Як заробити на іграх в Інтернеті з виводом грошей?

Вітаю.! В даному дописі постараюсь відповісти на запитання “Як заробляти гроші на онлайн – іграх, також знайдем самі сайти цих ігор які реально платять.

Для початку давайте розберемось, які приблизно бувають ігри в Інтернеті і як геймери на них за робляють.

Як заробити в Інтернеті на іграх
Game Party at Home,Family Fun. Father, Mother, Little Son Sitting on Couch Playing Video Games Competition, Virtual Reality, Weekend Spare Time, Leisure, Gaming Hobby. Cartoon Flat Vector Illustration

Напевно ви чули таке слово як “стример” тобто це людина яка веде онлайн трансляцію єкрану свого компь’ютера чи ноутбука ( на мою думку це найбатші геймери в Інтернеті ) я бачив Ютуб-канали де в них просто міліони підписників,  а коли проходить так званий стрим то ії дивляться в реальному часі десятки тисять.

Я виділяю слідуючі категорії для заробітку в цих геймерів:

  1. Заробіток на стримах

  2. Донати

  3. Інтеграції

  4. Прокачка та продаж ігрових персонажів

  5. Обзори

  6. Партнерска програма

Отож розберем по порядку:

– заробіток на стримах ( основна місії даної реклами це популяризація гри і зацікавлення потенційних гравців )

– донати ( підписники данного геймера, який веде стрим можуть віддячувати його фінансовою винагородою за його старання )

– інтеграція ( це вмонтована реклама в саме відео,  яке знімає геймер, до речі інтеграції це найприбутковіший і найрозповсюджений вид реклами в Ютуб )

– Прокачка та продаж ігрових персонажів ( в кожній грі щоб добиватись результатів потрібно проходити багато рівнів і завдань, ось геймери їх проходять а потім цих героїв продають в спеціалізованих інтернет-магазинах чи форумах )

– обзори ( в основном замовляють обзори або розробники ігор або інші компанії )

– партнерска програма ( існують агрегатори партнерских програм, при реєстрації вам дають унікальну ссилку і якщо хтось по цьому лінки перейде і виконає певну вимогу вам за це нарахують кошти )

Внизу список популярних ігор:

World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft (WoW; з англ. – «Світ військового ремесла») – масова розрахована на багато користувачів ролева онлайн-гра, розроблена і видавана компанією Blizzard Entertainment. Дія World of Warcraft відбувається в фентезійної всесвіту Warcraft.

World of Tanks

World of Tanks

World of Tanks (з англ. – «Світ танків»; скор. WoT) – клієнтська масова розрахована на багато користувачів онлайн-гра в реальному часі в жанрі казуальне аркадного танкового симулятора в якій представлені бойові машини середини XX століття (1930-1960-х років).

Розроблено гра білоруської студією Wargaming. Розробниками гра позиціонується як масова розрахована на багато користувачів онлайн-гра в жанрі action з елементами рольової гри, шутера і стратегії.

Як заробити на економічних іграх?

На іграх з висновком реальних грошей можна непогано заробити, особливо, володіючи деякими знаннями в інтернет маркетингу і хорошими ігровими навичками.

Що таке економічна гра?

Принцип роботи ігрових економічних проектів схожий на принцип роботи фінансових пірамід. Залучення нових користувачів, готових вкладати гроші на розвиток персонажів, покупку енергії, інвентарю та іншого віртуального товару, дає творцям прибути від вкладень. У свою чергу, гравці отримують заохочення за досягнення, в тому числі за залучення нових користувачів.

На що звернути увагу при виборі відповідного проекту?

Підходити до вибору економічної гри як платформи для заробітку слід відповідально. Рекомендується обов’язково звернути увагу на наступні моменти:

1. Заздалегідь ознайомитися з відгуками реальних користувачів, так можна дізнатися якісь хитрощі по конкретній грі, або уберегти себе від шахраїв.

2. Обов’язково слід вивчити правила і умови використання проекту: механізми для виведення коштів, кількість підтримуваних платіжних систем і ін.

3. Термін існування на ринку даної гри. Чим цей термін більше, тим імовірніше, що ігрова платформа стабільна і в неї можна вкладати свої гроші з метою отримання додаткового доходу.

Дотримуючись перелічених рекомендацій, можна мінімізувати ризик потрапляння на шахрайські схеми.

Список найбільш надійних економічних ігор

Онлайн-ігри з виведенням грошей дуже багато. Якісь із них є стабільними проектами, а інші знаходяться на межі ризику і можуть закритися до настання етапу перших виплат.

Бажаючи отримувати дохід в інвестиційній грі, можна розглянути кілька основних проектів.

1. Golden Mines – гра, яка вимагає небагато часу, але для початку доведеться купити ігрових гномів за реальні гроші.

Golden Mines

Гноми збирають руду, яку потім можна продати на ринку. Участь в реферальной програмі проекту допоможе заробити тут набагато більше.

2. Super Birds.

Super Birds

Принцип заробітку тут схожий на описаний вище, тільки замість гномів – пташки, які несуть яйця.

3. Taxi Money – тут необхідно купувати машини для виконання віртуальних замовлень таксі, брати участь в гонках, робити тюнінг та ін.

Taxi Money

За відгуками користувачів, гра захоплює, розвиває логічне мислення.

4. Golden tea. Почати грати можна і без початкових вкладень – перший чайний кущ купується за бали, які даються при реєстрації в грі.

Golden tea

Щоб заробити, потрібно за гроші купувати чайні кущі, вирощувати чайну плантацію, а потім продавати зібрані чайне листя і обмінювати бали на реальні гроші.

5. Robot cash – гра, зареєструвавшись в якій, потрібно купити роботів, що генерують енергію. Надалі ця енергія обмінюється на гроші.

Robot cash

Причому, чим дорожче робот, тим більше доходу він принесе.

6. Ageofklones – захоплююча економічна стратегія.

Ageofklones

Даний проект викликає довіру, якщо вірити відгукам в інтернеті. Ігровим персонажем тут є клони, прокачувати яких, можна отримати реальні гроші.

7. New Birds – це економічна гра, в якій немає обмежень на виведення:

New Birds

ні платіжних балів, ні cash поінтів.

8. Kolxoz – інвестиційний проект створений у вигляді онлайн ферми з заробітком. Кожен користувач може відчути себе справжнім фермером і спробувати свої сили в сільському господарстві.

Kolxoz

9. Chickens-farm популярна браузерна ігра з виведенням реальних грошей,

Chickens-farm

10. Money-birds – Ця ігра також про птахів і збір яїць як попередня.

Money-birds

в ігрі вам потрібно купувати курей, а вони будуть нести вам яйця які потім можна обміняти на реальні гроші. Всього учасників: 1319968 Нових за 24 години: 354 Виплачено всього: 111 927 641 Резерв проекту 144 595 671 Проекту пішов: 2534 – й день

Висновок

Заробіток на економічних іграх цілком реальний, але для цього необхідно як слід розібратися в особливостях конкретного проекту і вибрати для себе прийнятні умови.

Рівень доходу буде залежати від кількості користувачів на ігровій платформі і особистих досягнень. При цьому найбільших результатів можна досягти за рахунок залучення нових учасників.

error: Вміст захищений!!