Заробіток на Youtube: 5 простих порад новачкові

Youtube заполонив всесвітню павутину під назвою Інтернет. Щодня даний відеохостинг відвідує 30 мільйонів відвідувачів. Відповідно, практично кожен з цих людей дивиться рекламу, тим самим приносячи дохід блогеру і самому Youtube. Але не варто думати, що це зробити легко. Ні, заробити на ютубі можна, тільки якщо наполегливо працювати і мати бажання заробляти. І виникає питання «Як новачку заробити на Youtube?»

Якраз в цій статті ви і знайдете відповідь.

Заробіток на Youtube
Young student watching lesson online and studying from home. Young woman taking notes while looking at computer screen following professor doing math on video call. Latin girl student studying from home and watching teacher explaining math formula on video chat.

Для початку вам потрібно визначитися з тематикою вашого ютуб каналу. Будь це геймінг, простий блог, ну, або ж будь-якої розважальний контент – неважливо. Головне, щоб ви горіли цією справою, і у глядачів не виникало питання «Чи варто дивитися ваші відеоролики?»

Розповім історію: коли я вчився в інституті, у нас була обов’язкова лекція, яка просто не відповідала нашій професії. Але викладач настільки шалено любив свій предмет, що його лекції були чудові у всіх сенсах.

Навіть самі відсталі від програми учні ходили до нього на лекції і слухали його «розвісивши вуха і відкривши роти».

І ось, ми підійшли до першого раді: вибираючи тематику свого каналу, ви повинні знати, якої аудиторії це буде цікаво. Відповідь «усім», природно, не вірний!

Другим кроком вашого шляху стане реєстрація на відеохостингу і створення свого ютуб-каналу.

Зробити це досить просто:

  1. просто зарегистр в Google, а далі дотримуйтесь досить простий інструкції, яка зробить вас на крок ближче до блогінгу.

Тепер настає головний етап: вам потрібно наповнити ваш канал контентом. Почніть записувати відеоролики, кожен день, ну, або хоча б день через день.

Дані ролики повинні бути авторськими (тобто придумані вами).

Кожне відео має бути якісно:

  • практично всі відео,
  • які зняті на смартфон не годяться для Youtube.
  • Ролик повинен бути захоплюючим і давати відповідь на будь-якої злободенне, для користувачів, питання.

Цей пункт багато пропускають і навіть якщо ваші ролики дуже якісні, вони не займуть верхній рядок топа, а це є метою для переважної більшості блогерів.

Через близько 5-6 місяців ви зможете монетизувати ваші ролики. Монетизація – це заробіток від показів реклами в ваших відеороликах. Як тільки ви монетізіруете ваш ютуб-канал – справи підуть в гору, оскільки за 1000 переглядів ви отримаєте близько 60 гривень.

Уявіть, якщо ваше відео набере мільйон переглядів, то ви зможете заробити на ньому 60 тисяч грн. В наш час, це, звичайно, невеликі гроші, ну, а якщо 5 роликів набере по мільйону переглядів, це вже 300 тисяч грн.

Це ще раз доводить, що ютуб – це відмінна ніша для заробітку грошей.

Ну, і остання порада, який ви прочитаєте в цій статті: удосконалюйтеся, читайте щось нове по темі вашого каналу і відеоблоггінга в цілому.

Ну, а тепер зробимо висновок з усього вищесказаного. Заробити на відеохостингу Youtube можна, головне поставити перед собою мету і йти до неї, прочитати все, що написано вище і діяти. Не чекати швидких результатів, а кожен день, не дивлячись ні на що слідувати своїм планом!

Заробіток на сайті «Отзовік»

Як знайти (ЦА) Цільову Аудиторію в соціальних мережах

Facebook відхилив рекламу? — ось 8 можливих причин

Коментарі 1

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!