Заробіток на перекладі текстів і статей

Заробіток на текстовому контенті – це один з найпростіших варіантів отримання прибутку з інтернету. Він ідеально підходить для людей тільки недавно відкрили для себе можливість заробітку за допомогою мережі.

Але також підійде для всіх бажаючих отримати додаткове джерело доходу. Але потрібно розуміти, що особливо великих сум таким чином заробити не вийде.

Середній заробіток за цією схемою 10 000 – 15 000 рублів на місяць. Але ці невеликі гроші можуть стати початковим стартовим капіталом. Якщо ними грамотно розпорядитися, то можна отримати набагато більший прибуток.

Насамперед потрібно створити текстовий контент. Саме на його продажу і зароблятимуться гроші. Але писати статті самостійно не потрібно. Є безліч зарубіжних сайтів на яких багато якісного контенту. Потрібно лише їх перевести і виправити невеликі недоліки.

Знати мови зовсім не обов’язково, щоб отримувати прибуток подібним чином. Досить скористатися онлайн – перекладачем від Yandex.
Він досить добре переводить іноземний текст.

Звичайно, без невеликих правок все одно не обійтися. У перекладних текстах часто зустрічаються повторювані слова, неправильно перекладені пропозиції, закінчення. Іноді може знадобитися розставити слова за змістом в реченні, і проставити знаки пунктуації.

За такі перекладені тексти платять від 30 до 60 рублів за штуку. Зробивши всього 10 таких перекладів, можна отримати 300 – 600 рублів за день роботи. Що при щоденній роботі дасть результат у вигляді 9000 – 18 000 рублів. Але це лише в ідеальному варіанті.Зазвичай не всі статті розкуповуються швидко, деякі можуть не продаватися довгий час. Тому, в середньому дохід буде трохи менше.

Отримати багато безкоштовних текстів з зарубіжних сайтів дуже легко. Для початку знадобиться визначитися з тематикою на яку потрібні статті. Нехай це буде – медицина.

Статті на цю тему мають хороший попит. Так, як у людей постійно – то болить, вони шукають рішення проблеми або інформацію, в інтернеті.

Власники сайтів на цьому заробляють. Вони купують на біржах контенту такі статті у великій кількості, розміщують на своєму ресурсі. Люди потрапляють на їх сайт, читають статті. А заодно і приносять прибуток власнику, який навісив на своєму сайті величезну купу реклами. За кожен клік по ній він отримає прибуток.

Далі слід завантажити правильний браузер. Це повинен бути Chrome або Yandex. Саме ці браузери здійснюють швидкий і якісний автоматичний переклад іноземного контенту.

Але як потрапити в закордонний інтернет? Потрібно просто ввести в пошуковій системі запит потрібною мовою. Наприклад, Чеському або Польському мовами.

Заробіток на перекладі текстів і статей

Природно, не потрібно кидатися вивчати ці мови. Досить ввести в онлайн – перекладач російською і вибрати для перекладу потрібну мову. Скопіювавши перекладену фразу потрібно її вставити в пошукову систему. З’явиться безліч зарубіжних ресурсів.

Щоб не витрачати час даремно і не робити зайвих рухів тіла, починати пошуки слід з другої або навіть третьої сторінки видачі.

Багато текстів містять в собі рекламу яких – то товарів, такі статті не підійдуть. Потрібна тільки корисна інформація.Для більш точного пошуку можна відкрити будь-який російський сайт по медицині і подивитися які тексти там розміщені, потім знайти їх в іноземній інтернеті.

Але не можна просто взяти будь-який текст. Важливо, щоб він був унікальним, тобто ніде не опублікованими. Тому, перед внесенням правок обов’язково потрібно перевірити знайдений матеріал на унікальність.

Це можна зробити за допомогою простого і зручного сайту – Text.ru. У нього також є і дуже корисна функція щодо виправлення помилок. Звичайно, повністю всі помилки сервіс не усуне, але позбутися від найочевидніших, допоможе.

Якщо унікальність 100%, то сміливо можна приступати до виправлення помилок. Це не займе багато часу. Спочатку це може здатися важким, але з часом на цю роботу буде йти не більше 10 хвилин.

Тепер отримані тексти можна реалізувати на біржі де продають тексти. Новачкам не рекомендуються ставити високу ціну.

Мета даної схеми заробітку, розмістити, як можна більше статей і продати їх в короткий термін. Чим дешевше стаття, тим швидше на неї знайдеться покупець.

На біржі важливий рейтинг і позитивні відгуки. Від цих параметрів залежить 90% успіху. Чим більше відгуків і вище рейтинг тим вище ймовірність швидкого продажу.

Щоб за місяць отримувати не дрібниця, а прийнятні суми потрібно брати кількістю, розміщуючи на продаж не менше 10 – 15 текстів кожен день.

Мінімальна сума для виведення всього 250 рублів. При активній роботі заробляється дуже швидко, можливо навіть за 1 день.

Безсумнівним плюсом є виведення коштів, для фізичних осіб він здійснюється на електронний гаманець WebMoney. Причому платять в доларах за курсом. Це дуже добре, тому що долар нестабільний і в будь-який момент може вирости в ціні. А це значить, що всі виведені гроші в іноземній валюті, з ростом ціни на долар, збільшаться в кілька разів. Багато недолюблюють цей гаманець з – за високих комісій. Але зараз він став дуже зручним і поповнити баланс телефону можна навіть без вкладень.

Заключення

Головне мати терпіння і не панікувати якщо відразу, що – щось не виходить. Потрібно продовжувати виконувати набір описаних вище дій і успіх не змусить себе довго чекати.

Заработок на чужих видео із Тік Ток

Як стати Бізнесменом з нуля?

7 способів досягти успіху на своїй роботі

error: Вміст захищений!!