Заробіток на продажі онлайн курсів

В Інтернеті існують сотні авторських курсів, вебінарів про створення іміджу, краси та здоров’я. Доступні вони багатьом, правда, користуються ними одиниці. Хтось не вміє їх знайти, хтось не володіє інформацією, у кого-то банально немає комп’ютера, Інтернету (потрібне підкреслити).

Даний вид бізнесу підійде для будь-якої домогосподарки, студента, підприємця. Головне в цій справі – ідея!

Суть ідеї: знайти для початку один цікавий, якісно знятий матеріал, купити авторські права на поширення інтелектуальної власності і почати тиражування.

Не женіться відразу за великим асортиментом. Поспіх потрібен при лові блох. Важливо запропонувати споживачеві справжній авторський екземпляр. Закон «Про захист інтелектуальної власності»  набирає чинності, і переслідування за цим законом передбачається суворе.

Наприклад, курс «Макіяж для тебе» від Ольги Новікової може знайти досить велику аудиторію, несучи при це вам величезні прибутки.

Оптова ціна порожньої DVD-диска з футляром становить від 10 до 20 грн. за штуку, запис на один диск обійдеться в 4-5 грн., ціна на етикетку, пломбу, обкладинку – 10-15 грн. Разом – 24-40 грн. за одну одиницю. Продажна ціна – оптом 150 грн, в роздріб – 200 грн., Мінус авторський гонорар. Прибуток самі зумієте підрахувати?

Заробіток на продажі онлайн курсів

У цьому онлайн курсі кожна жінка знайде для себе безліч цікавих порад від професіоналів. Також даний фільм є відмінною школою для початківців:

  • стилістів та візажистів.

Вигода в цьому бізнесі і для клієнтів, і для розповсюджувачів очевидна. Ринок споживачів настільки широкий, що варто заводити чіткий графік відвідувань кожного з них та встигати робити новий запис.

Поширювати такий фільм можна в фітнес-центрах, косметичних салонах, жіночих клубах, на семінарах, курсах, тренінгах для дівчат і жінок, на виставках і ярмарках, в роздрібних точках продажів косметики, шлюбних агентствах, мережевих компаніях, що продають косметику, серед знайомих, подруг і т. д.

Це тільки один варіант курсу. Але подібних онлайн курсів – мільйони, на всі смаки і гаманці.

Заради інтересу загляньте в найкрутіший магазин міста, який торгує DVD-дисками та поцікавтеся каталогом:

  • навчальних курсів
  • і майстер-класів по ремонту квартир,
  • з фітнесу,
  • по виготовленню чого завгодно своїми руками,
  • по грі на чому завгодно,
  • навіть в карти, з різними відеофокусамі.

Чи багато ви таких знайдете?

Я вже якось зробила такий огляд. У кращому випадку знайшла кілька куцих навчальних уроків роботі на комп’ютері і програмами для нього ж, шейпінгу, калланетике, аеробіки та кілька курсів іноземних мов. На цьому все! Начебто нікому більше нічого не цікаво. Начебто все все вміють.

Інший напрямок цього бізнесу – створення власних авторських навчальних відеокурсів. Шлях довший і капіталомісткий. Зате нікому ніяких авторських гонорарів платити не доведеться. Тут ви сам собі режисер.

Важко буде тільки спочатку, як і в будь-якому бізнесі. Потім все піде по накатаній дорозі. В місяць по фільму – чому не бізнес?

Обмін валют онлайн: як обміняти ГРОШІ в Інтернеті?

Будь-яке розвага за ваші гроші ( бізнес-ідея )

Розведення рибок на продажу ( бізнес ідея )

error: Вміст захищений!!