Заробіток на монетизації контенту

Інформація – один із найцінніших ресурсів у сучасному світі. Люди постійно шукають якусь інформацію в інтернеті. Прямий доказ цього, величезна кількість різних інформаційних сайтів і спільнот у соціальних мережах. І на продажу інформації за бажання можна заробляти сотні тисяч рублів на місяць.

Існують сотні тисяч курсів, які навчають матеріалів на всілякі теми і на такий контент завжди покупці. Хоча часом коштує він зовсім недешево. А якщо на повчальну інформацію є попит, то гріх цим не користуватися і не заробити.

Для цього потрібно буде створити інформаційний продукт, який згодом можна буде продавати нескінченну кількість разів і отримувати з цього прибуток.

Виникає закономірне питання: на яку тему створювати навчальний матеріал, щоб він був затребуваний? Тематики можуть бути різними. Але завжди будуть у тренді:

  • навчальні матеріали із заробітку,
  • здоров’я,
  • краси,
  • відносин,
  • езотерики,
  • психології,
  • особистісного розвитку,
  • бізнесу,
  • інвестування.

На ці теми слід створювати інформаційний продукт.

Найпростіший варіант – зробити канал на YouTube на тему заробітку в інтернеті.

Наприклад, як у популярного свого часу блогера Сергія. Раніше він знімав багато роликів з описом різних схем заробітку та отримував непогані перегляди для цієї тематики. Глядачі його дивилися, довіряли, переходили на його посилання. Але зараз він викладає відео нечасто, тож отримує невелику кількість переглядів. Але ще рік тому він отримував із каналу гарний прибуток.

Заробіток на монетизації контенту

Створивши канал із заробітку, потрібно щодня викладати на нього різні схеми заробітку. Їх можна взяти з Telegram, з форумів із заробітку, інших блогерів на YouTube. Головне завоювати довіру людей та створити собі репутацію досвідченої у сфері заробітку людини.

Через якийсь час, приблизно через 3 – 6 місяців, на каналі можна починати заробляти.

Для цього потрібно створити власний платний продукт. Наприклад, кілька навчальних відео із заробітку з працюючими схемами. Бажано придбати доступ на популярному форумі зі зливу інформації. Доступ оплачується один раз і залишається за користувачем довічно.

Вартість такого доступу – від 300 до 3000 рублів. Залежно від форуму та жадібності власника.

За ці гроші можна отримати безкоштовний доступ до величезної кількості корисних інформаційних продуктів на будь-які теми. Тони інформації будуть доступні для вивчення. Залишиться лише вибрати тему, вивчити матеріал залежно від своїх уподобань та переказати все своїми словами. Можна оформити матеріал у вигляді текстових статей, аудіо подкастів або відеороликів.

Але як на цьому всім заробити гроші? Як монетизувати власну інформаційну продукцію Можна зробити все по-старому, створити курс, розмістити його на сервісі Glopart, набрати партнерів і отримувати продажі.

Але такий спосіб вимагає пристойних витрат. Для отримання продажу знадобиться якісний сайт, який продаватиме. Такий сайт необхідно замовляти у спеціаліста, якщо немає знань у цій галузі. А це вже пристойні розходи, плюс домен та хостинг теж коштують грошей. І це при тому, що з цієї витівки може нічого не вийти. Ніхто не дає гарантій, що будуть продажі інформаційного продукту. А без продажу не буде й ніякого прибутку.

Але є не менш прибутковий варіант, який не потребує витрат і несе ризиків.

Це монетизація інформаційного контенту за допомогою сайту під назвою Paywall.

Цей ресурс створений для того, щоб допомагати вебмайстрам, блогерам і просто людям, які бажають заробити в інтернеті, монетизувати власні знання.

Він допомагає перетворювати закриті Telegram канали на джерело стабільного заробітку. Відбувається все в такий спосіб. Блогер веде канал на YouTube чи соціальних мережах, збирає аудиторію через свій контент.

Потім створює корисні статті чи матеріали, яких хоче зробити приватний платний доступ. Іде на сайт Paywall, реєструється, підключає свої приватні канали до Telegram. Тепер доступ до матеріалів на цьому каналі буде платним. Автор сам може налаштувати вартість. Оплата списуватиметься з картки передплатників автоматично, якщо користувач не скасує платну передплату.

Таким чином, створюючи контент, можна надавати до нього платний доступ і отримувати прибуток. Допустимо місячна вартість передплати 300 рублів і підписалися лише 500 осіб. І тут прибуток становитиме 150 000 рублів. І якщо ці люди не відпишуться, то можуть приносити дохід протягом довгого часу. За рік такої роботи набіжить 1800 тисяч рублів. А підписників може бути в рази більше, якщо робити якісний та затребуваний контент. Отже, і кінцевий прибуток може бути вищим.

Щоб люди не відписувалися, потрібно щомісяця оновлювати контент. Клієнт повинен мати серйозну вигоду від своєї платної підписки. Якщо контент не оновлюється, підписники почнуть відписуватися, і прибуток впаде. При грамотному підході описаним вище методом, можна щомісяця заробляти дуже пристойні гроші.

Куди вкласти гроші у 2022 році ( вигідні інвестиції )

Як стати блогером — покрокова інструкція

На чому можна заробити гроші в 2022 році?