Українські сайти для Заробітку в гривнях

Вам цікаво, як почати роботу в Інтернеті, працюючи вдома? Ви не знаєте, чи віддалена робота принесе вам користь? В цій статті знайдете відповіді на свої запитання. А, також пізнаєте способи заробітку, використовуючи українські ресурси, які варіюються від найпростіших до трохи складніших.

Зарезервуйте собі 10 хвилин і ознайомтеся з найкращими способами заробітку вже сьогодні. Так, це можливо, але є проблема …

Більшість із них – це способи, якими ви ніколи не заробите, не отримаєте ні копійки, або ваш бізнес вийде з ладу. Але є і такі, які дозволять заробляти реальні гроші.

Три найкращі способи заробітку в Інтернеті для Українців

Обрані методи дають шанс отримати реальний прибуток. Користуватися ними може кожен, незалежно від віку та освіти. Все, що вам потрібно – це комп’ютер, чи планшет, або смартфон, інтернет, трохи часу та волі.

1. Заробіток на опитуванні: рекомендовано початківцям

• Рівень складності: нескладний.

• Витрати часу – кілька хвилин.

• Можливості заробітку – реально заробити 300 гривень на місяць.

Заробіток на українських сайтах: скільки платять?Це веб-сайти, які дозволяють заробляти, серед іншого, заповнюючи анкети опитування. Реєстрація на таких сайтах безкоштовна. Переваги використання:

  • прості у виконанні завдання (користувачеві не потрібно мати спеціалізованих знань).

На опитування достатньо 5-30 хвилин на день. Можна зареєструватися в декількох компаніях і збільшити свій прибуток;

Українські портали мають сайти, які проводять опитування. Перш за все, рекомендуємо дві програми, які вже кілька років регулярно виплачують гроші. Ось короткий опис кожної з них.

Щоб збільшити свій прибуток, зареєструйтесь у цих компаніях це займе кілька хвилин.

1). Платні опитування для заробітку у Vlasnadumka

Це український ресурс платить у гривнях. Обов’язково пройдіть реєстрацію та заповніть свій профіль. Зачекайте, поки опитування будуть надіслані на вашу електронну адресу.

Винагорода за кожну заповнену анкету навіть до 30 гривень.

Адміністратори ресурсу за заповнення кожного пункту и підпункту дають по 3 гривні.

Коли всі формальності позаду, готуйтесь до опитування. Питання за складністю різні, також різні розцінки: від 17 гривень до 80 гривень.

Багато опитувань приходить, якщо ви якісно заповнили свій профіль. Виведення коштів після досягнення на рахунку мінімалки – 300 гривень.

Є можливість провести трансакцію на смартфоні або на картку Приватбанку, це вже як вам заманеться. Сайт реально платить, скарг нема.

2). Заробіток на сайті Opinion: опитування платне

Понад 100 000 зареєстрованих користувачів отримують гроші за заповнення опитувань та обмін думкою.

Український веб-сайт платить гроші за опитування у гривнях.

Сайт має мобільний додаток, який робить процес опитування простішим і легшим. Зароблені кошти користувачі переводять на гаманець, створений на Webmoney, один раз на 30 діб.

2. Робота фрілансером – для більш просунутих

Рівень складності: середній; витрати часу – декілька годин. В Україні це надзвичайно популярний спосіб заробітку онлайн.

Реєструються та працюють українські фрилансери на біржі FreelanceHunt.

Користувачі біржи не скаржаться на відсутність замовлень, роботи вистачає, як для програмістів, так і для дизайнерів та копірайтерів.

Фрілансери, як правило, спеціалізуються на певних галузях та виконують на замовлення проекти. Найпопулярнішими професіями серед фрілансерів є:

1). Копірайтери – вони заробляють гроші, пишучи статті, записи в блогах, рекламні тексти, описи товарів, що продаються, та інші типи вмісту, розміщеного на веб-сайтах. Працюючи копірайтером, зможете заробляти близько 1500 – 6000 гривень на місяць.

2). Графічний дизайнер. Він створює як сайти, так і їх окремі елементи: банери, декоративні елементи, логотипи, рекламні матеріали тощо. Найчастіше використовує програми CorelDRAW, Photoshop, Flash.

Середній заробіток графічних дизайнерів становить близько 2000-3500 гривень.

3). Програміст. Він програмує різні системи, ігри, утиліти тощо. Приклади програм: PHP та Java. Ви можете вивчити курси, наприклад, на Youtube. com або на онлайн-курсах, та працювати на біржі.

Заробітна плата програмістів дуже відрізняється. Програміст-початківець заробляє в середньому 2000–3500 гривень. Більш досвідчені програмісти можуть заробити до 10 000 гривень та більше.

4). Перекладач. Якщо ви фахівець у володінні іноземною мовою, спробуйте свої сили як перекладач (у більшості випадків вам не потрібно бути присяжним перекладачем).

5). Фотограф. Отримує замовлення на основі фотографій, представлених на спеціальних веб-сайтах, він також створює фоторепортажі.

Зі слів учасників, біржа гарантовано платить у гривнях, кошти можна вивести на картку Приватбанку, електронний гаманець, на смартфон.

заробіток 500 гривень вдень

3. Сайти для заробітку на рекламі: українські букси

Представником класичного буксу в Україні є сайт Wmu.in.ua.

Як і у всіх буксах тут є заробіток на:

  1. натисканні на рекламу,
  2. заповненні опитувань,
  3. виконання різних завдань,
  4. перегляд реклами у вигляді відео,
  5. читання листів,
  6. коментування та вподобання,
  7. безкоштовні ігри тощо.

*За виконану роботу оплата йде в гривнях. Вивести гроші з проєкту можна на електронні гаманці.

Велику популярність в Україні набирає мережа SalesDoubler, що дає можливість приймати участь у партнерській програмі українських брендових компаній, таких, як Rozetka. Бажано мати розкрученого сайта, щоб рекламувати своє партнерське посилання.

Як стати блогером в Інстаграм (поради для новачків)

Як вийти з боргів: ТОП 5 кроків до вирішення проблеми

error: Вміст захищений!!