Стратегія заробітку криптовалюти на FreeBitcoin

Біржа FreeBitcoin – це безкоштовний кран роздачі сатоші – дрібна частка Біткоїна. Звичайно, у житті нічого безкоштовного немає, але умовно безкоштовно або вірніше без вкладень на цьому сайті заробити можна, якщо підійти з розумом. Суть заробітку полягає в щоденному відвідуванні сайту та протягом усього дня натискати на заповітну кнопку «Pool» та отримувати сатоші. Клацати на цю кнопку можна через кожну годину на протязі доби.

Як заробити багато сатоші на сайті Freebitcoin, використовуючи повний функціонал біржі

Стратегія заробітку криптовалюти на FreeBitcoin

Щоб отримати максимальну віддачу від біржі, потрібно робити багато натискань на кнопку «Pool» на протязі доби, чим більше, тим краще. Але якщо немає часу весь день стирчати на цьому сайті, то бажано до цієї стратегії додати інші способи заробітку.

Додаткові пособи заробітку до головної стратегії біржі FreeBitcoin

Щоразу, коли користувач натискає на кнопку «Pool» він окрім бонусу від крана у вигляді безкоштовних сатоші отримує ще 2 лотерейні білети для участі в щотижневому розіграші. та 2 бонусні бали RP (Reward Points), які можна обмінювати на різні призи у вигляді товарів, наприклад, iPhone якщо вистачить зароблених грошей. Але заробити їх лише щоденними бонусами практично неможливо. Бонуси та призи можна переглянути у вкладці «REWARDS».

Для підвищення доходу потрібно звернути увагу на ще один безкоштовний бонус «Free BTC Bonus», який дасть найвищий дохід.

У цьому розділі можна збільшити отримання сатошів при кожному натискання на «Pool».

Бонус варіюється від 10% до 1000%. Так, це дійсно правда. Наприклад, якщо ви заробляєте близько 10 сатоші при щогодинному натисканні на кнопку «Pool», то з цим бонусом за кожне натискання на кнопку «Pool» будете отримувати 110 сатоші.

Щоб підключити цю функцію в меню натискаєте на опцію «REWARDS», відкривається сторінка з переліком призів, натискаєте кнопку WHEL OF FORTUNE BONUS, відкривається таблиця з бонусами та інструкція як цим скористатися. Робите все за інструкцією та отримуєте додатковий дохід.

Тривалість роботи цього функціоналу становить 24 години. Тому в ідеалі брати його потрібно, коли у вас багато часу, так як ця функція платна. Якщо ви зможете натиснути кнопку «Pool» 12 разів протягом дня, то заробите більше, ніж вклали.

Стратегія «REWARDS» виглядає так:

1). Як тільки ви набираєте 4000 RP (Reward Points), купуйте бонус 10% за 32 RP. Цього можна досягти за один день.

2). Повторюйте цей процес щоразу, поки не назбираєте потрібну суму, щоб купити максимальний бонус.

3). Купуйте максимальний бонус на добу та повторюйте цей процес до нескінченності.

Дотримуючись всіх кроків інструкції, ви побачите, що кількість ваших сатоші на балансі значно збільшиться. Намагайтеся працювати за цією технологією, коли у вас багато вільного часу.

Спробуйте заробити на розіграші лотереї

Система біржі налаштована на видачу лотерейних білетів при кожному натисканні на кнопку «Pool». Але цю функцію можна вимкнути, і тоді збільшиться кількість призових балів RP. Початківцям не варто випробовувати долю та грати в лотерею, бо виграти тут дуже важко, тому краще цю функцію відключити.

У лотереї беруть участь фанати, які скуповують сотні тисяч, а то й мільйони лотерейних білетів, щоб виграти. Це азартна гра, тому що приз тут дуже великий – часто 2,5 Біткойна, буває більше. Конкуренція реально відтіснить новачків убік.

Початківцям цього не варто робити, бо є ризик втратити всі гроші. Хоча якщо подивитися на статистику, то видно, що деякі люди вигравали в лотерею великі суми.

Висновок

Тож дійте обережно, заробляючи на біржі FreeBitcoin. Краще, застосовувати технологію повільного заробітку, отримуючи бонусні безкоштовні сатоші, оскільки вони не тільки дістаються безкоштовно, але й гарантують вам стабільний заробіток, при цьому ви точно щось заробите.

Як безкоштовно отримати криптовалюту

Чим різняться звички багатих і бідних людей

Як досягти фінансової незалежності