Топ-7 супер рад. Як познайомиться в Інтернеті?

Багато хто хоче створити сім’ю і насолоджуватися взаємністю. На допомогу створено величезну кількість сайтів знайомств.

Є пара секретів успішних, взаємних і тривалих відносин.

Задайте питання «навіщо потрібні зараз відносини?». Якщо відповідь:

1. Нудно.
2. Порадили друзі.
3. У всіх знайомих є пари, а у мене немає.
4. Батьки наполягають.
5. Вік піджимає.
6. Легше разом виплачувати іпотеку.
7. Він / вона подбає про мене.
8. І навіть просто «хочу закохатися».

Те союз, створений з такими внутрішніми мотивами приречений на провал.
До тривалих і здоровим відносинам готові люди, які готові створити союз на все життя.

7 поради для вдалих і тривалих відносин:

1. Не «вставайте навшпиньки»

Бажання сподобатися завжди зрозуміле, особливо на початку відносин. Хочеться зробити щось приємне, в усьому догодити, порадувати. В цьому немає нічого поганого, поки все не заходить занадто далеко. Постійне відсунення своїх інтересів на задній план призводить до внутрішніх незадоволення, розчарування, а потім вже і образі на партнера. Відверто говорити про свої бажання не так вже й просто, але дайте шанс своїй половинці теж доставити вам задоволення. Не варто здаватися краще, ніж є насправді. «Кращий» образ не завжди є привабливий, часто він надмірний і відштовхуючий. Переконайтеся, що вас люблять різними і не завжди поступливими.

2. Розмовляйте про відносини

Найчастіше розбіжності і конфлікти відбуваються через невміння розповісти коректно про своє невдоволення. У більшості випадків люди мовчать, сподіваючись, що партнер здогадається сам, адже все так очевидно. Так, очевидно, але тільки вам! Якщо важко почати розмову, почніть з розповіді про свої почуття, а потім перейдіть до бажань. Оперуйте фразами «зараз я відчуваю», «мені б хотілося». Говоріть і вас почують.

3. Минуле нехай залишається в минулому

Цікавість – велика річ, але точно чи потрібно все знати? І головне, навіщо? Якщо мета – виправити помилки минулих років, то на жаль – це не вийде. Нові люди, нові умови гри, нові ситуації. Думайте про те, як зробити ваші відносини комфортними, а не застрявайте в минулому. Пам’ятайте, що вибір вже зроблено, а це багато про що говорить.

4. Не залучайте третю сторону

Щоб не сталося, не шукайте підтримки поза вашої пари. Ніхто не знає, що потрібно робити в рамках саме ваших відносин. У батьків, друзів, подруг, знайомих своя історія і свій досвід, який не має ніякого відношення до даної ситуації. І не скаржтеся, не подобається – йдіть, хочете все виправити – виправляйте, але самостійно!

5. Заведіть правила

Домовтеся заздалегідь про те, що важливо для кожного. Обговоріть фінанси, свої мрії, інтереси, особистий простір, звички, бачення роботи і відпочинку. Нехай це і здається банальним або очевидним, але саме тут криються підводні камені. Щоб не виявився сюрпризом той факт, що ваша половина не планує працювати або вважає за краще відпочивати окремо, а для вас це не допустимо. Не варто чекати великої сварки, щоб з’ясувати такі нюанси.

6. Придумуйте традиції

Маленькі «фішки» або щоденні вечері з підсумками за день, що завгодно, але це дозволить зблизитися. Селфі з роботи, по черзі приготований сніданок, записки, розклеєні по квартирі.

znajomstva-v-interneti
Unrecognizable woman using dating app and swiping user photos

Проявіть фантазію, дивуйте. Давайте зрозуміти, що дорожите відносинами.

7. «15 хвилин тиші»

Право на «15 хвилин тиші». Нехай кожен з вас має право усамітнитися в будь-який момент на 15 хвилин. Вченими доведено, що цього достатньо, щоб перепочити, переосмислити ситуацію, набратися сил, переключитися з роботи на сім’ю, перезавантажитися. Навіть знання того, що гіпотетично це право є, і в будь-яку секунду можете його попросити, знімає внутрішнє напруження, робить людину спокійніше і лояльніше до подій.

І пам’ятайте, щастя – це внутрішнє відчуття і залежить тільки від людини. Ніхто не може його дати або створити для іншого.

Висновок

Будьте багатогранні, майте інтереси, не забувайте про свої потреби, розвивайтеся, балуйте себе, поважайте інших людей і їх бажання, не намагайтеся переробити весь світ або коханих. І тоді поруч обов’язково виявиться людина, готова підтримати, цінувати і поважати.

Блогінг — це тренд № 1 по заробітку в Інтернеті

Залишити відповідь