Як знайти віддалену роботу без досвіду?

Дистанційна робота – новий вид заробітку, який з’явився в СНГ після 90-х років 20 століття. Стрімкий розвиток всесвітньої павутини дозволило людям усього світу опанувати навичками віддаленої роботи.

У радянські часи людина, офіційно не працює і не вчиться вважався тунеядцем і міг бути реально засуджений згідно зі статтею кримінального кодексу Радянського Союзу.

знайти віддалену роботу
Portrait of young man with face mask back at work in office after lockdown, working.

В даний час словосполучення «удаленка» міцно увійшло в побут простих людей.

Трудитися можна не виходячи з дому і заробляти реальні гроші. Присутність людини на конкретному робочому місці не потрібно. Всі інші атрибути працівник-роботодавець присутні.

Особливості «віддаленої роботи» на різних сайтах

Які вимоги до претендентів на вакантну посаду віддаленої роботи? Чи реально дійсно отримати за свою працю грошову винагороду, не виходячи з дому?

Чи можна бути впевненим, що виконавши всі умови роботодавця людина, працівник, витративши свої час і сили, отримає обіцяну прибуток, стабільну заробітну плату порівнянну з прожитковим мінімумом в країні?

Питання правового оформлення так само зачіпають сферу наших інтересів. А чи піде до трудового стажу така «удаленка» і чи зможе працівник, вийшовши на пенсію отримувати цю саму пенсію.

Це реальний вид заробітку, законом не переслідується. Біла зарплата, офіційне працевлаштування. Всі виплати, пов’язані з податками будуть утримані із зарплати.

Якщо працівник не має постійного роботодавця при роботі на фрілансі, його називають фрілансером. Інтернет пропонує широкий спектр послуг в сфері фріланс. Відзначимо найпоширеніші види фріланс в інтернеті.

Сайти активно пропонують кожному бажаючому роботу.

Остерігайтеся шахраїв! Як їх визначити в сфері фріланс? Перший, і найголовніший ознака шахрайства, – це коли працівникові пропонують фріланс-роботу, однак, за її виконання просять оплатити такі послуги як оплатити висновок зароблених коштів, сплатити внесок для виконання роботи.

Заробляти потрібно без внесення грошових коштів з боку працівника. Будьте пильні!

Сфера фріланс-послуг дуже обширна і поширена в середовищі інтернет. Наведемо як приклад 10 основних напрямків фріланс-роботи з прикладами діючих сайтів, що надає даний вид послуг.

З кожним днем ​​зростає кількість сайтів і роботодавців, які надають фріланс-роботу всім бажаючим.

Для жінок, які перебувають у декретній відпустці найчастіше доступна робота оператором call центру на телефоні.

Самий перевірений роботодавець – Тінькофф банк або ПриватБанк (робота агентом). Робота реальна. Ви маєте одного роботодавця, який надає роботу на повний робочий день 8 годин, або на підробіток – 4 години.

Для виконання норми слід відпрацювати необхідну кількість годин на тиждень. Слід мати високошвидкісний інтернет в наявність і гарнітуру. Роботодавець перевіряє швидкість роботи інтернету працівника і наявність гарнітури.

Робота в віддаленому доступі. Переходьте за посиланням Тінькофф банку і подаєте заявку на роботу. У разі позитивного проходження тесту можете приступати до виконання роботи. Працевлаштування в режимі онлайн. tinkoff. ru

Компанія Яндекс. Сфера послуг – пошукова система. Потрібні – модератори, перекладачі, копірайтера, фахівець служби підтримки користувачів Таксі yandex.ru
Яндекс-дзен.

Сфера послуг – агрегатори статей, новин. Робота в якості автора статей. Створюєте свій канал на Яндекс-дзен і потім його монетізіруете. Дохід до 35 тис. Рублів на місяць.

Яндекс-толока. Сфера послуг – проста віддалена робота. Кваліфікації не потрібно. toloka.yandex. ru.

Сфера послуг – біржа копірайтингу, рерайтинга. Потрібні копірайтера і рерайтери. У день можна заробляти від 200 до 500 рублів.

Ігроманія. Сфера послуг – журнал про комп’ютерні ігри. Потрібні автори статей – igromania .ru.

Садиба. Сфера послуг – журнал про садівництво і городі. Розділ на сайті – авторам usadbaonline. ru.

Gettable. ru. Сфера діяльності – служба бронювання столиків в ресторанах. Потрібні – оператор колл-центру, інші фахівці.

Дистанційна робота широко представлена ​​на сайті workle.ru. Сфера діяльності – дистанційна. Потрібні – страхові агенти, менеджери з продажу банківських продуктів.

Офіційне працевлаштування з укладенням офіційного цивільно-правового договору.

Сайт Rabota.ru, робота.юа, ворк.юа, фрілансхант надає регулярно вакансії від прямих роботодавців. Це інтернет портал з пошуку роботи. Сфера діяльності – дистанційна робота. Потрібні – рекрутер (віддалено), рекрутер-фрілансер.

Також можна знайти віддалену роботу на біржах фріланса, наприклад, kadrof. ru, fl. ru, kwork .ru. кабанчик.юа Тут великий вибір як разових, так і на постійній основі.

Фрілансер — хто ти такий і як тобою стати?

Топ-5 самих дорогих курортів Світу в 2021 році

Як створити успішний бізнес на Amazon: покрокова інструкція

Бізнес з Аліекспрес: як почати і що варто знати

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!