Як заробити за допомогою сайту? Монетизація

Стаття про те, для чого і як створюються сучасні сайти, а також про те, як з їх допомогою заробити непогані гроші. Ключові входження: сайт, блоги, заробити в Інтернеті, продаж реклами, монетизація трафіку, варіанти заробітку в Інтернеті.

Основною причиною, по якій багато людей створюють сайти і блоги в мережі, є жадоба грошей. Спілкування з іншими користувачами також має велике значення, але, тим не менше, в порівнянні з бажанням заробити в інтернеті, воно відходить на другий план.

Тому дуже багато хто бажає дізнатися секрет, як заробити гроші на веденні блогу.

Починати необхідно з двох найпопулярніших способів, абсолютно несхожих один на одного, і заснованих на абсолютно різних показниках інтернет-порталу:

  1. його відвідуваності
  2. і індексі тематичного цитування.

Якщо ваш сайт має досить високим показником тематичного цитування, то з нього цілком успішно можна продавати посилання. Здійснювати їх продаж можна через спеціальну біржу посилань, або ж безпосередньо, що зустрічається набагато рідше, ніж перший варіант.

Продавати можна як тимчасові посилання, так і постійні, представлені контекстними і постовими посиланнями.

У першому варіанті існує велика ймовірність застосування проти вашого сайту штрафних санкції з боку пошукових систем.

Другий же, є більш прийнятним і безпечним, що зводить до нуля можливість бути заблокованим пошуковою системою і дозволяє заробити досить таки непогані гроші.

Наступний спосіб заробити грошей за допомогою блогу – продаж реклами, або як її ще називають, – монетизація трафіку. Цей спосіб передбачає розміщення на власному порталі різних рекламних банерів.

Тут знову ж таки, можна розміщувати рекламу прямих рекламодавців, або ж скористатися послугами численних рекламних бірж. До цього ж способу можна віднести і заробіток за допомогою контекстної реклами.

Перераховані вище способи є найбільш популярними і перевіреними часом. Тепер перейдемо до розгляду більш незвичайних варіантів заробітку в інтернеті.

Першим з них є розміщення рекламних постів. Ідеально підходить для заробітку великої суми грошей, але для цього потрібно дуже популярний блог з високим рівнем відвідуваності.

Крім цього, потрібні і інші високі показники:

  • підписники
  • і пузомерки.

Виглядає це наступним чином: рекламодавець висилає господареві блогу рекламний текст, і той розміщує його у себе на сторінці.

Недолік у тому, що присутність реклами в блозі, може підірвати довіру передплатників.

Наступний ефективний спосіб заробітку – реклама в RSS, що ідеально підходить власникам блогів з тисячею і більш передплатників.

При цьому знову ж потрібно пам’ятати, що наявність реклами може відлякати багатьох відвідувачів. Так що, для того, що б цей спосіб працював, блог повинен володіти дійсно цікавим і унікальним контентом.

Ще один не зовсім звичайний спосіб – спонсорство, що представляє собою знаходження спонсора, який би виділяв фінанси на розвиток вашого блогу.

На жаль, в  Україні цей спосіб заробітку поки розвинений дуже слабо, і користується більшою популярністю на заході.

В Україні цей спосіб зводиться до простої продажу посилань зі своїх блогових сторінок.

ефективний спосіб заробітку

Участь в партнерських програмах – ще один цікавий спосіб. Він може мати найрізноманітнішу форму:

  1. реклама хостингу,
  2. домену,
  3. книг,
  4. ігор,
  5. сувенірів,
  6. футболок і багато чого іншого.

Варіантів безліч, і серед їх числа цілком можливо відшукати що-небудь підходящі.

Вільний доступ блогу. Підходить тільки для власників самих топових блогів, де регулярно викладається цікавий і унікальний матеріал, за який не соромно і грошей вимагати. Якщо ж матеріал не ексклюзивний, а ви зробите до нього платний доступ, то просто втратите своїх читачів.

Самий останній спосіб – продаж блогу. У житті застосовується рідко, оскільки ви зможете отримати тільки одноразову виплату, і назавжди втратити доступ до свого блогу.

Дуже часто ми стикаємося з крадіжкою інтелектуальної власності в Інтернеті. Але як з цим боротися, як запобігти крадіжці унікальної статті, написаної власними руками?

Відповіді на ці питання є, але давайте розберемося у всьому по порядку.
Відразу варто зробити деякі вступні пояснення, незважаючи на всю позірну для постраждалої сторони очевидність ситуації.

По-перше, у всьому цьому є один велечезний плюс – при копіюванні ваших текстів, зловмисники сприяють зростанню популярності вашого сайту.

Адже зайшов він на вашу сторінку, швидше за все через пошукову систему, тим самим, збільшивши популярність вашої сторінки.

По-друге, скопіювавши вашу статтю, злодій, швидше за все, залишить всі вхідні в неї посилання недоторканими, які знову ж відсилають читача на вашу сторінку, тим самим, роблячи її ще більш популярною.

Таким чином, цей момент є ще більш позитивним, ніж перший.

Крім усього іншого, неунікальні статті ніяк не сприятиме зростанню популярності блогу злодія, так що вам нема про що турбуватися, конкуренцію він вам скласти не зможе.

Проте, злодійство статті є все-таки досить негативним моментом, і не що не здатна перекрити її негативних наслідків. На щастя, існують деякі способи щодо запобігання крадіжки матеріалу.

По-перше, можна користуватися спеціальною послугою Яндекс сервісу, який дозволяє додавати унікальні тексту. На жаль, навіть сам яндекс не дає повної гарантії, що додані через цей сервіс статті будуть реально враховуватися

Другий спосіб – швидка індексація. Вельми популярний спосіб, що полягає в залученні на свій сайт бистроробота, за рахунок чого, що викладаються в мережу статті буду миттєво потрапляти в індекс пошуку, і вважатися першоджерелом.

Також можна використовувати спеціальні плагіни WordPress. Вони працюють таким чином: в будь-який копіюється з вашого блогу текст тут же автоматично буде вставлятися примусова посилання.

В крайньому випадку, можна встановити повну заборону на копіювання матеріалу з сайту.

Ну і четвертий, останній спосіб захистити свої авторські права – оформлення авторства через спеціальні юридичні організації. На жаль, вони є досить дорогими, і для невеликих блогів просто не підходить через не окупності.

5 пунктів перед початком власного домашнього бізнесу

Топ-20 нових бізнес-ідей для малого бізнесу

Заробіток на введенні капчі: недоліки та переваги

Залишити відповідь