Заробіток на ставках: це обман, розвод чи реальність?

Стаття дає відповідь на питання: чи можна заробити на ставках або це розлучення, які стратегії можна використовувати, скільки можна заробити.

Майже кожна людина хоча б раз у житті задавався питанням: «як ви виграєте в спортивних ставках в сучасному світі ?!» На щастя, завдяки досягненням в області технологій – це вже не так складно …

Отже, 3 найпопулярніших (перевірених) методів:

Бонусна упаковка. Ключ до розгадки криється в назві. Це можна було б описати як: методичний процес, який використовує безкоштовні ставки букмекерів або підвищені коефіцієнти, щоб зафіксувати постійний прибуток.

безкоштовні ставки букмекерів
Front view cropped shot of male hands clenching fists with triumph. Man using his laptop and smartphone for making bets online at bookmaker’s website and mobile application.

Спосіб простий. Хоча, недоліком цього методу ставок на спорт – обмежений потенціал зростання. Спочатку, ймовірно, можна зробити багато від букмекерських контор, підписавшись на їх пропозиції.

Однак, як тільки реєстрація буде пройдена, гравець перейде до бонусної упаковці перезавантажень.
На жаль, пропозиції щодо перезавантаження не такі великі в грошовому вираженні.

Бонусна упаковка в 4 етапи:

1) Відкрити рахунок з пропозицією безкоштовної ставки.
2) Зробити першу ставку.
3) Дочекатися закінчення події і отримати безкоштовну бонусну ставку.
4) Повторити весь процес, але тільки з безкоштовним бонусом, балансуючи потенційні доходи рівномірно.

Чи є бонусна упаковка шахрайством? Ні, можемо з упевненістю підтвердити, що бонусна упаковка не є шахрайством! Це абсолютно законно.

Проте, є чимало негативу по відношенню до цього методу спортивних ставок в інтернеті. Як правило, з двох причин:

Перш за все, потенційним недоліком такого підходу до ставок на спорт є те, що букмекерські контори змінюють свої умови. Якщо гравець використовує цей метод, йому слід переконатися, що він ознайомився з усіма умовами та положеннями.

букмекерська контора
Sports betting american football

Люди втрачали гроші протягом довгого часу, коли букмекерська контора змінювала свої умови після того, як хтось почав заробляти на бонусному пакеті. Ніхто не хоче, щоб це відбулося.

Друге джерело негативу навколо бонусів виходить від попередніх користувачів, які вичерпали всі пропозиції безкоштовних ставок. Звичайно, було здорово, коли вони могли користуватися безкоштовними ставками, але їм не подобається, що інші люди говорять про це, тому що у самих більше немає можливості так багато заробити.

Таким чином, бонусна упаковка – відмінний спосіб швидко зібрати кілька сотень гривень. Це відносно легко і не займає багато часу. Однак потенціал зростання обмежений, і тому він не зробить нікого мільйонером найближчим часом.
біржові торги

Це високоприбутковий підхід до спортивних ставок на біржах ставок. Без будь-яких обмежень з боку букмекерських контор, умов і положень, максимальних ставок або обмежень на кількість ставок, які можна розмістити. Потенціал зростання величезний.

Тут потрібні знання, навички, інформація і правильного вибору часу. Однак, процес цей досить простий. Просто потрібно підтримати вибір за вищою ціною. Це можна зробити в будь-якому напрямку.

Наприклад: гравець поклав фаворита на 4.84 і знову підтримав його на 5.3. Різниця в ціні забезпечила йому маржу для отримання прибутку.

Цей вид спортивних ставок може бути надзвичайно прибутковим. Саме тому популярність постійно зростає.

Використання цінових помилок

З розвитком технологій, робити гроші на цьому методі стало значно легше. Простіше кажучи, можна вигравати на постійній основі, виділивши цінові відмінності між букмекерською конторою і біржею, повністю пояснені тут.

Наприклад, букмекер пропонує коефіцієнт 2.75, в той час як біржова ціна ставок (для того ж події) коштує на рівні 2.10 і нижче.

У цьому випадку все, що потрібно було зробити, це повернутися в букмекерську контору, а потім торгуватися з біржею, набираючи здорову маржу в процесі!

Дуже схоже на попередній приклад, за винятком того, що використовується помилка букмекерів для створення цієї прибуткової маржі.

Скільки можна заробити на ставках?

Щоб послідовно вигравати багато грошей, використовуючи цю стратегію, потрібно кілька рахунків в букмекерських конторах і гостре око для виявлення цінових відмінностей.

Заробіток на ставках
Young boy with a surprised happy expression bet slip on blue studio background. Human facial emotions and betting concept. Trendy colors

Вийграш за цим методом в основному залежить від часу, витраченого на це, а також про того, наскільки велика сума ставок. .

Підсумки

Потрібно знайти свій власний підхід до ставок на спорт. Найбільш прибуткові варіанти часто найменш обговорювані, такі, як біржова торгівля. І звичайно ж, можна поєднувати кілька різних методів. Головне – щоб було бажання, сили і вільний час.

Як запустити рекламу в Тік Ток — покрокова інструкція

26 способів пасивного доходу в Інтернеті

15 популярних способів залучення клієнтів через Інтернет

Як заробити на бінарних опціонах?

Залишити відповідь