Як заробити в Ютуб на своїх відео та чужих

Привіт, друзі! У цій статті я розповім вам про те, як заробляти в Ютубі на своїх відео, які способи заробітку в Ютубі існують, як заробити на відео в Youtube, і, взагалі, як можна заробити на Ютубі. Мова піде про те, як заробляти в Ютубі на своїх відео. По-дійсності, при дотриманні певних умов можна заробляти і на чужих відео. Способи монетизації точно такі ж. Але, погодьтеся, самому створювати ролики набагато цікавіше, ніж брати чужі.

Спосіб перший.

Як заробляти в Ютубі на своїх відео, залучаючи людей на свої власні товари і послуги.

Цей спосіб збільшення ваших доходів за допомогою Ютуб має величезний потенціал! В даний час у дорослому платоспроможною аудітортіі великий інтерес викликають спеціалізовані канали, які розповідають, наприклад, про те, як побудувати будинок, як правильно встановити сантехніку, канали з уроками іноземних мов, все, що має відношення до навчання, рукоділля, різним хобі і спорту.

Особливо ефективно цей спосіб працює, якщо у Вас є свій сайт, або блог, де є прайс-лист і де Ви також пишете статті на свою тему. В ідеалі, для успішного просування бізнесу, повинні мати місце мінімум три взаємопов’язані компоненти:

  1. сайт (або блог);
  2. канал на Youtube;
  3. тематична група на Вконтакте чи Інстаграм.

Якщо Ви є професіоналом в якійсь галузі, для Вас не складе труднощів зняти відео на свою тему.

При наявності всіх трьох компонентів і при регулярній роботі з ними Ви можете отримати хороший потік клієнтів без витрат на рекламу.

Спосіб другий.

Як заробити в Ютубі на своїх відео, залучаючи людей на партнерські товари
Записуючи хороші відеоогляди та відгуки, Ви можете ставити посилання на партнерку в анотаціях або в описі. Якщо людина зацікавиться темою – перейде по посиланню і купить товар. Ви заробите гроші.

Таким чином можна просувати абсолютно будь-які партнерські продукти:

  • фізичні товари;
  • інфопродукти;
  • мобільні додатки;
  • гри;
  • послуги партнерів і багато-багато іншого.

На які саме партнерки краще направляти трафік з вашого каналу залежить від тематики каналу.

Партнерський продукт повинен бути потенційно цікавий підписникам Вашого каналу.

Це природно! Без дотримання цієї умови ніхто у Вам нічого не купить. Ви тільки зіпсуєте свій канал марною рекламою і витратите час на нікому не потрібну роботу.

Спосіб третій.

Як заробити в Ютубі на своїх відео, розміщуючи чужу рекламу

Цей спосіб заробітку включає в себе кілька видів:

  1. Рекламу можна розміщувати по прямій домовленості з рекламодавцем. Для цього потрібно мати розкручений канал з аудиторією, яка цікава рекламодавцеві. Вартість розміщення реклами буде залежати від Вашої ніші, від кількості передплатників і переглядів;
  2. Можна підключитися до однієї з медіамереж. Медіамережа буде прокручувати через Ваш канал рекламу від Ютуб. Ваші будуть 50-90% від отриманих медіамережі грошей за рекламу. Плюс медіамереж в тому, що вони підключають до монетизації маленькі канали.

Також іноді можуть допомогти вирішити проблеми з ютуба в разі необґрунтованого страйку. Деякі навіть проводять навчання для власників каналів, з якими співпрацюють. Але іноді буває так, що медіамережа “забуває” заплатити власнику каналу належні йому гроші. Тому, перш, ніж підключитися – пошукайте в інтернеті побільше інформації про обраної медіамережі;

Партнерка Ютуб.

Для того, щоб підключитися безпосередньо до партнерке Ютуб канал повинен відповідати певним вимогам, яким не кожен канал може відповідати. Зате, якщо підключіться безпосередньо, будете отримувати всі 100% грошей;

Як налаштовується тип показуються оголошень в партнерці Youtube.

Реклама від Google Adsens – блок буде показуватися поруч з Вашим відео. Хоча підключити цю рекламу можна практично відразу, досвідчені ютубери цього робити не рекомендують. Вважається, що краще почекати і спочатку розкрутити канал.

У цій статті я розповіла, як заробляти в Ютубі на своїх відео, перерахувала способи монетизації відео на Youtube. Що ще вам хотілося б дізнатися по темі заробітку на Ютубі? Пишіть в коментарях.

Як створити власний канал Youtube?

Залишити відповідь