Безкоштовні програми для запису відео з екрану онлайн

На захопленні різних відео з екрану будуються багато каналів на Ютубі. Дійсно, дуже багато користувачів будують свої канали на різних навчальних відео, оглядах ігор та інших скрінкасти. Для будь-якого подібного відео знадобиться програма, яка зможе захопити необхідний контент з екрану комп’ютера або ноутбука.

1.Екранная камера.

запис відео з екрану
Business woman having video meeting with her colleagues

Це, мабуть, найнеобхідніша програма для новачків. Саме з її допомогою легше всього зробити скрінкасти відео. У програмі є цілий ряд переваг, які допоможуть накласти на відео необхідний звук, титри або коментарі. Управленіпе у програми досить просте, з ним з легкістю зможе розібратися навіть новачок.

2. Вбудована функція Віндоус.

В Віндоус 10 є спеціальна програма, яка дозволить записувати відео з екрану комп’ютера не вдаючись до допомоги сторонніх програм. Ця програма цілком підходить для рідкісних записів відеороликів. Постійно користуватися їй не найкращий варіант.

3. ОБС Студіо.

Досить популярна програма серед користувачів. Дозволяє вести стрім в реальному часі. Є можливість додавання спеціальних ефектів. Є хороша російськомовна версія програми. Одним з головних мінусів цієї програми є те, що існують високі вимоги по потужності персонального комп’ютера.

4. ЮВС СкрінКамера.

Популярна програма для запису різноманітних відео уроках і вебінарів. Має всі необхідні функції для запису і захоплення аудіо та відео записів з екрану комп’ютера. Великою перевагою цієї програми є власний, оригінальний спосіб стиснення відеоролика. Дана особливість дозволяє записувати багатогодинні формати відео, займаючи при цьому малі обсяги пам’яті в комп’ютері.

5. ВіртуалДаб.

Досить простий в зверненні відеоредактор, який дозволяє зберігати і захоплювати відео з екрану монітора. Цією програмою можна з легкістю користуватися навіть власникам слабомощна комп’ютерів. Модифікації цієї програми постійно оновлюються і поліпшуються. Модулі при цьому легко доступні, що полегшує користування даною утилітою.

6. Джинг.

Ще одна програма, яка не викличе ніяких труднощів в освоєнні навіть у новачків. Має хороший функціонал, що робить її популярною навіть серед досвідчених користувачів.

Є й ряд інших програм, використання яких абсолютно безкоштовно і досить просто.

Якщо немає бажання і можливості витрачати гроші на професійні програми для захоплення відео з екрану комп’ютера, будь-яка з описаних вище програм цілком підійде практично для будь-якого користувача.

Менеджер соціальних мереж (SMM) хто він і чим займається?

Поради для ефективної реклами в Facebook в 2021 році?

Як стати популярним в Тік Ток з нуля і без накруток

error: Вміст захищений!!