібратися з питанням, що робить цей бренд унікальним і конкурентним на ринку, в чому його плюси і особливості.

2. Маркетинговий аналіз. Другий крок – це дослідження споживчого інтересу, розуміння мотивації та інтересів потенційних клієнтів.

3. Підписка. Важливий етап – це пошук відповіді на питання: чому користувачі захочуть підписатися на мою сторінку?

Перш, ніж починати, варто проаналізувати сторінки конкурентів, знайти там плюси, посилити їх і впровадити у себе.
Дизайн сторінки в Instagram

Є кілька принципів, дотримуючись яких, сторінка в Instagram буде завойовувати популярність і залучати передплатників. Важливим моментом є відгук передплатників і користувачів. Саме тому, візуалізація кожного поста і зовнішній вигляд сторінки повинні створити емоційний зв’язок з глядачами:

• варто розміщувати візуальні ефекти, в одному стилі і якості;

• вибрати тип континенту для публікацій: фото, дизайн, рукоділля, ілюстрації, візуалізація і інше;

• підібрати стиль: студія, спосіб життя, робота та інше.

Це дозволить вийти на свою аудиторію, отримати відгук від неї і налагодити міцний зв’язок. Головне правило: зберігати прийняту візуальну естетику і тематику.

Брендинг Instagram

Брендинг не обмежується розміщенням імені або логотипу на зображеннях. Коли говорять про Instagram, то ще мають на увазі деяку візуальну ідентичність, що виділяє його серед аналогів.

Як зробити красиву сторінку в Instagram

Тільки сильна естетична атмосфера і оригінальність можуть звернути увагу користувачів на вашу сторінку.

Брендинг Instagram означає, що ви повинні налаштувати тон вашої сторінки, підібрати колірну гамму і композицію.

При цьому загальний вигляд не повинен страждати, залишаючись комплексним. Важливо, щоб фото в сітці виглядали гармонійно.

Вибір кольору – один з ключових моментів. Він відображає корпоративну палітру, безпосередньо впливають на сприйняття дивиться. Створюють належне настрій, стиль і несуть в собі смисловий підтекст. Наявність основного, ключового кольору надає сторінці більше ваги і стилю.

Другий момент – це певні шрифти, що теж є частиною брендингу. Це формує асоціативний зв’язок з брендом і сторінкою. Для просунутих користувачів є круті пакети Instagram, які допомагають просувати компанію, легко редагувати і надавати корпоративний вид.

Розміщення фото в Instagram

Ще недавно Instagram давав можливість публікувати тільки квадратні фото. Але цього було недостатньо, щоб користувачі могли повноцінно показати бажане. Сьогодні платформа дозволяє вибирати не тільки квадрат, а й альбомний, портретний варіанти публікацій. Ви можете вибирати будь-який з цих типів, але для кращої картинки варто дотримуватися одного напрямку в усіх постах.
Ще один цікавий варіант – це фотоколажі, створювані додатками.

Редагування фото

Знання фільтрів, вміння робити мінімальну ретуш допоможуть навіть посередній знімок перетворити в вдалу, творчу картинку. Це важливо для краси сторінки, збереження її стилю.

Пожвавити невдале фото можна, використовуючи перспективу, змінюючи яскравість і контраст, додаючи теплих відтінків, насиченості і, грою кольору. Природно, що ніхто не відміняв Photoshop, Lightroom.

Фільтри

У Instagram можна використовувати вбудований набір фільтрів, які можна налаштувати за замовчуванням. Тут є налаштування, які допомагають упорядкувати список доступних фільтрів. Це дозволить виділити часто використовувані варіанти і приховати ті, що не потрібні. Таке сортування заощадить час і дозволить не наплутати з фільтрами.

Число користувачів Instagram перевищує 250 мільйонів. І не можна упускати цю можливість просунути свій бренд, сторінку. Ми розповіли про простих і легких принципах ведення аккаунта. Дотримуючись цих порад можна залучити передплатників, зав’язати нові цікаві знайомства і отримати максимум задоволення від соціального майданчика Instagram.

Безкоштовні онлайн курси з сертифікатом

Ідея бізнесу: виробництво гамаків і парасольок

Бізнес: вирощування квітів (орхідей, гладіолусів, гвоздик, хризантем)

error: Вміст захищений!!