Як зробити свого чоловіка успішним і багатим

“Мій чоловік нічого не вміє!”. Як часто можна почути цю фразу від жінки, яка бреде ледь жива з роботи. Жінка є такою істотою, яка може виконувати як жіночу, так і чоловічу роль життя. Як говорилося раніше «Справжній чоловік має побудувати будинок, посадити дерево та виростити сина». У двадцять першому столітті все рідше можна зустріти чоловіка здатним на все це, і все частіше жінку, яка це зробила. Історично склалося, що влада світу плавно переходить від патріархату до матріархату. Ми звикли думати, що чоловік – здобувач, він повинен годувати сім’ю, а дружина має займатися дітьми та створювати затишок у сімейному гніздечку. Все було б добре, якби не так сумно. Справді, такий чоловік – рідкість, а роль здобувача, хоч би як сумно звучало, відводиться жінці: годувати сім’ю, одягати та взувати дітей (дедалі частіше відмовляючи собі в обновках), а іноді й звозити на відпочинок.

Чому чоловіки стають пасивною ланкою у житті сім’ї?

«Чоловік – голова, а жінка – шия». Саме за таким принципом має складатися життя чоловіка та дружини. Для успіху сильної статі необхідне терпіння. Криза з роботою, невиплачена зарплата, скорочення чи добровільна зміна робочого місця – серйозний стрес навіть для найуспішнішого чоловіка. Приходячи додому, він хоче відпочити від тієї моральної та фізичної втоми. Зустрічаючи його з лайкою і докорами – тільки посилить всю ситуацію, що склалася. Як би там не було, але жінка повинна мати терпіння, зустріти чоловіка спокійною і з теплою вечерею на столі. Безумовно, чоловікові можна і потрібно допомогти слушною порадою, розказаною у спокійному тоні, запропонувати свої варіанти виходу з кризи.

Кожен чоловік за вдачею – здобувач. Тривале невиконання свого основного завдання вводить їх у депресію, викликаю огиду в себе самого та в оточуючих. Підсумок виходить один: він зривається на своїй жінці, вона зривається на нього через відсутність грошей. Що відбувається далі?

А далі жінка бере все у свої руки. Стає своєрідним здобувачем, який годує сім’ю та не забуває «пилити» чоловіка. Чоловік після цього атрофується і прагне виконувати свою основну функцію, а дедалі більше нагадує альфонса.

Запорука чоловічого успіху – жінка.

Як зробити свого чоловіка успішним

Чоловік, досягши успіху, дорівнює своїй жінку. Йому завжди необхідна емоційна підзарядка, незалежно відбулося щось хороше чи погане. Поспішаючи додому він сподівається на підтримку та розуміння, навіть якщо з роботою складнощі. Не треба поспішати «пилити» чоловіка, як тільки ви дізналися, що він втратив роботу або його понизили на посаді. Від скандалу ситуація з роботою не зміниться, а ось у сім’ї буде один негатив.

Чоловік досягне успіху у тієї жінки, яка здатна підтримати, підказати та вислухати, а також дати слушну пораду. Для досягнення високих цілей необхідно, насамперед, візуалізувати їх у себе в голові, визначитися з типом роботи, якою чоловік може і займатиметься, необхідна сума доходу на місяць (спочатку необхідна, а потім уже й бажана – не тільки на найпотрібніше, але і нові речі, час проведення тощо.). Але найголовніше – щиро вірити в те, що мети буде досягнуто! Відмова від депресивних думок і бути готовим до змін у кар’єрному плані – ось що найнеобхідніше у цей період.

Основні кроки мають бути спрямовані на такі аспекти:

  • відволіктися від проблем;
  • набути спокою та рівноваги;
  • бути впевненим;
  • проаналізувати подальші дії.

У жодному разі не можна опускати руки і думати, що виходу із кризи немає. Як то кажуть «Хочеш жити – умій крутитися» і зараз саме той момент, коли настав час починати крутитися на повну котушку. Безумовно, ламати комедію про те, що все чудово, коли це зовсім не так – не варто. Шукати виправдання для чоловіка теж не слід – це тільки розслабить його.

Вдома чоловік хоче бачити королеву, доглянуту й у гарному настрої, а не бубна «пилу» в засмальцьованому халаті. Жінці у такій ситуації треба звернути увагу на себе, щоб чоловікові хотілося тішити її. Намагатися перебувати вдома у гарному настрої, спокійній, врівноваженій. Зайнятися своєю фігурою, зайнятися вихованням дітей. Показувати чоловікові, що в нього прекрасна сім’я, яка потребує лише його.

Якщо в жінці виникло питання, як допомогти чоловікові стати успішним – це перший крок до нового життя.

Найголовніше не забувати, що успішними не народжуються, а стають. І велика відповідальність у цьому лежить на жінці!

Як додати в Instagram лінк на Viber, Telegram, WhatsApp

Як заробляти на Telegram-каналі ( топ 4 способи )

Що потрібно знати підприємцю ( бізнесмену )