Заробіток в інтернеті: мій шлях до нього

Напевно, у кожного є своя історія знайомства з можливістю інтернет-заробітку. Різні люди приходять різними шляхами до того, щоб зважитися залишити реальну роботу і зайнятися видобутком грошей з всесвітньої павутини.

Та й цілі у кожного свої. Хтось просто хоче трохи прибавки до свого основного доходу, для інших заробіток в інтернеті – цікава альтернатива, трапляються і такі, хто ставить за мету своєї роботи в мережі придбання автомобіля, квартири і інших благ цивілізації. А може Ваша мета – це купити нерухомість в Хорватії?

Мій випадок трохи незвичайний. В першу чергу тим, що в інтернеті я шукала не гроші, а самореалізацію. Звикнувши до активної трудової діяльності, я не могла змиритися з тим, що свій декретну період повинна віддати тільки кухні, дому і дитині.

Звичайно, рішення залишатися довше разом зі своїм дітьми було цілком свідоме. Але бажання займатися цікавою, корисною справою не покидало мене. І як не дивно, вихід знайшовся. Інтернет став для мене своєрідним джерелом енергії, стимулом для нових досягнень.

Захопившись заробітком грошей в інтернет-мережі, я не просто відкрила для себе нові можливості, а й забула про всякі там депресіях і негаразди.

Згодом набирався досвіду. Моя “тимчасова” робота стала мені все більше подобається. Все частіше виникають каверзні думки круто повернути свою кар’єру. Звичайно, багато ще належить дізнатися, і багато чому навчитися. Але труднощі мене не лякають, а конкуренція тільки підштовхує йти далі.

А як Ви дізналися про можливості заробити в інтернеті?

Як заробити в декреті?

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!