Сайт-візитка: замовити створення, розробку сайту візитки під ключ (приклад+ціна)

Багато підприємців користуються традиційними способами підвищення обсягів продажів і залучення нових клієнтів. Однак на ринку практично в будь-якій сфері конкуренція досить висока, тому традиційні методи не завжди виявляються ефективними.

Щоб бізнес приносив стабільний дохід, його власник повинен вміло заявити про себе. Це можна зробити за допомогою реклами і візиток. Сучасним засобом розвитку бізнесу є сайт-візитка.

Що це таке

Сайт-візитка це майданчик лише однієї сторінки в Інтернеті.

На цій сторінці власник бізнесу розміщує основну інформацію про фірму, товар або послуги.

Сайт-візитка також містить юридичну адресу фірми або місце надання послуг майстром і контактний телефон.

Існують також сайти-візитки, що складаються з 5 – 20 віртуальних сторінок. Це доцільно робити, якщо у фірми кілька напрямків діяльності.

Для створення і розміщення сайту-візитки використовується віртуальний хостинг і CMS-платформа.

Цей ресурс не вимагає великих фінансових вкладень і спеціальних навичок. З економічної точки зору такий варіант дуже вигідний для підприємців.

Сайт-Візитка
woman designing a responsive website

Функціонал такого ресурсу простий, так як він виконує в основному інформативну функцію.

*Наприклад, майстри нігтьового сервісу на сторінках електронної візитки розміщують прайс (це може бути картинка з текстом, закріплена на стіні майстри), а також фото своїх робіт.

Для чого він потрібен

Сайт-візитка дозволяє керівнику фірми або конкретного виконавця послуг вирішувати такі завдання:

1. Ознайомити потенційних споживачів товарів і послуг зі специфікою своєї діяльності в лаконічній формі, що забезпечує міцне запам’ятовування інформації.

2. Надати клієнтам контакти про місце знаходження фірми або майстра, телефон, графік роботи.

3. Істотно розширити кількість потенційних клієнтів – багато сучасних користувачі шукають компанії, у яких можна придбати конкретний товар або фахівців для замовлення певної послуги в своєму місті, в більшості випадків через інтернеті.

4. Заявити про себе самозайнятою майстрам, репетиторів, ветеринарам, які надають послуги на дому.

5. Організувати віддалену роботу.

6. Створити портфоліо.

* Такого плану сайт дає швидкий старт в мережі Інтернет ( заявити про себе широкому загалу користувачів без великих фінансових вкладень і тривалого часу ),

Переваги та недоліки

Сайт-візитка має масу переваг. Такий інструмент в бізнесі:

1. Це універсальна форма, яку можна використовувати в будь-якій сфері економічної діяльності з метою реклами та підвищення обсягів продажів.

2. Дозволяє дати людині візитку (надіслати посилання на сайт через соціальні мережі або електронну пошту), що не зустрічаючись з ним особисто.

3. Позбавляє підприємця від необхідності розповідати про себе за допомогою публічного виступу.

4. Дозволяє представити більше інформації, ніж звичайна паперова візитка.

5. У власника сайту-візитки немає необхідності регулярно оновлювати інформацію в мережі, підбирати цікавий контент;

6.У разі зміни контактних даних або юридичної адреси компанії, власник бізнесу самостійно зможе оновити інформацію на сайті-візитці, витративши на це кілька хвилин.

7. Легко обслуговувати.

8. Інформація, представлена ​​в короткій структурованій формі, швидко запам’ятовується відвідувачами сайту-візитки.

9. Її вимагає багато часу на розробку і запуск.

10. Створити зможе навіть початківець користувач комп’ютера, залучати для цієї мети програміста не знадобиться.

11. Якщо хочеться довірити створення сайту-візитки професіоналам, то ціни на цю послугу порівняно невеликі (3000 – 5000 гривень, які потрібно буде заплатити всього 1 раз).

створення сайту-візитки
Website development UI/UX front end designer reviewing sketched wireframe layout design mockup for responsive web content with AR screen

12. При необхідимости можна перетворити в корпоративний сайт.

13. Легко потрапляють на перші позиції видачі, коли користувач вводить в пошуковому рядку найменування товару або послуги із зазначенням населеного пункту чи назвою компанії

14. Підвищує ступінь довіри клієнтів до компанії.

15. Дозволяє фрілансерам познайомити потенційних клієнтів з прикладами своїх робіт.

Незважаючи на перераховані переваги, у сайта-візитки є і деякі недоліки:

1. Сайт-візитка не підійде по статусу великим фірмам;

2. Унаслідок невеликої кількості інформації, відвідувачі можуть вирішити, що сайт компанії знаходиться в стадії розробки і не належним чином поставитися до ознайомлення з інформацією.

3. Знижки, спеціальні пропозиції та акції сильніше стимулюють людей до покупки товару або послуги, ніж сайт-візитка.

Як створити сайт-візитку

Багато підприємців вважають, що створити сайт для знайомства користувачів з продукцією або послугами компанії можуть тільки програмісти. Однак це не так. Кожен підприємець може, використовуючи спеціальні комп’ютерні програми, вигідно представити себе і свої послуги на просторах мережі.

Для створення сайту-візитки використовують CMS або конструктори. Людині потрібно зайти в відповідну програму по розробці сайту, вибрати один із запропонованих шаблонів і відредагувати його відповідно до специфіки діяльності фірми.

Якщо людина сумнівається в своїх навичках роботи з комп’ютером, можна звернутися до програмістів, сформулювавши чіткі вимоги до кінцевого ресурсу або надавши сподобалися зразки сайтів-візиток.

Також Ви можете замовити сайт візитку в мене: до речі – мене звати Юрий, і я вже багато часу займаюсь створення сайтів-візиток під ключ ( нижче будуть показані приклади ).

заказати сайт-візитку

Опишіть коротко задачу створення сайту-візитки, вкажіть приблизний бюджет, терміни. Я сформулюю конкретну пропозицію і відповім найближчим часом, а також можу надіслати більше прикладів робіт.!

Пошта: profisist@gmail.com

Телефон: +38 (067) 192 3443 VIBER

На що звернути увагу під час створення сайту-візитки

Тим, хто вирішив самостійно створювати і запускати сайт-візитку, потрібно звернути увагу на наступні моменти:

1. На ньому потрібно розмістити інформацію про компанію та контактні дані (номер мобільного телефону, посилання на сторінки в соціальних мережах). Можна також розташувати карту і схему проїзду до магазину або офісу.

2. Сайт-сторінка має містити цікаві факти про фірму і її співробітників. Це допоможе підвищити рівень довіри з боку клієнтів.

3. Не варто перевантажувати ресурс оформленням і дизайнерськими опціями. Це відволікає увагу відвідувачів сторінки від тексту.

4. Продумати, як коротко і вигідно презентувати свої товари або послуги.

Приклади

Сайт-візитка будівельних матеріалів bauwer.com.ua

Сайт-візитка теплових насосів eco-teplo-nasos. com.ua

Сайт-візитка будівельної компанії itekbud. com.ua

сайт візитка єлектрика

Сайт-візитка єлектрика electricservice. kiev.ua

сайт-візитка грузоперевозок

Сайт-візитка по грузоперевозкам gruzovichkov. com.ua

Сайт-візитка приватної швидкої допомоги

Сайт-візитка приватної швидкої допомоги 112. clinic

Ціна сайт-візитки

На данний час ринок диктує свої правила і ціни на створення сайт-візитка дуже різні… починаючи від 500 грн. Ціна залежить від кількості сторінок, дизайну, тексту і т.д.

Складнощі і особливості просування

Складнощі в просуванні сайтів-візиток пов’язані з тим, що ці сторінки не використовують відкриту рекламу.Вони орієнтовані на вузьку цільову аудиторію.

Знайти сайт-візитку в Інтернеті самостійно зможуть ті люди, які вводять в пошуковій системі конкретні найменування товарів і послуг із зазначенням населеного пункту, де їх можна придбати.

Тому розробники сайтів-візиток повинні адаптувати ці сторінки під запити користувачів інтернету.

Підвищення обсягу продажів при використанні розглянутого ресурсу слід очікувати не раніше, ніж через півроку-рік після створення.

Сучасний рівень розвитку економіки зобов’язує власників бізнесу використовувати ресурси інтернету для залучення нових клієнтів і розвитку фірми. Оголошення в газетах, рекламні банери, роздача листівок – всі ці методи вже застаріли.

Чим сайт-візитка відрізняється від Лендінг Пейдж

Лендінг – це теж односторінкові сайти. Сайт-візитка має наступні відмінності від Landing Page:

  1. Лендінгем-сайти більш агресивний, ніж візитка. Landing Page більшою мірою інформує потенційних клієнтів про акції, знижки та унікальні пропозиції.
  2. Мета сайту-візитки – надати клієнту інформацію про фірму, мета Лендінг Пейдж – викликати у клієнта бажання купити товар або послугу.

Заключення

Сайт-візитка – це інформативний інструмент бізнесу. Його використання не допоможе в рази збільшити товарообіг. Основна мета використання сайту-візитки – це в короткій формі представити інформацію про фірму або майстра.