Заробіток в інтернеті ( 100 способів як заробляти новачку )

дизайнер:

– Створення рекламних банерів для підприємців, блогерів.
Це випливає з базових навичок дизайну. Додати рамку на картинку і написати красиво текст може будь-який початківець дизайнер. А за такий макет платять від 200 рублів і замовляють, як правило, від 5 штук.

– Упаковка груп соціальних мереж.

Досить базових знань в веб-дизайні, щоб зробити красиву обкладинку для групи Вконтакте і дизайн інформаційних постів. За упаковку групи можна заробити від 5 тисяч, в залежності від рівня твоїх навичок.

Заробіток в інтернеті
Teenager winning money in internet vector cartoon flat illustration. Young boy happy receiving dollars money bag from internet online casino lucky win fortune or giving money to rogue thief hand

– Обробка фото для Інстаграм.

Наприклад, є блогер, якого фотограф скинув 100500 необроблених фоток. Ти можеш взяти на себе підбір кращих кадрів і їх обробку за допомогою навіть простих додатків, головне – красиво і в одному стилі. Так, за це платять.

– Упаковка бізнесів.

Логотипи, меню, вивіски – все це завдання грамотного дизайнера і за комплексну роботу можна заробляти великий кеш.

– Сайти на замовлення.

Це той навик, який ніколи не залишить тебе без доходу. Сайти потрібні всім і завжди, а за хороші сайти платять реально багато.

фотограф:

– Свій курс.
За портретної фотографії, студійної зйомки, фотограф з нуля і так далі … Є досвід – продай його, а не копальні.

– Оформлення презентації на замовлення.

Володієш навичками дизайну презентацій? Ціни немає! Але і без цього, ти можеш непогано заробити, завантажуючи рідкісні красиві шаблони і оформляючи презентації за гріш. Дуже багато людей готові делегувати цю монотонну завдання.

– Фотосесії + обробка фото.

Якщо у тебе є фотоапарат, або навіть телефон з гарною камерою, то легко робити фотоконтентом для блогерів, експертів в твоєму місті, або просто для тих, хто хоче красиві фоточки в Інстаграм.
Фотопрогулка по красивих місцях і обробка фото в подарунок – відмінна і дуже прибуткова ніша.

– фотоконтентом для різних закладів.

Аналогічно до попереднього. Роби фотографії для кав’ярень та ресторанів, або красиво фотографуй продукти для Інста-магазину. Є безліч компаній, у яких страждає візуал і ти можеш це виправити, за гроші природно.

– Фотографії заходів та фотозвіти.

Підійде якщо у тебе є навіть проста камера, за фотозвіт з заходу реально заробити від 3 до, в залежності від масштабності заходу.

– Створення пресетів для обробки фотографій.

Вмієш працювати в Лайтрум? Створюй свої пресети і продавай їх за 300-1000 рублів за набір, в залежності від складності.

монтаж:

Відео-контент зараз в тренді, і якщо ти вмієш працювати з ним, без доходу не залишишся.

монтаж відео
Workplace for freelancer video graphic designer. Movie making software. Video blogger records a call. Blue, orange and yellow colored vector illustration EPS 10

– Монтаж відео для блогерів, комерційних акаунтів.

Навіть в простому додатку на телефоні ти можеш робити прості, але красиві ролики. Навчитися цьому навику просто, а монетизувати дуже легко.

Також навички монтажу можна монітізіровать через:

– Створення відео для ютуб блогерів.
– Монтаж відео для IGTV.
– Монтаж сторіз.
– Монтаж рекламних роликів.
– Монтаж макетів для таргета.

маркетинг:

– Налаштування контекстної реклами.

Схоже на таргет, тільки реклама в пошукових системах і на сайтах. На цю роботу можна отримувати дуже хороші гроші.

– Налаштування таргетированной реклами.

Це не так складно, як як може здатися. За 2 тижні реально вивчити базові навички, і на цьому вже можна круто заробити.

– Наповнення контентом інтернет-магазини.

Наприклад, є сайт з продажем іграшок, але напівпорожній. Ти можеш запропонувати зробити опис до кожного товару, щоб додатково зацікавити клієнта. Якщо ти можеш грамотно і добре писати, то дерзай, ця послуга поширена.

– Проджект-менеджер, керуючий.

Людина-диригент, який вміє грамотно розподіляти ресурси команди і відповідає за результат. Потрібен в будь-якій компанії, в тому числі блогерам.

– Кураторство на курсі.

Наприклад, вдалося з відзнакою пройти курс по SMM. Ти цілком можеш стати там куратором і допомагати таким же учням успішно пройти навчання до кінця. Мотивувати і досвідчених кураторів зазвичай не вистачає, тому це хороша область для заробітку.

– Віддалений особистий асистент.

Для підприємця, блогера, експерта.
Якщо володієш відмінними навичками організації, у тебе високий рівень відповідальності, то ти цілком можеш забрати на себе рутинні завдання зайнятих людей, які готові платити великі гроші за якісну роботу.

Також ти можеш придивитися до цих способів заробітку:

– Складання воронки розсилок.
– Складання воронки продажів.
– Опрацювання продуктової лінійки.
– Складання графіка і плану продажів.
– Організація і проведення вебінарів.
– Адміністратор телеграм каналу.

Соціальні мережі:

Тут напевно ти знаєш, які професії існують. По кожній з них є свої курси, але навіть якщо ти володієш початковими навичками, вже можеш пробувати себе в цьому, отримувати досвід і заробляти.

Список онлайн-професій:

– SMM-фахівець
– Адміністратор Інстаграм
– Адміністратор груп Фейсбуку
– Інстаграм-маркетолог
– Інстаграм-стиліст
– Менеджер блогера
– Таргетолог
– Креативщик
– Дизайнер рекламних макетів для блогерів
– Продюсер інфопродуктов
-Продюсер блогерів

– Розбирач директив

Ні не монетезіруемого навички. Навіть якщо здається, що ти зовсім нічого не вмієш, то згадай, що тобі навряд чи здасться складним відповідати на типові повідомлення з директив блогера.

копірайтинг:

– Писати огляди на книги, курси, фільми.

копірайтінг
Patent Office, Bureau banner. Man clerk holding Copyright symbol. Pile of books,idea bulb and protection shield. Legal consultation. Intellectual property defence. Authorship protection service. Vector

Рецензії можна продавати на тематичні сайти, в різні блоги, журнали. Відмінна і досить легко монетизованими ніша, особливо якщо у тебе є навички копірайтингу.

– Вичитка чек-листів, гайдів, друкованих матеріалів у експертів.

Зараз кожен другий блогер створює свої інфопродукти, в Інстаграме багато самих різних експертів. Всі вони постійно оновлюють і створюють нові матеріали. Найчастіше часу на вичитку витрачається маса, а ти можеш взяти на себе цю рутинну задачу. Повір, експерти тільки раді це делегувати і добре заплатити.

– Складання добірки книг і корисних ресурсів.

Заощадити час людині, і зібрати з усіх джерел всю потрібну інформацію. Наприклад, до тебе звернулася дівчина якої потрібно знати все про глютену. Ти знаходиш всі доступні статті, книги, передачі, відеоогляди, подкасти на цю тему і структуріруешь ресурси, щоб по ним було зручно «переміщатися». Люди лінуються шукати інформацію самі, і ти можеш заробити на цьому.

– Написання книги.

Зараз кожен другий блогер пише книгу, книги пишуть психологи, коучі, медійні обличчя. Ти можеш взяти структуру матеріалу і оформити це в красивий читабельний текст за дуже хорошу фікс-оплату.

– Написання контенту блогерам, комерційним сторінок.

Ідеї для постів у них може бути багато, але ось часу щоб оформити це в читабельний пост у людей не завжди вистачає. Чим не спосіб заробити?

– Переклад статей, сайтів.

Якщо ти добре знаєш іноземну мову, то це величезний плацдарм для заробітку. Почни з перекладів іноземних статей для російськомовних ресурсів. За це добре платять.

– Переклад / рерайт постів для блогерів.

Блогер генерує дуже багато контенту на місяць. Ти можеш допомогти з підбіркою потрібної інформації і її редагування під потреби блогера.

– Продаж конспектів популярних книг (витримка найціннішою інформації).

З кожним днем ​​з’являється маса різних книг, і часто не хочеться витрачати тижні на читання. Ти можеш полегшити споживання потрібної інформації, складаючи книжкові конспекти.

– Створення воркбука до улюбленої книзі.

Практичні зошити ще не створені по безлічі книг по бізнесу, психології, саморозвитку і ти можеш бути першим. Це один з новітніх і не використаних способів заробити, популярність якого тільки зростатиме найближчим часом.

– Написання ідей для постів і складання контент-планів для акаунтів в Інстаграм.

Наприклад, взяти профіль з продажу турів до Європи. Ти як цінитель подорожей легко і в задоволення можеш накидати план тем для постів. А якщо і написати ці пости зможеш, то повір, на ринку це оплачується дуже високо.

– Написання рецензій на книги, фільми, курси до відповідних онлайн-ресурси.

Як бачиш, навіть нічні перегляди серіалів можна монетизувати – було б бажання. Складай свої збірки, топи, рецензії. Якщо будеш круто писати і давати корисну інформацію, ти цілком зможеш стати редактором на сайті або продавати ідеї каналам на Ютуб.

– Написання курсових, дипломів, рефератів на замовлення.

Якщо ти був відмінником у школі, цей факт може бути не єдиним твоїм досягненням. Почни писати роботи на замовлення, навіть можеш взяти супровід на навчальний рік або семестр. Навіщо допомагати дармоїдам безкоштовно, якщо на цьому можна заробити?

Що ще може копірайтер?

– Писати відгуки та рецензії на курси
– Писати текст для поштових розсилок
– вичитував меню, гайди
– Писати структуру сайту
– Упаковувати текстово курс
– Прописувати воронку продажів
– Писати текстовий матеріал з аудіо і відео
– рерайт вже готові матеріали
– Скласти структури вітальних листів для корпорацій
– вичитував дизайнерські матеріали на предмет помилок

Важлива думка – грамотний копірайтер потрібен ВСІМ і СКРІЗЬ.
Володіючи грамотністю і навиком, листи ти ніколи не залишишся без роботи.

Малий бізнес в сільській місцевості для бідних — як почати?

Як організована біржова торгівля в інтернет — просторі

Інфопродукт: які буваюсь види продуктів в інфобізнесі?

23 сайти для заробітку грошей без вкладень | Заробіток в Інтернеті для новачків