Як заробити на створенні сайтів?

Вітаю друзі.! В цьому дописі поговорим про те як можна заробляти на створенні сайтів?

Отож поїхали…

Веб-сайт це цифровий документ, який можна переглядати за допомогою Інтернету а домен це адреса яку ми вводимо щоб побачити цей самий документ 📄 Все що ми бачимо в Інтернеті кожного дня, також має свій домен і цифрову сторінку. Тобто як ви вже зрозуміли роботи по створенню сайтів вистачає.

Для чого потрібні веб-сайти?

Кожний власник бізнесу хоче продавати через Інтернет а без власного сайту це неможливо. Майже вся інформація в Інтернеті структурована у вигляді веб сторінок.

Як навчитися робити прості сайти?

заробіток на створенні сайтів
Asian Teenage girl wearing earphones sitting in front of lapttop, attending online video classroom with teacher in her bedroom

Сайти бувають як і написані власноруч так і з використанням готових єлементів тобто CMS ( система управління контентом ). Серед самих популярних можна виділити:

  • Джумла
  • Друпал
  • і звичайно WordPress ( якраз на цій системі я розробляю сайти ).

Вордпрес дуже проста і зрозуміла і навіть якщо вт ніколи на ній не працювали, через деякий час ви навчитись працювати з нею. В цьому дописі, я не маю на увазі навчити вас роботі з Вордпресом єдине скажу, щоб прискорити процес заробляння грошей на створенні сайтів, потрібно використовувати готові шаблони ( теми).

Ці шаблони розробляють професійні програмісти і продають на спеціалізованих сервісах типу TemplateMonster, ThemeForest і других.

Але не все так просто як показується на перший погляд:

по-перше – у вас мають бути базові знання по программах кодування PHP і HTML, бо купити готовий шаблон та й його ще потрібно кастомізувати і налаштовувати за бажанням замовника…

по-друге – велика доля того що при здачі проекту буде багато недоробок чи прохань від замовника і це потрідно виконувати, бо за не готовий проектніхто вам грошей не заплатить а щоб такого не трапилось потрібно хоч трохи розбератись в кодування.

Де шукати замолення на розробку сайтів?

Freelancehunt

Велика біржа фріланса, яка надає можливість для пошуку роботодавців та виконавців.

Kabanchik

Kabanchik — це український сервіс замовлення послуг.

Weblancer.net

На Weblancer.net ви зможете швидко знайти для себе підходящу пропозицію, навіть якщо вперше відвідали сайт.

Freelance.ua

Біржа фрілансу, послугами якої можуть скористатися роботодавці і працівники з України.

Також модна шукати замовлення на розробку бюджетних сайтів ще на безкоштовних досках оголошень, наприклад ОЛХ – номер 1 платформа в Україні.

Висновок

Щоб поставити на потік заробіток на створенні сайтів потрібно:

  • вивчити Вордпрес ( не обов’язково бути супер профі, головне щоб вміти кастомізувати тему ( шаблон ) під потреби клієнта,
  • вміти правильно пропунувати свої послуги ( розібратись в рекламних площадках і взагалі зрозуміти хто ваш замовник,
  • бути честним з замовником ( в мене на початках було багато випадків, коли я в силу ще своєї необізнаності не міг виконати, я зразу говорив клієнту що не можу і ми разом шукали вирішення цього питання.

error: Вміст захищений!!