23 сайти для заробітку грошей без вкладень | Заробіток в Інтернеті для новачків

Представляємо інтернет-ресурси, за допомогою яких в мережі, можна заробляти і виводити гроші.  В Україні найпопулярніша біржа фріланса Freelancehunt і Freelance. ua правда ні на одній я не працював… нижче список сайтів де можна заробити гроші без вкладень.

25 сайтів для заробітку грошей
Portrait of her she nice attractive cheerful cheery positive trendy luxury, wavy-haired lady throwing 100 hundred million expenses isolated over bright vivid shine violet lilac background

Найпопулярнішими є:

1. Яндекс Толока. Працювати може кожен. Перший кроком до заробітку є реєстрація. Потім виконуєте прості завдання і отримуєте грошову винагороду. Розцінки зростають разом з рейтингом, який залежить від активності користувача. Перед тим, як почати виконувати завдання доведеться пройти навчання, іноді навіть скласти іспит.

2. Кворк – майданчик, де виконуються прості завдання за гроші. Наприклад, написати статтю, зробити переклад і т. Д. Для початківців фрілансерів знайдеться не складні завдання. Є єдиний недолік – комісія, яка складає 100 руб.

3. Ворк-зілля ще один майданчик, де можна знайти віддалену роботу. Завдання ідентичні, тим що робляться на Кворке. Єдина відмінність майданчик набагато більше і природно величезний вибір різноманітних завдань. Новачкові реально за один день заробити до 400 рублів. Ворк-зілля має також недолік – щомісячна платна підписка, яку доведеться заплатити відразу після реєстрації.

4. ВКтаргет – ресурс, де виконуються прості завдання в соцмережах. У більшості випадків необхідно поставити лайк, підписатися, переглянути відео та ін. На одне завдання витрачатися лише кілька хвилин. Тут все відбувається автоматично.

5. V-like – ресурс ідентичний ВКтаргет. Тут також можна заробляти в соцмережах. Тут також можна розкрутити свою сторінку в соцмережі. Але доведеться зробити грошові вкладення.

6. Cashbox є сайт, на якому за допомогою акаунтів в соціальних мережах виконуються різні завдання. Дизайн простий. Він підійде більше для підробітку, ніж для повноцінного заробітку.

7. ФорумОк. Для заробітку потрібні акаунти соцмереж і Ютуб. Завдання різні, починаючи від репоста записи і закінчуючи написанням поста. Гроші перераховуються користувачеві відразу після перевірки замовником завдання.

8. Socialtools – сервіс, де можливо заробляти на акаунтах в соціальних мережах, на переходах на інші ресурси і коментарях.

9. Анкетка – сервіс, на якому платять за проходження опитувань. На емейл приходять повідомлення, користувач переходить за вказаним URL і дає відповіді на питання. Є реферальная система, а також проводяться розіграші призів. У тиждень надходить до 5 анкет.

10. Перелік питань був створений в 2006 р Учасники розмови на різні питання і отримують за це винагороду. Засоби виводяться на електронні гаманці та банківські картки.

11. Qcomment – біржа коментарів. Користувач виконує прості завдання, наприклад, поставити лайк, зробити репост або підписку, клік і т.д. Розцінки не великі, але за кілька днів можна отримати кілька сотень.

12. SpasiboVsem – ресурс, який також сплачує користувачам за написання відгуків. Плюсом є бонус в розмірі 300 руб., Який надходить при реєстрації. Але вивести можна лише коли на рахунку буде 500 руб.

13. Отзовік платить користувачам за особисті відгуки про товар або послуги. Великий вибір тем для написання відгуків. Наприклад, можете залишити свою думку про курорт, де відпочивали влітку або про зубну пасту. Головне, щоб відгук був цікавий. Адже зараховуються гроші, якщо читач зупиняється на відкликання близько 20 секунд.

14. Міратекст – закрита біржа. Щоб потрапити туди автору, необхідно подати заявку та своє портфоліо. На біржі ведеться жорстка модерація, за статті виставляються бали.

15. КонтентМонстер – закритий сайт копірайтингу, зі своєю школою. Там можна легко і швидко освоїти ази роботи. Перевагою сайту є реєстрація і безкоштовне навчання копірайтингу.

16. Etxt – cайт копірайтингу, який підійде для початківців авторів. Тут можна виконувати замовлення і продавати свої статті. Є особистий антиплагіат.

17. Рукапча – популярний сервіс в Рунеті. Від користувача потрібно лише розшифровувати капчи.

18. Аналогічні дії потрібні і на сайті Kolotibablo. Але на відміну від Рукапчі є система рейтингів і бонуси, які суттєво збільшують суму до висновку. Для роботи необхідний комп’ютер або гаджет, а також вільний час.

19. Socpublic – це букс, тобто сайт спеціалізується на перегляді роликів, серфінгу, кліки, автосерфінг, прочитанні листів і т.д. Користувач виконує прості дії і отримує за це гроші.

20. Seosprint – сервіс, де можна заробити на прочитанні листів, відвідування сайтів і виконанні нескладних завдань.

21. Wmail є сервіс поштових розсилок. Щоб почати працювати, ніяких грошей вкладати не потрібно. Що ж треба робити? Читати листи, приймати участь в серфінгу, переглядати рекламу і відеоролики.

22. Seo-Fast – молодий букс, але подає великі перспективи. Заробляються кровні, як і на всіх ідентичних сервісах: перегляд реклами, читання пошти, виконання простих завдань.

23. Profitcentr – майданчик, де можна заробити за допомогою соцмереж. Ля отримання грошових коштів слід ставити лайки, робити репости і залишати коментарі. Славиться швидкими виплатами на електронні гаманці.

Практично на всіх описаних сайтах є партнерська програма, за допомогою якої збільшиться дохід. Реферальная посилання розміщується на формах, сайтах, соціальних мережах і т.д.

Але, для прибутку від реферала (людина, який зареєструвався, пройшовши за посиланням), необхідно, щоб він працював на сайті.

Тоді отримаєте відсоток від його доходів, чим більше вони будуть.

Висновок

У статті представлені 23 сайти, де можна заробити без вкладень. Головне бажання і кілька годин вільного часу і тоді у Вас все вийде.

Як заробляти на життя торгівлею на фондовому ринку

5 кроків на шляху до популярності в Tik Tok

12 бізнес-ідей для школярів та підлітків

Заробіток на кліках (без вкладень) 24 сайти які платять гроші

Залишити відповідь