Заработок на чужих видео із Тік Ток

Почати заробляти в інтернеті зовсім нескладно. Існує безліч різних варіантів отримання доходу з мережі. І велика частина з них навіть не вимагає ніяких вкладень. Одним з таких способів є заробіток на чужих відео.

Він максимально простий і підходить для будь-якої людини. Суть в тому, щоб створити канал на You Tube і за допомогою нього отримувати безкоштовний трафік.

А зацікавлену аудиторію відправляти на партнерські посилання різних інтернет магазинів. Але для отримання бажаного результату у вигляді грошей, необхідно все зробити правильно.

Ця схема не боїться конкуренції і буде працювати до тих пір, поки існує інтернет. А він буде існувати ще дуже довго. Так що сміливо можна приступати до роботи.

Заработок на чужих видео із Тік Ток

Для початку потрібно створити канал. Робиться він під популярні відео з Tik Tok. Назва повинна бути відповідним, в ідеалі це має бути ключовий запит. Фраза по якій глядачі зможуть самостійно знайти даний ролик.

На канал заливаються найпопулярніші відео з Tik Tok. Бажано, щоб на них не було конкретних людей. Тому, що відеохостинг може порахувати це порушенням авторських прав.

Нещодавно на YouTube з’явився розділ Shorts. По суті аналог Тік Тока. Там публікуються короткі відео.

Завантажуючи масово короткі ролики можна отримати хороший безкоштовний трафік. Розміщувати у себе на каналі потрібно тільки популярні відео, щоб вони відразу набирали перегляди, лайки і коментарі.

Починати потрібно з 5 роликів в день і поступово підняти планку до 10 відео в день. Весь контент важливо добре оптимізувати, щоб його подивилося, як можна більше людей.На цьому етапі можна спробувати монетизувати цей канал став партнером різних інтернет майданчиків.

Деякі люди надходять у такий спосіб. Набравши 1000 і більше передплатників на канал, вони змінюють тематику і починають викладати огляди товарів з AliExpress. Канал де є 1000 передплатників без проблем проходить модерацію і допускається до участі в партнерській програмі.

Частина передплатників може відписатися після цього, але основна маса залишиться на каналі. І деякі глядачі навіть будуть дивитися із задоволенням новий контент. Розміщення раніше відео можна залишити, щоб вони і далі збирали активну аудиторію.

По – другому випадку, теж ніхто не знімає власний контент. У пошуку Ютуб вбивається назва товару і шукають не авторські ролики.

За допомогою нехитрих маніпуляцій їх роблять унікальними і викладають на свій канал.В деяких випадках автори такого сірого контенту примудряються навіть отримати офіційну монетизацію.

Головне, це кількість роликів, чим їх більше викладається, тим більша кількість трафіку можна отримати на партнерські посилання. Вони в обов’язковому порядку повинні бути в описі і закріпленому коментарі. Посилання завжди повинні вести на товар про який розповідалося в ролику.

Також можна стати партнером великого магазину Озон і отримувати додатковий прибуток. Під один товар бажано робити кілька роликів. Для початку необхідно вибрати один або кілька ключових запитів і по ним забити пошукову видачу своїми роликами.

Наприклад, користувач ввів запит – “купити смартфон Samsung Galaxy A10”. Тому запитом йому будуть показані різні відео. І якщо на цей запит розмістити кілька роликів, він їх обов’язково подивиться. І можливо відразу ж, купить цей товар. А партнер отримає винагороду з цієї покупки. Так як покупка відбулася за його посиланням.

З ростом каналу, буде рости і прибуток. Такі канали після кількох місяців свого існування при регулярній роботі починають приносити своїм власникам 30 000 – 50 000 рублів на місяць. Кінцева сума залежить від кількості зроблених за цей період продажів.

Згодом можна зробити кілька таких каналів і за невелику плату найняти людину, яка буде викладати регулярно новий контент. Зазвичай привертають до цієї роботи школярів за пару тисяч рублів на місяць.

Не потрібно боятися, що не вийде, сумніви – найнебезпечніший ворог. Потрібно просто брати і робити, ось і весь секрет. І тоді все складеться якнайкраще.

Як стати Бізнесменом з нуля?

7 способів досягти успіху на своїй роботі

Як швидко Заробити Гроші онлайн

error: Вміст захищений!!