Заробіток на автоматі

Хто з нас не мріяв про чарівну машинку, яка б все робила за нас, даючи насолоджуватися вільним часом і не сидіти в щоденній праці.

Жартуючи такий диво-прилад називають “кнопкою БАБЛО” – натиснув один раз і вона працює, як вічний двигун.

Багато розчаровувалися після перших своїх провалів, невдалих спроб заробити мільйон. Але якщо, говорити серйозніше, то заробіток на автоматі, а тим більше заробіток на автоматі в інтернеті більш, ніж реальний. Давайте трохи поміркуємо.

Що може працювати на нас цілодобово, не вимагаючи нічого натомість, тільки любов і повагу. Правильно – гроші! Або ж рівноцінний стартовий капітал.

В інтернеті таким капіталом послужить власний веб-ресурс. Звичайно, для того, щоб основа Ваша майбутнього добробуту була значною, доведеться спершу досить попотіти, набити трохи шишок, натерти мозолі на клавіатурі, набратися досвіду.

Розглядаючи ідеї малого бізнесу, часто зустрічаєш ті, які з часом могли б перерости в джерело великого доходу. Аналогічно і з інтернет-сайтами, кожен цікавий і корисний ресурс – це потенційний “вічний двигун” для автоматичної видобутку зеленних купюр.

На такі думки мене наштовхнув мій перший чек від Google. Визнаю – заробляла його дуже довго, але це був час, коли я зовсім зелена пізнавала світ можливостей інтернету. Робота онлайн вимагає не тільки бажання, але і багато знань, завзяття та праці. Якщо на початку мого шляху, один сайт приносив мені 1-2 євро в Adsense, то через півроку, а може трохи більше, ця цифра доросла до 15-20. І продовжує зростати, оскільки я відкриваю нові ресурси, вкладаю свою працю, дбаю про них.

Таке зростання заробітної плати, як в інтернеті, не зустрінеш ні в одній конторі. А головне: все залежить тільки від Вас самих.

Повернемося до доходу на автоматі. Створюйте якісні сайти, наповнюйте їх цікавим контентом, розвивайте. А контекстна або тізерна реклама допоможе Вам отримувати заслужену копієчку навіть у відпустці. А якщо до цього ще додати продаж посилань, то відкриваються нові горизонти, де на своєму сайті можна заробити навіть на ікру для свого улюбленого кота.

Хто сказав, що заробітку на автоматі не існує? Але пам’ятайте, навіть вічні двигуни потребують турботи, догляді та ремонті. Розвивайтеся і удосконалюйтеся!

Вплив мети на кінцевий результат

Залишити відповідь