Заробіток в Інтернеті з телефону

Заробити в інтернеті можна, маючи лише смартфон. Знадобиться завантажити додатки для заробітку і зареєструватися в платіжних системах. Такий спосіб підійде для тих, у кого трохи вільного часу, адже більшість завдань можна виконувати «на ходу».

Перший спосіб – заробіток на буксах і в соцмережах

Букси, або поштовики – це сайти, на яких можна заробити, виконуючи найпростіші доручення. Приклади завдань:

1. Читання рекламних листів.
2. Перегляд сайту.
3. Перехід за посиланням.
4. Реєстрація в проекті.
5. Перегляд рекламного ролика.

Суть таких завдань полягає в накрутці відвідуваності сайтів, блогів, магазинів. Оплачується робота недорого. За перегляд одного посилання можна отримати кілька копійок, але і часу піде кілька секунд.

Багато сайтів-поштовики підтримують мобільний формат, тому на них можна заходити з телефону.

Є спеціальні програми для заробітку зі смартфона, який буде потрібно встановити. Після реєстрації можна приступати до роботи.

Для більшого заробітку в подібних сервісах рекомендується залучати рефералів. Що запросив отримує невеликий відсоток від доходу тих, хто зареєструється по спеціальному посиланню.

На буксах дуже багато завдань розміщують люди, що працюють на них. Робиться це для залучення рефералів в свою мережу. Тому можна почати роботу з 1-2 додатків або сайтів. Надалі можна розширити їх кількість, виконуючи завдання по реєстрації.

Аналогічний спосіб для заробітку з телефону – накрутка трафіку в соціальних мережах. Тут можна отримувати гроші за лайки, коментарі до постів, репости і т.д.

Такі завдання зустрічаються на буксах.Є сервіси, які спеціалізуються тільки на соцмережах. Для роботи потрібні живі акаунти з мінімальною кількістю друзів від 40-50 чоловік.

Другий спосіб – виконання простих завдань

Яскравий приклад програми для заробітку таким чином – Яндекс Толока. Тут можна знайти найпростіші доручення, для виконання яких найчастіше потрібно прогулятися по місту, відвідати магазин, зробити фото, відсканувати чек і т.д. Зустрічають доручення по запису відео, аудіо.

Великих грошей тут теж не платять, але цілком можна заробити на оплату мобільного зв’язку. Часу на виконання більшості завдань потрібно небагато.

Третій спосіб – установка додатків

Суть завдань все та ж: через спеціальні сервіси замовляється накрутка завантажень додатків для смартфонів. Зазвичай від виконавців вимагається їх установка і тестування протягом декількох днів, іноді тільки скачування. Часто замовляють відгуки.

Виконати таку роботу легко, але є один мінус: засмічується пам’ять пристрою. Тому спосіб не підійде для всіх смартфонів і для мобільних з невеликим об’ємом пам’яті. Оцінюються такі дії трохи дорожче, ніж завдання на буксах і в сервісах по соціальній розкрутці.

Четвертий спосіб – маркетингові дослідження

Інтернет-опитування проводять маркетингові компанії і виробники різноманітної продукції. Мета – вивчити ринок збуту, виявити потреби покупців.

Після реєстрації в додатках-анкетах учасників на електронну пошту приходять оповіщення про доступні дослідженнях. Потрібно уважно читати пропоновані питання і відповідати на них.

Іноді для заповнення анкет потрібен доступ до камери, запис звуку. Крім питань учасникам може пропонуватися вибрати найбільш привабливий дизайн упаковки і т.д.

Вартість 1 пройденого опитування може варіюватися від 5 до 100 рублів. Плюс такої роботи в простоті виконання, мінус – анкети бувають рідко, для багатьох може знадобиться ноутбук або стаціонарний комп’ютер. Мінімальні суми для виводу на електронні гаманці набираються дуже довго.

Щоб більше заробити, краще зареєструватися на декількох проектах. Майже у всіх анкетах є реферальні системи.

П’ятий спосіб – продаж фотографій

Торгувати фотографіями можна навіть не будучи професійним фотографом. Потрібен тільки смартфон з хорошою камерою. Яскраві і чіткі знімки продаються через фотостоки, які теж мають свої мобільні додатки.

Знімки повинні бути не тільки якісними, але і нести якусь цінність: потрібно вміти «підловити» цікавий момент або побачити звичайну річ в незвичайному ракурсі. Заробити на хороших знімках зі смартфона можна в рази більше, ніж на опитуваннях і буксах.

Це найпростіші методи заробітках в інтернеті. Великих доходів вони не принесуть, але все ж дозволять трохи поповнити свій бюджет. Перевагою цих способи для школярів, студентів.

Поєднуючи всі ці варіанти і приділяючи їм по можливості більше часу, можна заробити в місяць від декількох сотень рублів.

Додатків для заробітку доведеться встановлювати кілька і обов’язково варто приділити увагу реферальним програмами, які допоможуть значно збільшити дохід.

Заробіток в Інтернеті

Як швидко набрати 1 000 000 підписників в Інстаграм

Як вибирати форекс-брокера

error: Вміст захищений!!