Як створити сайт і почати на ньому заробляти?

У статті піде мова про те, як заробити на власному сайті. Що потрібно, щоб створити сайт? У статті також описано 5 способів заробітку на сайті.

Веб-сайт – дійсно вигідний інструмент для заробітку, головним чином через багатофункціональності. Якщо у власника бізнес-проекту, що просуває будь-які продукти, немає власного ресурсу, то розраховувати в плані заробітку можна лише на прибуток від продажу.

У разі ж веб-сайту бізнесменові буде простіше просувати товар, а значить і продавати його, що згодом дозволить отримувати пасивним дохід, який не потребує фізичних вкладень від підприємця.

zarobliaty-na-sayti

Одними з головних достоїнств веб-сайту є його цілодобова робота і можливість реалізувати ідею продажу з меншими витратами, наприклад, на заробітну плату працівників.

Теоретично можна вибудувати дохід на будь-якому веб-проект, але потрібно затратити енергію і ресурси на просування, і збільшення цільової аудиторії.

Складністю в даному випадку може стати тільки недосвідченість і незнання грамотних дій по розкрутці проекту. Так само власникові веб-ресурсу потрібно розуміти, що розраховувати відразу на «захмарний» дохід з нього не слід, так як заробіток буде зростати пропорційно популярності самого ресурсу в мережі.

Яким повинен бути веб-проект для отримання доходу?

Як і в будь-якій справі перед отриманням заробітку необхідно виконати певну роботу. В першу чергу необхідно створити «правильний» веб-проект. Під таким розуміють ресурс, що дозволяє аудиторії в першу чергу отримувати корисну інформацію.

Люди в меншій мірі цікавляться платформами, націленими лише на заробіток, а не маючи великий цільової аудиторії неможливо заробляти, наприклад, на рекламу.

Тематика так само принципово важлива. Найбільш вигідно буде створювати проект на тему, що цікавить людей різних поколінь. До того ж, краще вибирати тему, в якій розбирається сам автор проекту, так як аудиторії необхідна інформація, перевірена і актуальна, що дозволить сподіватися на рекомендації від задоволених читачів.

Щоб створити веб-проект і почати на ньому заробляти необхідно, слідувати плану:

1. Купівля домену та хостингу.

Під цими поняттями мається на увазі ім’я сайту і сервер, на якому будуть зберігатися всі дані. На цьому етапі будуть потрібні вкладення, правда вони невеликі і в подальшому легко окупляться.

Якщо розглядати ринок недорогих серверів, то можна легко знайти компанію, в якій пропонується в комплекті так само і хостинг, і коштувати це буде приблизно 100-200 грн на місяць.

2. Встановлення та налаштування движка.

Існує варіант як безкоштовних CMS, так і платних. У мережі можна знайти безкоштовні платформи, що дозволяють вибрати підходящий движок і ознайомитися з процедурою налаштування: наприклад Водпресс

Так само в інтернеті поширено безліч відео, що демонструють докладні інструкції по налаштуванню.

Порада: Якщо в планах скликати серйозний бізнес-сайт, від якого очікується серйозний дохід, то буде правильніше вкластися в покупку домена і хостингу.

Допускається відмова від покупки лише в разі підтримки основного ресурсу додатковим. В інших випадках просто неможливо без вкладень зробити веб-сайт високооплачуваним.

3. Оформлення

В першу чергу важливо звернути увагу на ряд вимог до ресурсу: як уже говорилося, корисна інформація, а так же привабливий зовнішній вигляд. У випадку з новою платформою аудиторія не має мотивації для читання ресурсу, який без смаку виглядає, навіть якщо інформація на ньому в сто раз краще, ніж на інших.
Порада: Найбільш виграшно буде скористатися унікальним шаблоном для платформ, а не безкоштовним.

Виділившись у загальній масі однотипних сайтів можна запам’ятатися аудиторії і привернути увагу не тільки на один перегляд, а сподіватися на постійні відвідування і формування власної аудиторії.

4. Наповнення

Головною рушійною силою власного веб-ресурсу є інформація, що означає необхідність оновлення, опрацювання та креативного піднесення для читачів.
Основним завданням для творця проекту – це написання або покупка статей для наповнення.

Інформація в статтях повинна бути цікава в першу чергу аудиторії, для визначення напрямку зацікавленості читачів конкретно в цій тематиці, з цим можуть допомогти різноманітні сервіси, які показують ключові запити користувачів інтернету.

Грамотне використання отриманої інформації принесе власникові веб-проекту стабільний дохід.

Монетизація власного ресурсу неможлива без аудиторії. На думку фахівців, як тільки відвідуваність досягне показника 500 осіб в день ставати доцільно, переходити до заробітку.

Топ-5 способів монетизації сайту:

1. Продаж товарів через односторінкові

Спосіб полягає в перепродажі з більшою накруткою, наприклад, товарів з Китаю, так як в цьому випадку можна підвищити ціну мало не в два рази. Перевагою цього способу є стовідсотковий позитивний результат. Але потрібно розуміти, що потрібно придбати сторонній товар і рекламу.

Порада: купуйте товари оптом – дешевше.

Існує й інший варіант заробітку на продажах – дропшіппінг. Він має на увазі спочатку отримання заявки на який-небудь товар, а вже потім відправку товару зі складу оптовика.

Перевагою такого заробітку є те, що підприємець не ризикує витратитися на товар даремно, але такий бізнес вимагає отримання передоплати за замовлення, що зменшує кількість потенційних покупців.

2. Продаж контактної інформації користувачів

Головною вимогою до такого способу є веб-проект з великою кількістю відвідувачів. Здійснює всі дуже просто: власник проекту домовляється про співпрацю з організацією, яка надає якісь актуальні послуги, наприклад, консультації по просуванню бізнесу.

Якщо веб-проект перегукується з тематикою послуг, то помістив пропозицію про їх надання, власник веб-сайту отримує дохід від перенаправлення зацікавленої аудиторії.

3. Заробіток на контекстній рекламі

Такий вид доходу – найпопулярніший в інтернеті. У мережі існують сервіси, які відбирають за певними вимогами висококласні проекти. Знайшовши на подібному сервісі рекламодавця, відповідного за тематикою веб-проекту буде потрібно лише розмістити статті з згадками сайту рекламодавця.

Оплата в цьому випадку нараховується за кожен клік по посиланню, але мінусом є те, що сервіс, на якому «познайомилися» власники бізнесів бере відсотки за надання послуг та чистий прибуток буде набагато менше.

4. Розміщення статей

Такий спосіб має ряд переваг: дійсно приносить дохід і дозволяє просунути ресурс, за допомогою підняття рейтингу серед подібних сайтів в пошуковій системі.

Порада: Якщо хочеться домогтися масової зацікавленості людей, то необхідно розміщувати на власному ресурсі якомога більше унікальних і читається контент.

5. Інфобізнес

Такий спосіб є найбільш прибутковим і має на увазі продаж власних або чужих продуктів. Якщо власник проекту має знання в якій-небудь актуальній темі, а так само у веб-проекту має досить багато відвідувачів, то можна проводити курси, вебінари і інші навчальні презентації.

У разі якщо власник веб-проекту має бажання по співпрацювати з авторами продуктів на тему власного сайту, то можна просто стати партнером або навіть співавтором таких робіт. Головне домовитися з партнером про ціни і відсотках з продажів.

Рекламу для курсу можна буде викладати також на власному веб-ресурсі, що піде на користь рейтингу і збільшить охоплення зацікавлених людей.

Всі перераховані способи можуть принести адміністратору проекту високу виручку і популярність, головне потрібно пам’ятати, що тільки займаючись улюбленою справою і вкладаючи в нього душу можна досягти результатів.

10 порад по розкрутці та просуванню молодого сайту

Що таке криптовалюта і для чого вона потрібна?

Як терміново отримати займ через Інтернет?

Як блог або сайт може принести дохід?

Залишити відповідь