Заробіток на продажі доменів

Якщо грамотно підійти до справи, то заробіток на продажі доменів може бути дуже вигідною справою. Домен, куплений за 15$, через якийсь час може бути проданим за ціну в 1000 разів більшу.

Перепродаж доменів – досить поширена в мережі. Само собою зрозуміло, що людина, яка згодом розраховує на перепродаж домену, не зареєструє для цієї мети домен з назвою типу 6jk89l. com, така назва нікому не цікава. А ось якщо ви купили домен з якоюсь цікавою назвою, ну, наприклад, forex. com, вважайте, що великі гроші у вас уже в кишені. Якось у мережі ходила інформація, що домен із назвою vodka.com придбали більше ніж за три мільйони доларів.

Імена доменів можна купити на багатьох майданчиках у мережі. Там цілком можливо підібрати ті, які на вашу думку здаються недостатньо оціненими. Через деякий час їх можна буде продати із гарним прибутком.

Такий спосіб заробітку досить поширений насамперед через свій низький ризик, у порівнянні з іншими способами.

Заробіток на продажі доменів

Перед тим як купувати, потрібно переконатися, що це ім’я має потенціал, і вам виявиться нескладно його продати. Іноді бувають імена, продаж яких пов’язаний із суттєвими складнощами.

Ціни на доменні імена невисокі, кожен може купити власне ім’я домену. Є багато вже куплених імен, власники яких не користуються з якихось своїх причин. З ними доцільно домовитись, купити у них, а потім знову продати, заробивши непогані гроші.

Реєструються багато доменів всього на один рік, після чого таке доменне ім’я знову виставляється на продаж, якщо його власник не переймається продовженням реєстрації. У продаж щодня надходить чимала кількість доменних імен, від деяких очікується дуже пристойний прибуток.

Ціна доменного імені залежить від того, як відбулися переговори з власником.

Якщо продавець дізнається, що вас цікавить заробіток на продажі доменів, і ім’я вам потрібне для подальшого перепродажу, він може накрутити ціну або взагалі передумати продавати. Постарайтеся не афішувати у переговорах із власником свої цілі.

Якщо у вас є кілька доменних імен і всі мають тимчасове паркування, можна на цьому заробити трохи грошей. Для припаркованих сценаріїв можна знайти спеціальну програму і оперативно створити сайт, що автоматично заповнюється.

Контент його буде пов’язаний із заданими вами ключовими словами. В результаті вийде такий автосайт, з якого можна буде отримати невеликий дохід.

Перепродаж доменного імені – дуже перспективний варіант бізнесу для людини, який може чітко та грамотно визначити, наскільки якісна назва. Якщо у вас виходитиме знаходити красиві перспективні доменні імена за невисокою ціною, то перепродаж принесе вам пристойний прибуток.

Як вести бізнес профіль в Twitter

Як вести корпоративну сторінку в Instagram

7 цікавих ідей для Stories в Instagram