Ютуб-заробіток на каналі зі страшними історіями

YouTube є не тільки самим відвідуваним місцем для розміщення відеофайлів в світі, але і відмінним майданчиком для хорошого заробітку. Одним з найпростіших варіантів заробітку – страшні історії.

Такий контент користується популярністю і швидко набирає передплатників і перегляди. Якщо набрати в пошуковій системі YouTube запит: страшні історії на ніч, можна побачити десятки каналів з подібними історіями. І майже всі вони мають офіційну монетизацію і на них показується реклама.

Але заробляти можна не тільки з офіційною монетизації, але і рекламуючи інші подібні канали за гроші. А також, рекламуючи в самому відео різні товари за партнерською програмою. Головне, щоб канал мав жива аудиторія, яка підписується, ставить лайки, коментує контент. В такому випадку монетизувати подібний канал не складе труднощів.

Робляться такі відео дуже просто. Працювати можна навіть з телефону. В інтернеті знаходяться страшні картинки, бажано зроблені на темному тлі, і за допомогою монтажної програми з’єднуються в один ролик. Можна зробити ефект руху для натуральності.

Другий варіант, це в звичайній пошуковій системі вбити словосполучення – безкоштовні Футажі. Система видасть безліч сайтів де можна взяти короткі відеофрагменти до 30 секунд. Їх можна використовувати в комерційних цілях. Для страшних історій, підійдуть ролики з негодою, з завиваннями вітру або чим – то містичним. Відео на тему містики, можна знайти на цих же сайтах.

Тепер потрібно знайти цікаві, дійсно страшні історії, озвучити їх і додати до отриманого кліпу.

Історії легко знайти через пошукову систему. Не варто брати з перших сторінок або ті історії, яким вже по кілька років. З великою ймовірністю ці історії глядачі вже чули на інших каналах і повторно їх слухати не захочуть.

Ютуб-заробіток на каналі зі страшними історіями

Бажано шукати свіжі і дійсно страшні історії. На пошук доведеться витратити якийсь час, є сайти регулярно публікують такий контент. Якщо такої можливості можна складати власні історії, або переробляти кінцівку чужих історій.

Найважливіший етап – озвучення. Можна, звичайно, озвучувати власним голосом, але якщо він буде неприємний для слухача він закриє, відео додивившись до кінця. А це негативний дзвінок для YouTube. Якщо відео не оглядають до кінця, значить воно нецікаво.

Тому, власники таких каналів вдаються до озвучці за допомогою різних онлайн – сервісів. На таких сайтах, як Zvukogram.com можна отримати звучання голосу, як у реальної людини. Але доведеться розщедритися, витратити невелику суму 300 – 500 рублів на озвучку декількох роликів. Ціни досить прийнятні на цьому сайті. Є і безкоштовні голоси, але на них звучання голосу не таке якісне. Але на перших порах можна використовувати і таке озвучування, якщо немає грошей.
А коли канал почне приносити прибуток, можна працювати вже і з більш якісними, платними голосами.

Для хорошого результату бажано робити, хоча б один ролик в день. Його потрібно цікаво назвати, підібрати відповідну обкладинку, обов’язково прописати теги, вказавши в них ключові запити. Саме за цими словосполученнями люди і будуть знаходити даний контент.

Успіх прийде не відразу. Довгий час канал буде набирати мало переглядів і не буде приносити прибутку. Тому для прискорення результату затоку на канал хоча б два десятка відео можна коментувати чужі історії, тим самим привертаючи увагу до свого каналу.

Через деякий час почнуть з’являтися перші лайки, передплатники та коментарі. Бажано відповідати на коментарі, створюючи активність. Це теж впливає на просування. Коли наберуться хоча б 1000 передплатників, канал можна буде спробувати монетизувати. Розміщуючи перед відео коротку рекламу на гру, товар або послугу. А в описі потрібно вказати партнерську посилання.

Таким чином, реєструючись, наприклад в грі, передплатники будуть приносити перший прибуток. Адже за реєстрацію в грі партнеру заплатять гроші. Згодом можна буде подати заявку і на офіційну монетизацію. При гарній відвідуваності з такого каналу мінімум можна заробляти 100 – 1000 $.

Можна переводити історії на іноземну мову за допомогою онлайн – перекладача і працювати на іноземну аудиторію. У цьому випадку дохід з офіційною монетизації може досягати декількох тисяч доларів.

Чому гроші люблять рахунок: з чим же це пов’язано

Заробіток на вирощуванні грибів в домашніх умовах

Топ — 9 видів пасивного заробітку в 2022 році

error: Вміст захищений!!