3 способи заробити гроші з дому вже сьогодні

Стаття відповідає на питання новачків, як заробити в інтернеті. Описано три перевірені ідеї, які гарантують дохід. Дано рекомендації від успішного інтернет-підприємця.

Сьогодні я поділюся з вами трьома способами онлайн заробітку, які я впевнений, підійдуть кожному з вас. Перевірте на практиці, чи підійде вам робота з дому через інтернет. Підберіть для себе кращі способи заробітку, не виходячи з дому. Можливо, у вас вийде, і забезпечите собі стабільний дохід.

У статті описаний досвід успішних інтернет-підприємців, для яких заробіток онлайн став їх основним доходом.

Як повторити їхній шлях дізнаєтеся, прочитавши статтю.

Дистанційна робота онлайн без досвіду – від 400 $ в місяць

Багато людей, які хочуть знайти вигідну роботу, звертають свій погляд в інтернет. Особливо в той час, коли весь світ веде боротьбу з пандемією, населення шукає можливості працювати віддалено, не виходячи їх вдома.

Інтернет дійсно пропонує багато можливостей в цьому відношенні. І тепер ми можемо працювати онлайн і отримувати зарплату, яку можна порівняти з зарплатою на виробництві, працюючи на повну ставку.

У статті докладно описані способи заробітку онлайн для новачків, але багато успішних бізнесменів ці способи включили в свій бізнес, і отримують пристойний прибуток, яка дозволяє їм жити безбідно.

В огляді наголошується на способи, які приносять хороший дохід і під силу будь-якій людині. Тому зверніть особливу увагу на ці способи, щоб навчитися отримувати регулярний дохід.

заробити гроші з дому
Portrait of happy joyful curly-haired woman in urban style hoodie rejoicing luck in lottery, pointing at bunch of dollar banknotes, boasting money profit. studio shot isolated on yellow background

Транскрібатор – професія, яка змінить ваше життя на краще

Транскрібація – це розшифровка аудіо або відео в текст. Тобто, наприклад, якогось онлайн підприємцю потрібно зробити розшифровку його вебінару або якогось відео.

Щоб самому не морочитися він надсилає виконавцю файл, який той прослуховує і просто переводить аудіо в текст. Тобто, набирає цей текст в word або в будь-якому іншому форматі. Виконану роботу відправляє замовнику. Якщо його все влаштовує, виконавець отримує оплату. Це досить затребувана на сьогодні робота онлайн, тому що для того щоб її виконувати в принципі нічого не потрібно крім ноутбука.

Для пошуку замовлення потрібно зареєструватися на біржах фрілансерів, наприклад, Кworк або Workzilla чи ФрилансХант. Є ще ряд інших бірж їх можна подивитися в інтернеті. Біржі, які тривалий час працюють дуже популярні, тому що там хороша система захисту замовника і виконавця.

Тобто, там немає обману. Якщо людина робить свою роботу сумлінно, що не порушує правил майданчики, то отримує завжди гроші вчасно і в повному обсязі.

 

Щоб працювати в якості виконавця на будь-якій біржі, спочатку потрібно зареєструватися. Після реєстрації отримуєте акаунт і починайте поступово брати замовлення. Але, на самому початку діяльності максимально важливо виконувати роботу відмінно.

На цих біржах є система рейтингу. Це означає, що краще виконавець робить свою роботу, тим більше він отримує позитивних відгуків. Відповідно тим більше в наступний раз шансів отримати той чи інший замовлення.

Наприклад, кому то потрібно зробити транскрібацію аудіе файлу. Він відправляє завдання на біржу, і йому різні виконавці пишуть свої пропозиції: готовий виконати замовлення в короткі терміни і якісно.

Замовник просто вибирає якогось виконавця, дивлячись на його коментарі та рейтинг. Може поставити якісь питання і віддає роботу виконавцю. Для виконання завдання встановлюється час, за яке потрібно виконати цю роботу.

Усе. Виконавець приступає до виконання, і після закінчення роботи відправляє її замовнику. Той перевіряє, стверджує і гроші йдуть до виконавця.

Настільки все просто, що будь-яка людина може сьогодні зареєструватися на цих біржах, і спробувати себе в якості расшифровщика аудіо або відео і переведення його в текст.

Тема ця затребувана, контенту в інтернеті робиться все більше і більше і дуже часто люди хочуть отримати зі свого відео або аудіо текстову версію, щоб потім використовувати її в соціальних мережах. Хтось використовує її потім для написання книг або статей.

Тепер по цифрах. Скільки можна за таку роботу отримати? В середньому годину транскрібаціі відео або аудіо варто 800-900 рублів.На біржах якщо ви будете розшифровувати 1-2 тексту в день, навряд чи більше вийде, тому що,

Дистанційна робота
Portrait of two nice attractive lovely cheerful cheery people wearing cap hat headwear, holding in hands big large sum of money savings isolated on bright vivid shine vibrant blue color background

щоб розшифрувати повноцінне годинне відео або аудіо потрібно чотири п’ять годин часу, не менше.

Відповідно за робочий день можна розшифрувати максимум два файли. Значить, зможете заробити приблизно 1800 рублів. Відповідно в місяць, якщо працювати, наприклад, 20 днів і розшифровувати по два тексти в день, можна заробити до 35 тисяч рублів. Але, можна підключити вихідні, і брати короткі тексти, але часто, заробите трохи більше.

Однак, як стверджують транскрібатори, що мають досвід роботи, в середньому потрібно орієнтуватися на 25 – 35 тисяч рублів на місяць. Але, це за умови, що ви дійсно будете виконувати роботу якісно, ​​не буде багато доробок, тому що, допрацьовує повернений завдання, втрачається час, за яке могли б взяти ще одне замовлення.

Але, безсумнівний плюс віддаленої роботи з дому, в тому, що вам не потрібно витрачати час на дорогу. Відповідно, якщо цю годину або два, які губляться на те, щоб дістатися до роботи, могли б витратити на те, щоб взяти ще одне замовлення, навіть на 100 або 200 рублів.

Протягом місяця таких замовлень можна взяти 20, а то і 30, і заробити додаткові п’ять або десять тисяч рублів.

Тому, потенціал саме цього варіанту онлайн заробітку фахівці оцінюють в 25-35 тисяч рублів. Крім того, це найпростіший вид заробітку, з яким зможе впоратися будь-який з новачків. Потрібно просто сидіти, уважно слухати текст, і набирати його на клавіатурі. Єдине, що впливає на величину заробітку – це швидкість друкування.

Думайте все що завгодно про дизайнерів, але насправді правда така

Другий варіант онлайн заробітку – це дизайн обкладинок для відео, що розміщуються на youtube.

варіант онлайн заробітку
Young woman in glasses, holding fan of hundred 100 euro notes and credit card, feeling excited about big cash, shouting WOW, isolated on gray background. Online payment ads

Начебто така неочевидна ніша, але насправді автори відео роликів дуже часто не можуть самі робити якісні обкладинки.

Їм простіше делегувати цю роботу або професійного дизайнера, або на біржу фрілансерів. Де виконавці, які не дорого беруть, із задоволенням будуть робити обкладинки для їх відео.

Така робота коштує, наприклад, на біржі kwork 500 рублів за одну обкладинку. Її можна зробити в принципі за півгодини години, але навіть якщо виконавець початківець дизайнер, то йому буде потрібно дві години, відповідно протягом дня можна зробити таких обкладинок 3-4 штуки. От і рахуйте самі.

Навіть якщо ви зробите 3 обкладинки в день, можете отримати до півтори тисячі рублів. Але, мінімально можна отримувати 1000 рублів точно.Відповідно в місяць, так само як і транскрібатор заробляти до 30 тисяч рублів.

Як кажуть профі цієї справи, тільки на одних обкладинках можна заробляти на життя. Але це не така вже й проста робота, як транскрібація. Тут, звичайно потрібно освоїти для себе деякі премудрості цього ремесла. Для початку потрібно просто розуміти, які обкладинки потрібні авторам.

Вони повинні бути дуже помітні, мати яскравий вигляд з хорошим дизайном і якісним шрифтом. Для цього доведеться освоїти photoshop, хоча б базові навички роботи в цій програмі. Щоб робити максимально якісні обкладинки, і швидко, тому що від швидкості виконання роботи буде залежати рівень заробітку.

Успішний дизайнер робить деякі обкладинки за п’ять-десять хвилин. У нього дуже багато шаблонів, які накопичилися за роки роботи.

Також у нього є помічники, яким він дає ці шаблони, і вони по ним дуже швидко виготовляють обкладинки. Авторитетному дизайнеру замовляють набір обкладинок.

Звичайно, щоб стати успішним дизайнером необхідно розуміти, як працює photoshop. На цю тему в інтернеті дуже багато відео уроків. Можна самостійно вивчати основи photoshop, використовуючи безкоштовні уроки в youtube.

Можна якийсь недорогий платний курс придбати в межах тисячі рублів. Якщо збираєтеся заробляти на дизайні обкладинок для відео, то це хороша інвестиція, щоб через кілька днів уже почати заробляти таку ж тисячу рублів в день.

Для більшості новачків підходить такий вид заробітку. Єдиний момент, про який згадують професіонали – це так звана насмотренность, тобто постійно дивитися на гарні обкладинки в youtube.

Для цього регулярно заходьте на популярні канали і дивіться, як виглядають обкладинки на відео роликах, які шрифти використовуються, які картинки, які ефекти, які підсвічування і так далі.

Крім роботи на біржах, можна знайти роботу в агентствах, які займаються просуванням youtube каналів. Вони часто шукають людей, які допоможуть їм масово виготовляти обкладинки.

Можна безпосередньо виходити на авторів каналів, і, дивлячись на них не дуже красиві обкладинки, якщо ви можете зробити краще, зв’язуйтеся з автором і пропонуйте свої послуги.

Ну, і третій, найприбутковіший, найперспективніший і найпопулярніший варіант онлайн заробітку – це робота на youtube менеджером. Для того, щоб стати youtube менеджером доведеться повчитися, і освоїти досить багато суміжних професій, Тому що тут, крім навичок дизайнера, необхідно буде зрозуміти і освоїти алгоритми youtube.

Успішний дизайнер
Sale of online asian woman special she is satisfied with sales success

Зрозуміти, як працює youtube, які правила роботи на цьому майданчику, зрозуміти регламент його роботи. У менеджера є розроблений регламент, є покрокова інструкція, як підготувати будь-яку відео публікацію.

Тобто, як правильно зробити обкладинку, як правильно написати опис і назва, як підібрати теги.

Власне кажучи, це не така вже й складна робота, просто потрібно все робити максимально уважно і, як можна оперативніше, бо youtube це конвеєр і якщо ви будете десь пригальмовувати почнуть виникати затримки, а замовники цього не люблять.

Тепер про заробітки youtube менеджера. Він може отримувати від 10 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ведення одного каналу. Цифра залежить багато в чому від обсягу роботи по каналу, від рівня виконавця.

Тому що новачок навряд чи більше десяти п’ятнадцяти тисяч зможе отримувати за ведення одного каналу.

Ну, і відповідно, ваша щомісячна зарплата, ваш щомісячний дохід залежить від того обсягу роботи, який ви візьмете на себе. Тобто, скільки каналів, які зможете вести одночасно.

Досвідчений фахівець може вести від трьох до п’яти каналів одночасно. Тобто в місяць він може отримувати, за умови, що веде три канали по 10 000 рублів за канал.

В результаті його заробіток буде в межах 30 000 рублів. Якщо зможе вести 5 каналів, і його рейтинг дозволяє обслуговувати один канал за 20-25 тисяч, то місячний дохід може бути більше ста тисяч рублів.

Є ще один варіант отримання доходу – це влаштуватися на роботу в компанію в якості спеціаліста, по соціальним мережам. Для цього вам не потрібно їздити в ніякої офіс, ви можете працювати віддалено. Просто знаходите компанію, яка підбирають собі співробітників.

Заходьте на сайт з вакансіями. Тут не треба жодних спеціальну вищу освіту.Просто потрібен хороший послужний список, тобто кейси, досвід роботи, показати, як працювали з каналом на youtube, які робили обкладинки, як оптимізували відео, бажано показати якісь результати.

У компанії вам можуть запропонувати навчання в спеціальній навчальній програмі для youtube менеджерів. У ній ви зможете пройти стажування. У них є список авторів яким потрібні стажисти. Під час проходження навчального курсу вас зводять з автором, у якого на каналі ви будете проходити стажування.

Під час роботи людина зможе спробувати свої сили, навчитися впроваджувати всі інструменти, тобто попрацювати за регламентом в команді.

Резюме

Як бачимо в інтернеті навіть для новачків джерело можливостей. Почати, звичайно, потрібно від простого, і поступово переходити до складного.

У статті врахована ця можливість. Якщо ви не маєте ніякої професії для роботи в інтернеті, почніть з транскрібаціі. Паралельно вивчіть програму Фотошоп і навчитеся робити картинки і обкладинки для книжок і відео. На цьому ви зможете заробити стартовий капітал.

Щоб заробляти в інтернеті хороші гроші купите спеціальний курс і навчання на професію менеджер youtube.

error: Вміст захищений!!