Інтернет – заробітОК для Жінок в декреті ( 8 варіантів )

Багато мам в декреті намагаються знайти додатковий заробіток з різних причин – від фінансових труднощів до бажання знайти саме своє заняття. Варіанти підробітку найчастіше пов’язані з Інтернетом – від написання статей на біржі копірайтингу до онлайн-консультацій або репетиторства.

Залежно від бажання і здібностей можна спробувати себе в популярних ідеях заробити або ризикнути знайти себе не в надто поширені способи.

8 популярних ідей заробітку в Інтернеті для мам в декреті

заробітку для Жінок в декреті
Young happy mother going through home finances and communicating with her baby son.

Жінки частіше вибирають підробляти через мережу, тому що це простіше поєднувати з вихованням дитини до 3 років, ніж манікюр або перукарню на дому. Адже для деяких способів заробити достатньо смартфона зі стабільним виходом в Інтернет.

Статті на замовлення

Хоча Інтернет переповнений текстами різної якості і складності, цей спосіб заробити все одно не втрачає своєї затребуваності. Завдяки різним сервісам перевірки орфографії і мовних помилок, копірайтинг може освоїти майже кожен бажаючий.

Хоча ціни на біржах майже не змінюються, вимоги до якості та змісту підвищилися. Тому статті на замовлення можуть стати непоганим стартом до подальшого розвитку в цій або іншій сфері заробітку. Наприклад, потім можна розвинути платні курси з навчання копірайтингу.

Спеціаліст на фрілансі

Якщо мама в декреті – фахівець в якійсь конкретній області, який хоче не втратити навички, продовжити працювати дистанційно і розвиватися, варто спробувати працювати на біржі фрілансу.

Такі співробітники виконують різноманітні завдання – обробка контенту, консультації по спеціалізованим питань, проекти, тести, обчислення.

Створення сайтів

Сайт можна робити для себе і власного доходу або заробляти їх створенням і оформленням для замовників. Новачкам спершу варто потренуватися на спеціальних онлайн-конструкторів, які допоможуть зрозуміти принципи такої роботи.

Крім оформлення сайту, можна запропонувати свої послуги по його рекламі та просуванню.

Контент-менеджмент

Це поняття включає різні варіанти заробітку – від ведення груп і сторінок в соціальних мережах до опрацювання робочого алгоритму з просування сайтів і виведення їх в топові позиції пошуку.

Звичайно, для цього потрібні досвід і спеціальні знання. Але спеціальність контент-менеджера затребувана і цікава, тому вона корисна для підробітку і саморозвитку.

Канал на Яндекс-Дзен

Зараз багато пробують свої сили в якості авторів на платформі Яндекс-Дзен. Але тут не все так просто. Щоб отримати можливість виводити гроші, потрібно за перший тиждень роботи каналу набрати 7000 дочітиваній (саме дочітиваній, а не переглядів).

Відразу після публікації першої статті такого показника досягти важко. Але бували випадки, коли потрібне число дочітиваній досягали за кілька днів завдяки вмінню автора потрапити в потрібне русло в своїх публікаціях або банального везіння.

Після отримання доступу до монетизації і заповнення необхідних даних за кожну 1000 переглядів буде нараховуватися від 40 до 80 рублів.

Тому, щоб досягати таких показників, потрібно розміщувати цікавий і корисний матеріал, який зацікавить читачів. Виведення грошей можливий на Яндекс.Деньги (Юманіте) або платіжну систему Pay Pal.

Ведення блогу в Інстаграм

У цього способу заробити є багато переваг:

  1. творчий підхід і реалізація;
  2. можливість отримати популярність;
  3. часті пропозиції про взаємну рекламу та співробітництво на вигідних умовах;
  4. спосіб перестати соромитися аудиторії завдяки спілкуванню в прямому ефірі.

Але дохід від свого блогу також можливий після досягнення деяких умов – перегляди, прочитання, аудиторія, підписників, зміст сторінки, відсутність порушень.

Онлайн-консультації

Зараз стали популярні звернення до фахівців через Інтернет, які швидко і доступно роз’яснять скрутні моменти для клієнтів.

Особливо такі консультації часто затребувані в сфері психології, дизайну приміщень, нерухомості, допомоги по грудному вигодовуванню.

Ще досить часто за допомогою мережі навчають малюванню або грі на музичному інструменті.

Опитування, коментарі, відгуки, репости

Цей спосіб заробити зазвичай приносить не так багато грошей, але при цьому він не вимагає спеціальних навичок, а займатися ним можливо в будь-яку вільну хвилину.

Для цього використовують відомі соцмережі або спеціальні платформи і сервіси, на яких необхідно пройти нескладну реєстрацію.

Найважливіше для роботи в інтернеті у декретній відпустці – це привчити себе до дисципліни і визначитися, який спосіб заробити буде приносити не тільки гроші, але і бажання розвиватися в ньому далі.

Заробіток на кліках (без вкладень) 24 сайти які платять гроші

Як створити сайт і почати на ньому заробляти?

Як терміново отримати займ через Інтернет?

Жінка і кар’єра: яких помилок треба уникати на шляху до успіху

Як заробити жінці будь-якого віку?

Як заробити гроші вдома Жінці через Інтернет?

Залишити відповідь