66 бізнес-ідей для малого бізнесу у 2022 році

Багато людей замислюються про відкриття власної справи і шукають найкращу бізнес-ідею. У цій статті представлено 66 бізнес-ідей для людей з низьким капіталом. Після кожної ідеї – подумайте, чи принесе вам така робота задоволення і чи з’явиться у вас бажання її виконувати щодня. Це ключове питання, яке потрібно задати собі.

Власна справа: що слід знати про володіння бізнесом

Наявність бізнесу в першу чергу – це незалежність. З того моменту, як ви відкриєте власну справу, вона стає вашим джерелом доходу. Ведучи власний бізнес, ви вирішуєте, скільки працювати і в який час.

Реєстрація бізнесу – це багатоетапний процес.

Також варто відвідати Бюро зайнятості та запитати про безповоротні субсидії для започаткування бізнесу. Зазвичай це від 10 000 гривень, за які можете придбати обладнання або вкласти гроші у свою ідею.

Місцевий бізнес – це той, яким ви керуєте у своєму селі, маленькому чи великому місті.

Всі заходи проводяться в одному чітко визначеному місці, що є і недоліком, і перевагою. Недолік, оскільки покупці ваших товарів або послуг обмежені максимальною кількістю жителів, і перевага, адже коли ви потрапляєте в прибуткову нішу – у вас є постійний запас клієнтів, навіть у вигляді одних і тих же людей.

66 бізнес-ідей для малого бізнесу

Бізнес-ідеї з невеликим капіталом у 2022 році

1. Репетиторство

Багато людей починають свою діяльність саме з цього. Це хороший крок, але репетиторство передбачає дослідження того, які галузі знань користуються попитом у вашій місцевості. Якщо ви відчуваєте, що зможете вирішити потреби людей, які шукають такі послуги – дійте.

2. ІТ послуги

Інформаційні технології все ще не є сильною стороною українців, тому, якщо ви відчуваєте себе спеціалістом з програмного забезпечення, цей бізнес для вас. Він також може складатися з ремонту, чищення всередині ноутбуків, встановлення програмного забезпечення. Витрати практично дорівнюють нулю, оскільки у вас завжди є інструменти вдома, а програмне забезпечення може надходити від ваших клієнтів. Також місцеві магазини електроніки, можуть давати замовлення.

3. Гастрономія

Можливо, варто відкрити гастрономічний фургон зі свіжими вичавленими соками, здоровою та смачною їжею? Окрім типових фаст-фудів, таких як гамбургери, картопля фрі, піца, можете приготувати багато цікавих, а іноді навіть екзотичних страв. Пересувні харчові заклади популярні останнім часом, можливо варто саме зараз вкласти в них свої гроші і працю, якщо це ваша пристрасть. Потенціал заробітку великий, оскільки протягом року проводиться багато мітингів на вистав. За одну страву можна отримати в середньому 30-50 гривень.

4. Кава або морозиво

Особливо у туристичних та місцях відпочинку, такі пункти дуже популярні і мають за сезон високий прибуток. Домашнє морозиво з натуральних інгредієнтів – ідеальна пропозиція для молодих та літніх людей. Унікальний смак означає, що біля кіосків завжди є черга з такими смаколиками.

5. Інструктор з плавання, дайвінгу, фітнесу

У вас є якась пристрасть? Станьте інструктором і навчайте інших за гроші. Це ідеальна бізнес-ідея. Наприклад, година уроків катання на лижах у Буковелі коштує близько 150 гривень. Подібні ставки застосовуються для навчання плаванню, навчанню гри в теніс, верхової їзди тощо. Крім того, можете організовувати табори, групові заходи та наймати додаткових людей, завдяки яким будете розвивати свій бізнес та збільшувати свій прибуток.

6. Дієтичне харчування

В останні роки дієта в коробці стала повним хітом. Все більше людей усвідомлюють важливість правильного харчування для здоров’я. Тому вони із задоволенням користуються компаніями, які пропонують здорове харчування доставлене за місцем проживання..

Тож якщо вам подобається готувати, ви знаєте кілька оригінальних, смачних рецептів, це ідея для вас. На початку потрібно лише інвестувати в інгредієнти та набори контейнерів для перевезення їжі та транспорт. З часом, коли ваша їжа виявиться смачною, все більше охочих будуть її замовляти.

На цьому можна багато заробити. В середньому за одну страву на вечерю можна отримати від 50 гривень, тоді як харчування за весь день приносить дохід близько 100 гривень на людину.

7. Дієтичне харчування

Напевно, кожен мріє мати на своєму столі лише смачні домашні страви. На жаль, бажання не завжди поєднуються з майстерністю, тому ви можете запропонувати власні кулінарні послуги. Якщо ви відповідаєте основній умові, тобто добре готуєте, ви можете розраховувати на постійні замовлення не тільки на весілля, а і на корпоративи чи дні народження.

8. Розкрийте свій талант – курс косметолога, масажиста тощо

Пройдіть курс у своєму місті, можливо, ви відкриєте свій талант чи пристрасть. Спробуйте щось нове, що вам сподобалось. Скажімо, ви проходите курс масажу, і, можливо, це ваш ідеальний бізнес. Заробляйте до 50-80 гривень за годину масажу. Однак пам’ятайте, що ви повинні бути фахівцем і мати широкі знання в цій галузі та продовжувати розвиватися.

9. Виробництво товарів ручної роботи

Ремесло – це ваша пристрасть? Перетворіть свої інтереси у бізнес. Якщо ви можете створити унікальні браслети, сережки або вишиванку, ви можете почати продавати свою продукцію. Серед жителів вашого міста чи району неодмінно знайдуться люди, яким сподобається ваша праця.

Крім того, ви також можете продавати на регулярних культурних заходах: фестивалях і ярмарках просто неба.

Там ви можете отримати нових покупців, які прибули з-за меж району, завдяки чому ваш бізнес буде розвиватися.

10. Франшиза

Відкрийте франчайзингову компанію. Про що це? Ви відкриваєте пункт під відомим брендом, таким як McDonalds, Pizzeria, АТБ, Оболонь та багатьма іншими компаніями, які надають вам свій бренд в обмін на віддачу частини прибутку або франшизну плату. В Україні існує біля сотні компаній, які можуть надати вам свою марку в обмін на те, щоб ви керували пунктом у своєму місті і платили процент від доходу.

11. Продаж здорової їжі: торговий бізнес

Люди все більше готові платити більше за якісну продукцію. Продаж власного хліба, вершкового масла, молока, яєць або м’ясних нарізок забезпечує високий дохід. Для початку бізнесу вам може знадобитися сад, де можна вирощувати овочі та фрукти. Коли це неможливо, ви можете придбати у місцевого фермера такі продукти, як молоко, яйця, борошно, аби виготовити з них власну продукцію, та продати на замовлення в місті.

12. Індустрія нерухомості

Торгівля нерухомістю все ще може приносити прибуток. Якщо у вашому районі немає професійного агентства нерухомості – можливо, це шанс для вас.

13. Фотографія

Щоб зробити якісні фотографії, вам просто потрібно вкласти гроші в обладнання, пройти курс і почати працювати над власними навичками. Останній елемент особливо важливий, оскільки саме навички фотографа відіграють найважливішу роль. Заробітна плата фотографа коливається від 500 до 3000 гривень за подію. Ви також можете робити фотосесії або продавати права на свої фотографії в інтернеті.

14. Прибирання приміщень

Прибирати може кожен, це заняття не вимагає якихось спеціальних навичок чи обладнання, саме тому такий вид діяльності спрямований на людей будь-якої статі та віку. Ви можете заснувати свою справу і заробляти до декількох тисяч гривень на місяць. Жодна робота не є ганьбою, і багатьом потрібна людина, яка за відповідну плату зробить прибирання офісу чи квартирі.

15. Медичний транспорт

Чи знаєте ви, що в більшості міст не вистачає машин швидкої допомоги? Тому приватний медичний транспорт стає популярним. Послуги надаються інвалідам або хворим людям, яким потрібна машина щоб доїхати з лікарні додому або між закладами охорони здоров’я.

Рівень труднощів у бізнесі оцінюється як складний через великі початкові витрати. Правильно підготовлений автомобіль з медичним обладнанням може коштувати сотні тисяч гривень. Однак якщо ви фельдшер або маєте подібну медичну освіту, варто врахувати цю ідею для бізнесу. На ринку не так багато компаній такого типу, що відповідають потребам, і є великі шанси на швидке повернення інвестицій.

16. Зелений туризм

Якщо у вас є оселя у сільській місцевості або ви маєте намір придбати її, варто задуматися про організацію там агротуризму. Ви можете дуже добре на цьому заробити. Це все більш популярний спосіб проводити вихідні чи святкові дні на природі. Люди все частіше тікають від суєти великого міста, шукаючи можливості провести час у тихому та спокійному місці. Пропонуючи сільські страви зі здорових інгредієнтів стануть додатковою привабливістю. Також варто створити міні-зоопарк, який стане магнітом, що приваблює туристів.

17. Комерційне рибальство

Ви любите воду, риболовля – це ваша пристрасть. Поєднуйте задоволення із заробітком грошей та інвестуйте в комерційну риболовлю. Любителів риболовлі завжди буде багато. Також варто відкрити невелику фритюрницю, обов’язково з картоплею фрі, для людей, які не обов’язково хочуть ловити рибу, але хочуть відвідати смаженої риби.

18. Медичні послуги вдома у пацієнта

Стан української служби охорони здоров’я не найкращий, і пройде багато років, перш ніж відбудуться помітні покращення. Тож не дивно, що все більше людей обирають приватне медичне обслуговування. Також дуже часто звертаються до фахівців для догляду за людьми похилого віку та хворими в їхніх оселях.

Завдяки поступовому старінню суспільства охочих користуватися цим видом послуг буде все більше. Щоб почати пропонувати медичні послуги, добре мати спеціальну освіту – медичної сестри, опікуна, тощо. Однак у цьому також немає необхідності, оскільки ви можете найняти фахівця для надання медичних послуг. Потенціал заробітку в цій галузі дуже великий і буде продовжувати зростати.

19. Ремонт автомобілів

Якщо ви любите машини, ви їх добре знаєте, і вам подобається налаштовувати роботу двигуна, можливо, вам варто відкрити свою справу з ремонту автомобілів. Хороший автомеханік завжди затребуваний, тому боятися конкуренції не потрібно.

20. Весільний консалтинг

Весілля на кшталт казки або зовсім фантастичне користується попитом. Чого насправді хоче молода пара? Якщо ви любите консультувати, і ви знаєте, як влаштовувати вечірки, тоді завдяки вам майбутні подружжя зможуть організувати весілля своєї мрії. Весільні консультації – це не проста справа, але дає велике задоволення від виконання бажань.

21. Няня за викликом

Часто трапляється так, що батькам немає з ким залишити своїх дітей, або вивести дітей на двір погратися і їм доводиться самім витрачати час і виходити з дітьми на вулицю. Тому няня може бути чудовою бізнес-ідеєю, якщо ви подобаєтесь дітям і маєте до них правильний підхід. Якщо ви раніше піклувались про дітей своїх сусідів чи друзів, попросіть у них рекомендації. Вони будуть дуже корисні для формування вашого авторитету.

22. Невеликі послуги з пошиття одягу

Сьогодні ми купуємо більшість одягу в магазинах, але часто нам потрібно щось модифікувати, наприклад, звузити або вкоротити. Якщо ви любите шити і робите це добре, варто рекламувати свої послуги. Багато буде бажаючих вшити блискавку або вкоротити штани чи спідницю.

23. Бджільництво

Це може бути бізнес на все життя. Однак спочатку потрібно вивчити інформацію про бджіл та їх розведення. Всі бджолярі дуже цінують цей спосіб життя. Хороший, натуральний мед завжди цінуватиметься, і ви це зможете вигідно продавати. На початку бджільництво можна трактувати як хобі, і лише через деякий час це можна перетворити на прибутковий бізнес.

24. Вирощування зелені на салати

Мода на екологію не проходить. Якщо ви живете в районі, де немає промисловості, і у вас є ділянка землі яку ви можете здати в оренду, але краще вирощуйте салатну зелень. Свіжа та сушена натуральна рослинність завжди знайде покупців. А можна, вирощувати їстівні квіти, які стають дедалі популярнішими в українській кухні.

25. Виробництво та продаж екологічної косметики

Вам не потрібно бути косметологом, щоб створити хороший косметичний засіб з трав або настоїв на травах. На початку ви можете запропонувати їх невеликій групі любителів натуральної косметики. Багато людей охоче купують саме таку косметику або мило ручної роботи. Ви можете дати волю своїй творчості і заробляти на цьому гроші.

26. Торгівля антикваріатом

Це чудовий спосіб заробити гроші для тих людей, які люблять антикваріат і мають знання про його походження. Все більше шанувальників старовини шукає старовинні предмети, щоб прикрасити ними своє житло і надати йому особливу атмосферу. Варто скористатися попитом на такі речі. У багатьох літніх людей на горищі, можна знайти справжні дорогоцінні речі.

27. Влаштування інтер’єру

Ваш товариш не знає, як оформити квартиру, а для вас це чисте задоволення? Маєте гарний смак, і ваша квартира просто чудова? Почніть на цьому заробляти гроші. Людей, які бажають отримати такі послуги, насправді багато. Поради щодо облаштування квартири, будинку чи просто кімнати можуть стати вашим покликанням і реальним шансом на успіх.

28. Виготовлення вітальних листівок

Слід визнати, що люди все частіше і частіше відправляють поздоровлення по телефону або електронною поштою, але все-таки бувають випадки, коли потрібна вітальна листівка. Можна придбати класичні листівки, але іноді люди шукають щось оригінальне. Ви можете продавати листівки ручної роботи на різних ярмарках та в Інтернеті.

29. Прокат автомобілів

Чи не раз вам потрібна була машина, а у вас не було в кого її позичати? Тож, можливо, варто інвестувати в оренду автомобілів. Це може бути як прокат автомобіля для повсякденного використання коли у людини власне авто ремонтується, так і прокат для особливих випадків, наприклад, для весілля та інших урочистостей. Все частіше, наприклад, випускники середніх шкіл хочуть приїхати на лімузині чи старовинному автомобілі на випускний вечір.

30. Догляд за людьми похилого віку та інвалідами

Ці послуги будуть все більше потрібні. Тож якщо вам подобається доглядати когось, подумайте про те, щоб робити це фахово. Допомога батькам у догляді за дитиною-інвалідом може бути для них дуже корисною, а для вас це спосіб ведення бізнесу. Догляд за людиною похилого віку у західних країнах це одна із найшвидше зростаючих послуг, тому, можливо, варто інвестувати в такий бізнес і в Україні.

31. Мікро-пивоварня

Домашнє пивоваріння стає все більш популярним. Можливо, варто перетворити це хобі на бізнес і почати виробляти більше пива на продаж. Пиво невеликих місцевих пивоварень набуває все більшої популярності серед любителів цього напою. Тож якщо ви любите пиво, вмієте його самостійно робити, і воно не тільки смачне, але й натуральне, використовуйте це як бізнес.

32. Туристична агенція

Це робота для людей, які люблять туризм, мають знання про різні регіони України і хочуть показати їх іншим людям. Ви також можете спеціалізуватися на закордонних поїздках, але тут важливо мати добрі знання іноземної мови. Але і в Україні багато цікавих куточків, які варто відвідати.

33. Організація навчання

Це чудовий бізнес, якщо ви можете легко обробляти та координувати кілька учбових потоків одночасно. Важливо, щоб окремі елементи кожного тренінгу були детально підібрані. Оскільки попит на різні види тренінгів та майстер-класів постійно зростає, то є шанс на хороший заробіток.

34. Навчання грі на інструменті

Якщо ви добре граєте на музичному інструменті, можливо, вам слід подумати про те, щоб навчити грі інших людей. Є багато охочих різного віку (часто старшого), які хотіли б мати можливість грати, але насправді не знають, як це зробити. Ви можете їм у цьому допомогти і одночасно заробити гроші. Потрібно пам’ятати, що вони не збираються бути віртуозами, вони просто хочуть грати заради задоволення.

35. Випічка тортів на замовлення

Якщо торти вашого виробництва люблять не тільки рідні, а й ваші сусіди і друзі, а ви любите їх випікати, це приносить вам велике задоволення, перетворіть хобі на свою справу.

Почніть випікати торти на замовлення: іменини, причастя, весілля – це лише деякі з подій, коли цінується хороший коровай.

Збут доброї, домашньої випічки завжди знайдеться. Також пам’ятайте про рекламу, хоча її часто замінюють усними переказами.

36. Різноробочий

Ремонт крана, електричної розетки або заміна петлі в шафі для вас не становить жодних проблем. Ви можете впоратися практично з будь-якою проблемою вдома. А чи знаєте, що попит на такі послуги досить великий? Почніть заробляти гроші своїми навичками різноробочого майстра.

37. Ремонт комп’ютерів

Навряд чи хтось уявляє життя без комп’ютера. Але, на жаль, з часом вони руйнуються. Якщо ви можете відремонтувати комп’ютер, скористайтеся цим і робіть це фахово. Це чудовий спосіб ведення бізнесу, адже компаній, які займаються ремонтом комп’ютерного обладнання, не так багато, і кожен клієнт хоче, щоб його обладнання було відремонтовано якомога швидше.

38. Відновлення старих меблів

Мода на старі меблі не минає, а навіть зростає. Тому це може бути чудовим бізнесом відновлення та продаж старих меблів. Це, звичайно, вимагає певних знань та навичок роботи з деревиною. Однак, крім заробітку, ще є задоволення від збереженого гарного екземпляра меблів.

39. Декоратор на виклик

Цей бізнес буде чудовим для людей, які мають художній хист. Він полягає у виготовленні тимчасових прикрас у компаніях, магазинах та офісах. Замість традиційної ялинки декоратор може запропонувати оригінальні прикраси або незвичайну ялинку, з урахуванням профілю компанії.

40. Кур’єрський пункт

Це цікава бізнес-ідея як додаткова форма доходу. Будь-хто може відкрити поштове відділення у своєму місті та запропонувати людям послуги доставки. Слід пам’ятати, що продажі товарів через пошту стають дедалі популярнішими, тому поштові агентства будуть потрібні практично в кожному місті.

41. Обслуговування велосипедів

Як і будь-який транспортний засіб, велосипеди вимагають технічного обслуговування та ремонту. Якщо ваша пристрасть – це два колеса, і ви знаєте, як замінити ланцюг або шину, то подумайте про створення власної майстерні з ремонту велосипедів. Популярність двоколісного залізного коня зростатиме з кожним роком, що призведе до фінансової стабільності вашої компанії.

42. Аніматор події

Він стає дедалі популярнішою фігурою на всіляких іграх, вечірках та зустрічах. Аніматор події – це більше, ніж фанат. Він організовує захід, пропонує різноманітні атракціони та заохочує учасників до розваг. Якщо це ваша пристрасть, то, можливо, ця ідея стане вашою новою роботою.

Ідеї інтернет-бізнесу у 2022 році

Чи може інтернет-бізнес бути дешевим? Компанія, якою ви керуєте онлайн в інтернеті, зазвичай дешевша в порівнянні з місцевим офлайн бізнесом. Вам не потрібно вкладати гроші в офіс чи приміщення, а часто навіть в апаратне та програмне забезпечення.

Але витрати, які вам доведеться понести після створення бізнесу будуть. Тут мається на увазі веб-домен, веб-хостинг та веб-сайт. Без цих елементів ваш бізнес не зможе існувати, тому вкладення в них обов’язкове. Крім того, варто вкладатись в позиціонування сайту, щоб він був достатньо високим у результатах пошуку.

1. Розробка веб-сайту чи блогу

Практично кожен користувач бажає мати свій веб-ресурс. Створення сайтів, безсумнівно, вигідна справа, але вимагає певних навичок та знань. Якщо ви своєю роботою доведете, що ви фахівець в цій справі, то кількість замовлень, які потрібно виконати, будуть дійсно великими.

2. Графіка

Якщо ви можете створити унікальний логотип, флаєр або графічний дизайн сайту – варто перенести свої навички у сферу бізнесу. В даний час графічні дизайнери користуються попитом, тому замовлення можуть надходити з багатьох джерел, що гарантує вам прибуток.

3. Інтернет-магазин

Магазин може процвітати не лише локально, а й в інтернеті. Тому варто розпочати продаж товарів на ваш вибір. На відміну від зовнішнього вигляду, цей тип бізнесу не вимагає великих вкладень, оскільки спочатку витрати обмежуються лише сайтом.

4. Копірайтинг

Ця галузь вимагає не лише знань, а й навичок, тобто ефективного письма. Однак пам’ятайте, що створювати тексти для інтернету – це не те саме, що писати есе під час уроків української мови, тому вам потрібно до цього підготуватися. Конкуренція дуже жорстка, але, доклавши трохи зусиль, ви проберетеся на ринок.

5. Послуги SEO

Це не що інше, як просування сайтів. Однак перед тим, як вийти на ринок, ознайомтеся з принципами алгоритмів Google та методами позиціонування. Також варто інвестувати в кілька книжок та курсів. Тільки коли ваші сайти будуть знаходитись високо в пошуковій системі, ви почнете власну справу і ваш прибуток зросте.

6. Монетизуйте Instagram

Якщо ви хочете збільшити свої заробітки, непогано створити обліковий запис Instagram із власного бізнесу. Цей, здавалося б, тривіальний крок може принести величезні прибутки. Цікавий акаунт в Instagram з великою кількістю фоловерів коштує досить дорого.

Отже, якщо ви популярний блогер або youtuber, приватні компанії заплатять вам за ваші публікації в Instagram.

Якщо ви рекламуєте їх товар, ви можете отримати до кількох сотень гривень за пост. Ціни залежать від кількості підписників.

7. Ведення інтернет-блогу

Давно відомо, що цікавий блог може принести власнику гарні гроші. Це один з найкращих способів отримати зарплату за свою пристрасть. Якщо ви почуваєтесь фахівцем у якійсь галузі або хочете шукати новини на певну тему, тоді ведення блогу – ідеальне рішення для вас.

Існує багато способів заробити гроші на блозі. Ви можете розміщувати на ньому рекламу або рекомендувати певні товари в письмових повідомленнях. Компанії краще платять, якщо ваш блог читає велика кількість користувачів Інтернету.

8. Напишіть свою електронну книжку

Ще одним чудовим доповненням до блогу є ваша власна електронна книжка. Це може бути кулінарна книжка. Перш ніж публікувати платну копію, варто запропонувати читачам блогу безкоштовний зразок тексту або меншу електронну книжку на іншу тему. Якщо вміст цікавий і цінний, це переконає користувачів інвестувати у ваше творіння.

Створення цінної електронної книги вимагає часу, але той факт, що ви не несете ніяких витрат і що колись написаний вміст може бути проданий нескінченну кількість разів, це чудова форма доходу.

9. Розпродаж на OLX

Почніть торгувати та продавати на OLX. Купуйте дешевше і продайте дорожче, якщо у вас є правильні схильності, ви можете заробляти кілька тисяч гривень на місяць.

10. Інвестиції в Інтернет

Ви чули про людей, які торгують на фінансовій біржі? Станьте трейдером, якщо ви схильні аналізувати і контролюєте свої емоції.

Спочатку ви можете грати на демо-рахунку (за віртуальні гроші на реальному ринку).

Ви також можете інвестувати в таку криптовалюту, як біткойн, на біржі криптовалют.

11. Інтернет-бухгалтерія

Ви знаєте бухгалтерію? Запропонуйте свої послуги у цій галузі через Інтернет. Багато людей потребують бухгалтерських послуг і не встигають шукати фахівців в класичну бухгалтерію. Інтернет-бухгалтер – ідеальне рішення для них, а також для нових клієнтів.

12. Вивчення іноземної мови через інтернет

Все більше людей вивчають іноземні мови в інтернеті. Там ви знайдете своїх нових студентів. Ця форма навчання не вимагає оренди класу, тому витрати нижчі. Або ви можете створити свій власний оригінальний курс.

13. Написання листів, заяв тощо

Ви можете легко написати будь-який лист чи заяву? Ви навіть не знаєте, скільки людей має з цим проблеми. Використовуйте свої навички і починайте писати листи для інших. Для багатьох заповнення заяви в суд або створення простого листа до чиновників мерії є клопотом, тому вони із задоволенням користуватимуться вашими послугами.

14. Складання планів подорожей

Якщо ви багато подорожуєте і маєте досвід пізнання світу, почніть заробляти гроші. Багато людей хотіли б вирушити в далеку подорож, але вони перелякані плануванням маршруту, проживанням та харчуванням під час подорожі. Ви можете їм у цьому допомогти і створити для них найкращий маршрут. Багато людей готові платити за цю послугу.

15. Створення презентації

Навіть на такій непомітній програмі, як PowerPiont, ви можете заробити додаткові гроші. Тут ви можете вступити в бізнес-ідею. Якщо у вас є талант до графіки та створення цікавого контенту, ви можете на цьому добре заробити. Ви можете створити презентацію для приватної особи, наприклад для студентів, докторантів або викладачів. Залежно від кількості слайдів та якості вмісту за презентацію можна отримати від 50 до 100 гривень.

16. Переклади з іноземної мови

Ви чудово знаєте якусь іноземну мову? Скористайтеся цим і запропонуйте переклади. Неважливо, що ви не заклятий перекладач. Такий переклад потрібен не всім. Часто потрібен простий переклад тексту чи листа від іноземного товариша. Ваших знань мови, безумовно, достатньо, щоб задовольнити клієнта.

17. Написання контенту

Якщо ви любите писати і робити це добре і не дбаєте про публікацію під своїм ім’ям, то це може стати вашим способом заробітку. Ви на замовлення робите статтю, а авторство продаєте замовнику, і він ставить свій підпис. Бажаючих отримати такі послуги досить багато.

18. Розробка та друк оригінальних етикеток

Якщо у вас є якісь художні навички і ви вмієте користуватися графічними програмами, то, можливо, вам варто подумати про дизайн наклейок для різних типів упаковки. Багато людей роблять пресерви, настоянки і із задоволенням прикрасять їх оригінальними наклейками, наприклад, як подарунок. Ви можете запропонувати готові конструкції, а також зробити їх на замовлення.

19. Редагування та коректура текстів

Вас дратують помилки на веб-сайтах або в газетах? А може, ви будете редагувати тексти та вичитувати їх? Це може бути цікавим способом заробітку.

20. Консультаційна діяльність у галузі соціальних медіа

Facebook, Instagram, не мають від вас секретів? Скористайтеся цим, оскільки в соціальних мережах є багато людей і приватних компаній, які насправді не знають, як це зробити. Ви можете допомогти їм та розвинути свій бізнес в ціх послугах.

21. Створення онлайн-курсів

Ви маєте знання в якійсь галузі і хочете використовувати їх у власному бізнесі. Це може бути гарною ідеєю створити свій власний онлайн-курс. Простий і зрозумілий, він залучить багатьох бажаючих, і це призведе до збільшення доходу.

22. Віртуальний помічник

Професія майбутнього, особливо для людей, які хочуть працювати вдома з різних причин. Такий помічник займається адміністративною роботою, переглядає поштову скриньку електронної пошти, відповідає на електронні листи, обклеює дописи на веб-сайтах тощо. Це чудове рішення для молодих мам, які хочуть бути вдома зі своїми дітьми.

23. Заповнення анкет

Це заняття чудово підходить для додаткового заробітку. За одне опитування компанії зазвичай платять мало, але коли таких опитувань багато, заробіток може бути цілком пристойним.

Резюме

Наведені ідеї є лише прикладами, але на їх основі ви можете створити унікальний бізнес. Що вибрати бізнес онлайн в інтернеті, чи бізнес офлайн в реальному житті? Яка форма ведення бізнесу буде кращою – вирішувати вам. Врахуйте свої сильні сторони, а також потреби ринку.

33 Ідеї для Бізнесу в маленькому місті з невеликим капіталом

67 бизнес идей с минимальными вложениями

Бізнес для всіх — 44 прибуткові варіанти малого бізнесу

Коментарі 53

 • Бізнес ідея – Перетяжка меблів
  Якщо ви перебуваєте в пошуку вигідного і простого в управлінні бізнесу, то варіант з організацією служби по перетяжці меблів відмінно Вам підійде. Багатьом людям в наш час далеко не по кишені займатися придбанням нових м’яких меблів, особливо, з огляду на підвищену цінову політику. Тому перетяжка – відмінний спосіб оновити домашній інтер’єр без особливих витрат. А для підприємців це ще одна можливість непогано заробити. Щоб організувати подібне агентство, не буде потрібно орендувати або купувати приміщення під офіс або цех. Для реалізації послуги з перетяжки майстер виїжджає додому до власника меблів і проводить всі роботи безпосередньо на місці. Отже, вам потрібна команда з 2-3 майстрів (на початок), закупівля базового будівельного інструменту і незначної кількості витраченого матеріалу. Просувати такого роду бізнес дуже вигідно через Інтернет (соцмережі, дошки оголошень та ін.).

 • Бізнес ідея – М’ясні напівфабрикати.
  Пельмені, вареники, апетитні чебуреки — те, що завжди розкуповується в Україні “на ура”. І, насправді, немає великого значення чи будуть напівфабрикати виготовлятись у домашній кухні, чи в спеціалізованому цеху. Важливо, щоб процес виготовлення був максимально чистим, а вироби — максимально смачні.

 • Бізнес ідея – Виготовлення сиру (творогу).
  Усе, що потрібне, для початку — молоко та ємкості для його переробки на сир. Згодом можна також налагодити виробництво елітних різновидів сирів, кремів, сирочків та різноманітних сирних десертів.

 • Бізнес ідея – Магазин свіжої риби
  Рибний магазин – це стабільний бізнес при невеликих вкладеннях. Але потрібно багато сил і часу, щоб витрати окупилися, а бізнес став приносити прибуток. Перш як відкрити рибний магазин, потрібно скласти бізнес-план і намагатися слідувати йому. Дуже важливо ретельно прорахувати витрати, проаналізувати можливі доходи і продумати всі можливі ризики. Залучити покупця допоможе яскрава вивіска і добре організована реклама. Але найголовніше для покупця – це якісна продукція і прийнятні ціни.

 • Бізнес ідея – «Сюрприз-бокс»
  Відмінний варіант для підприємців-початківців. Ідея створення коробок сюрпризів з’явилася давно, але актуальною залишається донині, так як варіацій створення такого роду виробів колосально безліч. Відмінно підійде для заробітку у дома, так як не потребує наявності офісу або орендованого приміщення. Вам знадобиться постачальник (в залежності від тематики боксів) або ви можете самі здійснювати покупки в Інтернеті, можливо оптом. Також добре буде мати фантазію вигадувати щось нове кожен раз, бажано, щоб це були свої варіанти, а не те, що ви побачили в Інтернеті. Згодом можна організувати інтернет-магазин.

 • Бізнес ідея – Інтер’єрні наклейки
  Для друку потрібно придбати спеціальний принтер, полімерну плівку. Більшого успіху вдасться досягти, якщо самостійно придумувати оригінальний дизайн наклейок. Як варіант, можна також виготовляти наклейки для смартфонів, ноутбуків, меблів.

 • Бізнес на сонячних батареях
  За темпами зростання сонячної генерації Україна впевнено входить у світовий ТОП-3 (+ 400% за три останні роки). І нехай сумарна потужність українських станцій поки не вражає, але бізнес на сонячних батареях в Україні – вже цілком реальне явище. Причиною цього є введення високих ставок «зеленого тарифу», а також лояльне ставлення держави до альтернативної енергетики. Будувати СЕС і заробляти на цьому стало вигідно, тому має сенс розібратися в аспектах створення та ведення подібного бізнесу.

 • Бізнес ідеї в зимовий період
  Список напрямків, в яких можна організувати свій бізнес: Буксирування автомобілів, які застрягли в снігу.
  Доставка товару додому.
  Прокат ігрових приставок і настільних ігор.
  Прибирання приміщень та офісів після вечірок.
  Вивіз сміття та його подальша переробка.
  Також можна пропонувати клієнтам послуги з виїзду для заміни шин, відкривання замерзлих замків тощо.
  Серед прибуткових бізнес ідей, якими варто зайнятися в зимову пору, також варто відзначити наступні:
  Утеплення вікон, дверей та лоджій.
  Продаж палива для камінів і печей.
  Очищення камінів від золи.
  Прибирання бурульок і криги з фасадів.
  Прибирання та вивіз снігу з ділянки.
  Ярмарок новорічних подарунків та атрибутів.

 • Бізнес ідея – автомати із здоровою їжею
  Якщо написати в пошуковій системі «автомати зі здоровою їжею», ви отримаєте безліч оголошень на цю тему, а це і справді дуже хороший знак. Яка причина такого попиту? Корпорації хочуть, щоб працівники їхніх фірм харчувалися здоровою їжею. Якщо ви маєте стартовий капітал, який становить хоча б 30 тисяч доларів, ви з легкістю зможете активно розпочати свою діяльність. Ця індустрія має сильну соціальну та політичну підтримку, тож планується лише її активний розвиток. Суттєвою перевагою є майже цілком пасивний дохід.

 • Бізнес ідея – торгівля товарами з Польщі
  При плануванні торгового бізнесу в Україні переважна більшість ділових людей, особи во з Заходу країни, розглядають в якості постачальника товару Польщу, оскільки зараз вона є найбільш передбачуваним і надійним закордонним партнером. В першу чергу такий вибір обумовлений географічною близькістю, безвізовим режимом, мовною спорідненістю і ментальною схожістю, які є гарантованою перевагою в порівнянні з торгівлею з турецькими чи китайськими партнерами. Не можна не згадати порівняно високу якість і низьку вартість польських товарів. Головне в питанні побудови перспективного бізнесу – вибір ліквідного товару.

 • Бізнес ідеї в домашніх умовах – розведення та продаж декоративних птахів
  Почнемо з того, що прибуток, на який ви можете розраховувати, займаючись розведенням і продажем декоративних птахів, безпосередньо залежить від того, якими видами птахів ви будете займатись і в яких об’ємах. Найпопулярнішими видами декоративних птахів, яких всі полюбляють тримати в домашніх умовах є канарки та папуги.
  Як стверджують досвідчені птахівники, при грамотному підході (організації умов утримання і розмноження, правильному підборі пар, плануванні кладок, збалансованому харчуванні, налагодженому збуті) вкладення в цей незвичайний бізнес окупаються протягом першого ж року. З другого року улюблене захоплення починає приносити більш-менш стабільний прибуток.

 • Бізнес ідея – Майстерня по заточуванню інструменту
  Щоб стати власником цього перспективного бізнесу з відносно невеликими вкладеннями, потрібно пройти кілька кроків. Орендувати приміщення, закупити обладнання та прорекламувати свої послуги. Одним з основних запитань – як самостійно навчитись заточувати ножі, ножиці та інструменти на професійному рівні. Відразу заспокоїмо – це абсолютно нескладно і не буде потребувати спеціального навчання. Багато людей освоюють професію самостійно, знаходячи корисну інформацію на професійних форумах, у спеціальній літературі та навчальних відео, що доступні в Інтернеті. Головне – це інтерес до ремесла, бажання вчитися та якісно виконувати свою роботу.

 • Бізнес ідея – дропшіпінг-магазин.
  Дропшипінг – бізнес-модель, при якій стороння компанія виробляє, зберігає і транспортує товари від вашого імені, а ви займаєтеся маркетингом і обслуговуванням клієнтів. Щоб залучити покупців, спробуйте продавати речі від різних постачальників, виділятися високою якістю обслуговування, вийти на малоосвоєний ринок або вибрати для продукту нову аудиторію.

 • Бізнес ідея – курси йоги
  Для організації подібних курсів необхідно орендувати відповідне приміщення. Крім того, у Вас повинні бути достатні знання, щоб вести заняття самостійно або найняти викладачів.

 • Бізнес ідея – виготовлення прикрас.
  Підприємливим і творчим людям може сподобається ідея виготовлення прикрас. Можна виробляти вироби з бісеру, сережки в етнічному стилі. Також можна зайнятися виробництвом прикрас для ялинок або м’яких іграшок.

 • Бізнес ідея – аеродинамічна труба, організовуємо екстремальний атракціон
  Перевага цієї розваги – в можливості без особливих проблем транспортувати аеротрубу, передавати її в оренду, проводити святкові заходи і надавати її в оренду для відеозйомки, тренувати початківців парашутистів.
  Середня вартість години в аеродинамічній трубі обходиться у середньому у 3 тисячі гривень. Тобто за вирахуванням палива чи електрики, підприємець отримує близько 2-х тисяч, але тут потрібно сказати, що значні суми потрібно перераховувати на амортизацію.В цілому, звичайно, величезний прибуток в перші ж місяці чекати не варто, потрібно запустити непогану маркетингову кампанію, щоб залучати відвідувачів, величина стартових інвестицій нерідко дуже велика, але бізнес перспективний і цікавий.

 • Бізнес ідея – домашня сироварня
  Сирний бізнес відзначається свою стабільною популярністю та сформованою аудиторією постійних поціновувачів. Організувати повноформатний бізнес в цьому напрямку справа не з дешевих, але стартувати можна з мінімального. Щоб досягнути успіху, потрібно розробити грамотний бізнес-план і завчасу продумати стабільне постачання якісної сировини. Саме останній фактор гратиме вирішальну роль як в розміщенні вашого сироваріння, так і його успіху на ринку готової продукції.

 • Бізнес ідея – виготовлення еко-меблів з піддонів
  З огляду на кількість варіацій бізнесу з виробництва меблів, зараз складно здивувати кого-небудь чимось новим. Однак, ідея виготовлення меблів з палет і піддонів вважається практично незайнятою нішею, а значить і конкурентів у початківця з такою діяльністю буде не багато. Обробка дерев’яних піддонів – завдання не з легких, тому для організації бізнесу вам знадобиться фахівець по роботі з деревом. Також необхідно буде приміщення для створення невеликого виробничого цеху з наявністю спеціального інструменту для обробки дерев’яних поверхонь. Таким чином ви можете відкрити сервіс з виготовлення меблів з піддонів на замовлення, а для реалізації продажів почніть з просування компанії в Інтернеті, створіть сайт або сторінку в соцмережі.

 • Бізнес ідея – Косметика домашнього виробництва
  Часті дискусії на тему екологічності мийних і косметичних засобів, а також невтішні результати дослідження впливу тих чи інших жіночих товарів (лак-спрей, гель-лак та ін.), змушують більше коштів витрачати на якісну, а головне – безпечну косметику.
  Найбільш простим і вдалим для старту варіантом стане миловаріння. Як відзначають підприємці, які вже встигли заробити на цьому непоганий капітал, на натуральні інгредієнти доведеться витратити всього лише 200-500 гривень. Рецептів приготування мийного засобу в мережі можна знайти досить багато.
  Успіх стане безсумнівним, якщо клієнти самі переконаються в 100% натуральності продукту. Для цього мало описати склад, варто також продемонструвати (фото або відео) процесу роботи через свій сайт або Youtube-канал.

 • Бізнес ідея – інтернет-магазин під вузьку нішу
  Незважаючи на активне просування таких монстрів e-commerce як Rozetka, Citrus і Lamoda, створення інтернет-магазину все ще залишається перспективним напрямком для бізнесу, і буде таким в найближчому майбутньому.
  Просто потрібно розуміти, що лоб в лоб з гігантами ви конкурувати не зможете. У них витрати на рекламу можна порівняти з бюджетом невеликого українського міста. Про асортимент можна зайвий раз і не нагадувати.
  Фішка в тому, що потрібно цілитися в вузьку аудиторію і прикладати зусилля, щоб стати в такій тематиці лідером. Власник нішевого магазину завжди може запропонувати більш цікавий асортимент в своєму сегменті, ніж великий супермаркет. Його аудиторія більш схильна до покупок, а не простого вивчення товарних позицій. Домогтися статусу експерта в конкретному сегменті теж простіше.

 • Виробництво м’яких іграшок – цікава бізнес ідея
  Для початку роботи з організації виробництва м’яких іграшок необхідно мати спеціальне обладнання. До нього відносяться професійні швейні машинки. Можна відразу ж придбати машинку для набивання іграшок, але на першому етапі все ж можна обійтися без такого обладнання, але це відіб’ється на кількості виробленої продукції. У будь-якому випадку, тут рішення цілком і повністю залежить від ваших фінансових можливостей. Виробництво не можна уявити без витрат по закупівлі фурнітури і сировини. Саме виробництво на першому етапі не вимагає великих площ і може займати приблизно 20 квадратних метрів. Також краще відразу передбачити витрати на рекламу в газетах і створення рекламної сторінки в Інтернеті з фотографіями всіх своїх виробів.

 • Бізнес ідея – Виробництво дитячих майданчиків
  Виконання держзамовлень з планування, проектування та реалізації соціальних проектів, – це відмінна можливість заробити, організувавши бізнес з виробництва дитячих майданчиків для ігор. Не варто поспішно припускати, що зайти в цю область бізнесу важко. Щоб втілити ідею в життя, знадобляться чималі вкладення, однак прибуток з замовлень швидко окупить їх. Для проведення ремонтних робіт знадобиться приміщення або міні-цех, обладнання для роботи з різними матеріалами, команда фахівців для розробки, проектування та ін. Також потрібен буде склад для зберігання готової і закупівельної продукції.

 • Бізнес ідея – Ремонт електроніки: корисна і прибуткова справа
  Ремонтувати комп’ютери й мобільні пристрої в домашніх умовах доволі зручно. На відміну від фахівців, які ремонтують побутову техніку, не потрібно виїжджати до клієнта.
  Розбите скло, систематичні перезавантаження пристрою, відсутність зображення чи звуку, неможливість під’єднати інтернет – часті несправності гаджетів. Звичайно, набагато вигідніше оплатити 300-900 гривень за ремонт, ніж купувати нові пристрої.
  Без сумніву, хто обирає для себе такий варіант зайнятості, не знатиме, що таке економічна криза.

 • Бізнес ідея – сервіс по оренді весільних та вечірніх суконь
  Погодьтеся, далеко кожен може дозволити собі покупку дорогого весільного або вечірнього плаття для будь-якого заходу. З огляду на нинішні ціни на якісний і красивий одяг, багато хто замислюється про те, щоб просто орендувати на вечір потрібну річ і заощадити велику суму грошей. Саме тому створення подібного сервісу – дуже вигідний варіант, так як є великий попит. Для реалізації ідеї не обов’язково займатися скупкою всіх дорогих суконь в місті. Почніть з б / у речей, купуйте їх через інтернет і проводите реставрацію. Також вам обов’язково знадобиться приміщення і деяке обладнання для приведення речей у порядок. З подальшим розвитком і отриманням хорошого прибутку можна буде задуматися над покупкою брендових суконь.

 • Бізнес ідея. Виготовлення авто-килимків.
  Не секрет, що кількість легкових автомобілів щорічно зростає. Відповідно, збільшується попит на запчастини і аксесуари для легкового транспорту. На початковому етапі потрібно організувати міні-цех з пошиття текстильних авто-килимків можна в умовах власної квартири. Якщо кількість замовлень буде збільшуватися, можна буде подумати про оренду окремого приміщення. Для пошиття якісних текстильних авто-килимків потрібно використовувати прогумований ковролін.

 • Бізнес ідея – Вишивання на замовлення.
  Щоб бізнес приносив свої плоди, варто створити сторінки в соціальних мережах, продемонструвати фото вже виконаних робіт. Опанувавши мистецтво вишивки нитками, стрічками та бісером, можна створювати не тільки вишуканий дорогий одяг, але й вишиті рушники, декоративні подушки, ікони, клатчі й навіть взуття.

 • Бізнес ідея – вирощування риби.
  Подібним бізнесом можна зайнятися в приватному будинку з ділянкою. Вирощувати рибу можна в басейнах або спеціальних акваріумах, в Україні добре приживаються товстолоб і короп, в гірських районах багато людей займаються розлученням форелі.

 • Бізнес ідея – аеродинамічна труба, організовуємо екстремальний атракціон
  При роботі з простими відвідувачами, при нормальній ситуації на ринку, вдається встановити таку ціну за послуги, що собі дозволити це задоволення зможуть майже всі, але навіть потік відвідувачів, при якому фактично установка працює в добу лише дві години, дозволяє сформувати чималий прибуток, що в свою чергу дасть можливість швидко вийти на самоокупність.

 • Бізнес ідея – оренда безпілотних літаків
  Попит на безпілотники зростає з колосальною швидкістю, адже вони застосовуються в наукових дослідженнях та спостереженнях.
  Оренда безпілотників – це один з варіантів для розгляду нового бізнесу. Навчання та сертифікація польотів на дронах також є дуже перспективним бізнесом.

 • Бізнес ідея: автомати із здоровою їжею
  Якщо написати в пошуковій системі «автомати зі здоровою їжею», ви отримаєте безліч оголошень на цю тему, а це і справді дуже хороший знак. Яка причина такого попиту? Корпорації хочуть, щоб працівники їхніх фірм харчувалися здоровою їжею. Якщо ви маєте стартовий капітал, який становить хоча б 30 тисяч доларів, ви з легкістю зможете активно розпочати свою діяльність. Ця індустрія має сильну соціальну та політичну підтримку, тож планується лише її активний розвиток. Суттєвою перевагою є майже цілком пасивний дохід.

 • Бізнес ідея – наукові досліди та шоу для дітей.
  Спланувавши цікаві та корисні для дітей заняття та досліди, їх можна пропонувати різноманітним навчальним та освітнім закладам, на дитячі свята.

 • Бізнес ідея – виробництво біо-камінів
  Активно набирає популярність тема, адже кожен другий мріє бачити в своєму будинку або квартирі камін. Безперечно, біо-камін – це, скоріше, імітація того, що нам хочеться бачити. Але такий варіант значно дешевше обходиться людям, ніж установка класичного варіанту. А мешканцям квартир і зовсім на руку. Для реалізації такої ідеї необхідно спеціально обладнане приміщення, щось на зразок цеху по виробництву з хорошою вентиляцією. Необхідний склоріз, матеріали для обробки, різне дрібне електрообладнання і, звичайно, базові вміння працювати з інструментом. У майбутньому ви можете найняти фахівця і займатися тільки веденням документації та просуванням фірми.

 • Бізнес ідея – виробництво електро-велосипедів
  Зі світового ринку звичайні велосипеди витісняють удосконалені моделі, обладнані електронним двигуном. До 2020 року цьому напрямку прогнозують успіх, який становитиме 50 мільйонів доларів. Вдало побудований бізнес може займатися виготовленням та продажем електровелосипедів та доукомплектуванням до традиційних велосипедів (ви замінюєте одну спицю заднього або переднього колеса на ту, яка містить електродвигун, а також батарею та кабелі).

 • Бізнес ідея: виготовлення іграшок на 3D-принтері
  3D-друк став значно популярний за останні роки і природно не обійшов стороною створення дитячих іграшок. Головною особливістю є екологічність. Для того щоб почати заробляти в такій сфері, вам знадобиться спеціальний принтер Toybox 3D, який дозволить втілити в життя безліч ідей, і навички роботи з редагуванням зображень. Досить просто буде організувати обслуговування вдома, почати виготовляти різні моделі і продавати їх через інтернет. Витрати підуть тільки на покупку принтера. Для просування можна створити сайт, де користувач зможе вибрати іграшку яку потім створити на замовлення.

 • Бізнес ідея – вирощування цибулі
  Розглядаючи вирощування цибулі як бізнес, можна помітити, що даний вид діяльності є не тільки рентабельним, а й доступним для новачків: агротехніка являє собою набір простих і зрозумілих операцій, а сама культура не вимагає складного догляду і створення особливих мікрокліматичних умов. Тому навіть початкові підприємці, слідуючи таким рекомендаціям, можуть висадити кілька грядок і отримати хороший урожай з мінімальними затратами.

 • Бізнес ідея – косметичний ремонт під’їздів.
  Така робота порівняно нескладна, але вигідна. Клієнти будуть завжди. Звичайно, не варто довго сидіти та чекати на запрошення. Можна звернутись в ЖЕКи, залишити повідомлення в багатоповерхових будинках, створити відповідний акаунт в соціальній мережі.

 • Бізнес ідея – виготовлення ременів і виробів зі шкіри
  Вироби, зроблені вручну, завжди цінуються вище. Більш того, Ви можете, навіть, створити власний бренд. Для старту своєї справи потрібна якісна шкіра, машинки для прошивки країв і прикраси.

 • Дієтичне харчування з доставкою додому – бізнес на здоров’ї
  Ефективний спосіб для просування такого бізнесу – власний веб-сайт в мережі інтернет. Перш за все, він повинен бути естетичним та легким. Дуже важливо, щоб фотографії на ньому були професійними та привабливими. На сайті, Ви повинні продемонструвати як окремі рецепти, так і приклади цілих наборів з конкретних дієт. Викладіть всю інформацію про передбачувані дієти, рекомендації дієтологів, меню, ціни і контактну інформацію. Не зайвим буде запропонувати постійним клієнтам знижки та накопичувальні бонуси. Зовсім не зайвими будуть рекламні брошурки з вашою пропозицією, які слід роздавати біля великих офісних центрів, спортзалів, тренажерних залів, тощо. Дана ідея досить перспективна, при правильному підході до справи, бізнес на доставці дієтичного та здорового харчування, зможе приносити Вам чималий дохід.

 • Заробіток на випіканні домашніх кексів – смачний бізнес
  Випічка домашніх кексів, чи капкейків, як прийнято їх називати на західний манер, є однією з найприбутковіших серед бізнес ідей, які пов’язані з кулінарією. Зверніть увагу, сьогодні навіть найвідоміші шеф-кухарі готують ці делікатеси, часто перетворюючи їх на своєрідні витвори мистецтва. Якщо ви вмієте готувати кекси, або давно мрієте навчитись їх випікати та готові докласти зусиль для постійного відточення своєї майстерності, то ви можете започаткувати свій власний міні бізнес – випікання та продаж кексів. Такий напрямок бізнесу – доведений та перевірений спосіб заробити хороші гроші, роблячи це весело, з задоволенням і навіть не виходячи з дому! Що потрібно, щоб розпочати свій бізнес на капкейках? Відразу зазначимо, що якщо у вас є достатньо коштів для відкриття власного магазину з продажу свіжої випічки та кексів, або ви можете взяти позику для початку вашого бізнесу – це чудово! Але в цій статті буде розказано, як відкрити свій власний бізнес з продажу кексів з дому, з невеликими початковими вкладеннями. Отже, для започаткування бізнесу на капкейках вам знадобиться зовсім не багато: Декілька смачних рецептів для приготування різноманітних кексів; Кухонний інвентар, кухонний комбайн або ручний змішувач, форми для випічки; Основні продукти, такі як масло, дріжджі, борошно, тощо; Різнопланові інгредієнти, які дозволять випікати кекси різних видів (есенції різних смаків, харчові барвники, посипки, їстівні прикраси і так далі); І, звичайно, ваші руки та талант для приготування смачних кексів помножені на ваш цінний досвід по виготовленню цієї випічки! Як розпочати свій власний бізнес з виготовлення кексів? Подбайте про різноманітність вашої продукції Ваші рецепти повинні бути цікавими та унікальними. Але не відмовляйтеся від перевірених часом класичних рецептів, наприклад, таких як шоколадний кекс, прикрашений білим масляним кремом, адже такий десерт для багатьох покупців здається ідеальним. Почніть готувати з декількох провірених рецептів кексів. Постарайтеся, щоб вони були красивими, візуально привабливими, а на смак кращими з того, що ви коли-небудь пробували, бо перша партія буде служити рекламним матеріалом. Коли все буде готово, красиво розмістіть їх на столі і зробіть кілька професійних, якісних знімків, які зможуть передати всю привабливість ваших кулінарних шедеврів. Тепер у вас є фотографії, щоб показати свій талант і залучити більше клієнтів.
  Як і де продавати готові капкейки? Тепер, коли ви збираєтеся почати свій бізнес з випікання кексів (і отримувати дохід), ви запитаєте: «Де я можу продавати кекси?». Тут існує декілька варіантів, і потрібно вибрати той, який підходить саме для вас. Немає необхідності вибирати тільки один з цих варіантів: ви можете об’єднати декілька, або навіть почати продавати відразу в усіх напрямках. Після того, як ви приготували першу, справді якісну, партію капкейків, та зробили фотографії ваших кексів, обійдіть власників кафе та приватних кондитерських (звичайно, з ними краще домовитися про зустріч заздалегідь) і запропонуйте їм спробувати ваші смачні вироби. Якщо випічка досить хороша, можливо, дегустатори захочуть продавати ці ласощі в своїх закладах. Однак слід мати на увазі, що з урахуванням вартості інгредієнтів і частини прибутку, яку ви будете повинні віддати власнику кафе або кондитерської, вам буде залишатися зовсім невелика частина доходу. Смачні і незвично прикрашені кекси стануть прикрасою будь-якого дитячого свята Інша стратегія полягає в прийомі замовлень по телефону, та доставці їх додому. Ви можете влаштовувати презентації своєї випічки на ярмарках, фестивалях, святкових заходах. Відкрийте свою сторінку в Facebook і ВКонтакті або на організуйте рекламну сторінку на міському порталі, де ви зможете розмістити фотографії ваших кексів, корисну інформацію та цікаві статті. На сторінці в соцмережах вкажіть всі контактні дані, щоб потенційні покупці могли зв’язатися з вами і зробити замовлення по електронній пошті або по телефону. Ще один непоганий спосіб заявити про свій «смачний» бізнес – створити власний сайт або блог, де ви будете розповідати про кекси. Зробіть невеликий розділ, де запропонуйте всім зацікавленим читачам зробити замовлення і спробувати ваші смачні капкейки. Крім сайту, на якому ви розкажете про своє хобі, ви можете створити свій власний інтернет-магазин. Відгуки задоволених клієнтів будуть найкращою рекламою вашим маленьким шедеврам. Не забувайте завжди носити з собою візитні картки та роздавати їх разом з кексами. На них повинна бути розміщена основна інформація про вас: мобільний телефон, електронна пошта, веб-сайт (якщо він у вас є) на випадок, якщо хтось захоче зв’язатися з вами, для того, щоб зробити замовлення. І не бійтеся залишитися без замовників. Капкейки вже не один рік є фаворитами продажів на заході і з кожним роком популярність цих ласощів у нас лише зростає. Їх із задоволенням замовляють на дитячі свята, дні народження, корпоративні вечірки, і навіть на весілля, оскільки багато молодят вважають за краще безліч ошатних кексів замість одного великого торта. Пробуйте, і у вас неодмінно все вийде!

 • Бізнес ідея – Кур’єрська служба.
  Розпочинати краще з малого — свого міста. Із збільшенням працівників можна пропонувати доставку і в інші міста та регіони.

 • Бізнес ідея – прокат дрона.
  Фото та відео з використанням такого пристрою вирізняються своєю якістю та оригінальністю. Якщо бюджет обмежений, можна придбати один середньостатистичний дрон. Заробивши на такому, з часом можна буде придбати більш дорогі та професійні моделі.

 • Бізнес ідея: виробництво тротуарної бруківки
  Набридло сидіти в задушливому офісі із зарплатнею в 7 тисяч? Відкриваємо на YouTube курси “самоучки по бетону” і вчимо основи – що, з чим і в яких пропорціях правильно змішувати. Адже хочеться виробляти класний конкурентний продукт, яким клієнти не жбурлятимуть у продавця. На тій же відео-платформі є покрокові інструкції, як правильно робити бруківку під різні навантаження і деякі секрети технологій.
  Якщо хочете запустити виробництво по-дорослому, з усіма вібростолами і гідравлічним візком – знадобиться близько 22 тисяч гривень на обладнання та ще чотири на матеріали.
  Ціни на готову бруківку стартують від 228 гривень за 1 м². Для продажу будівельних матеріалів, куди відносимо і бруківку, є цілі платформи в інтернеті. Там же можна підглянути ідеї конкурентів, на що є попит та які взагалі ціни.

 • Бізнес ідея: снікер хімчистка – як заробити на чистці кросівок
  Снікер-хімчистками прийнято називати спеціалізовані хімчистки, які надають комплекс послуг з професійної чистки та догляду за кросівками, а також можуть надавати супутній спектр послуг, на кшталт: ремонту кросівок, їх відновлення та реставрації, різних дрібних послуг на зразок чищення лише підошви, тощо.
  Хімчистка кросівок – це все ще новинка на ринку України. Тому просто відкрити пункт прийому, створити сайт або сторінку в соцмережах, намалювати логотип і, заспокоївшись, склавши руки чекати клієнтів – це шлях до гарантованого провалу. Проект просто зобов’язаний займатися формуванням попиту.
  Навколо хімчистки має зібратись ціле співтовариство любителів снікер-культури. Тут найкращим способом заявити про себе буде проведення рекламних акцій під час різних заходів, фестивалів і виставок. На них співробітники снікер-хімчистки можуть безкоштовно чистити кросівки всім бажаючим, проводити майстер-класи по догляду за взуттям, розігрувати сертифікати на безкоштовне надання послуг.

 • Бізнес ідея – манікюрний салон
  Послуги майстра манікюру, як і перукаря, завжди будуть актуальними. Більшість дівчат хочуть мати гарні, доглянуті нігті. Відповідно раз на тиждень відвідують манікюрний салон або викликають фахівця додому. У цій ніші завжди буде місце хорошого майстра.

 • Бізнес ідея – виготовлення м’яких іграшок
  Якщо ви вмієте вловлювати тренди і маєте почуття гумору – можна робити такі м’які іграшки, які будуть продаватись немов “гарячі пиріжки”. Справа в тому, що іграшка – це не тільки пам’ятна річ, але і прикольний подарунок. Як саме створювати іграшки можна пошукати в YouTube. Спробуйте виготовити іграшки для різних цільових аудиторій.

 • Бізнес ідея: консультант із питань кар’єри
  Хочете допомагати людям і надихати їх на нові подвиги? Робота консультантом із питань кар’єри може стати саме тим, що змінює життя на краще, і припаде вам до душі. Працюючи кар’єрним наставником, ви зможете зіткнутися з людьми різного віку, від молодих, які ще не знають, якою дорогою піти або як отримати роботу своєї мрії, і до людей більш поважного віку, які перебувають у пошуку змін у кар’єрі. Допомагайте клієнтам підготуватися до співбесіди, вдосконалюйте їхні резюме та шукайте особливі пристрасті.

 • Бізнес ідея – вирощування кактусів
  Кактуси -це одне з найбільш популярних «настільних» рослин, побачити які можна всюди. Отже, потрібно розуміти, що на такий вид товару великий попит, значить можна організувати їх самостійне вирощування і подальшу реалізацію. Завдяки тому, що такий варіант легко опрацьовується у дома, почати буде не складно. Як правило, така ідея для початку йде як хобі, після чого переростає в заробіток. Спеціальних навиків в цій справі не знадобиться, однак для складання композицій або створення можливих великих замовлень творчий склад розуму не завадить.

 • Бізнес ідея: консультант з енергозбереження
  Власники будинків і підприємств завжди в пошуку будь-яких способів заощадити, але визначити, як урізати витрати на енергію, не так просто, як ви можете думати. Кожна людина з певними знаннями в системах інженерного забезпечення або будівництва може порадити власникам нерухомості, як краще утеплити приміщення, встановити «розумні» лічильники, скоротити витрату води тощо. Це дуже цінна послуга, якою можна цілком скористатися як ідеєю для малого бізнесу.

 • Бізнес ідея: чищення килимів
  Окрема ніша, яка має істотну відмінність від клінінгового агентства. Ця послуга є актуальною для великих міст (і звичайно ж тих регіонів, де в наш час килими є важливим атрибутом інтер’єру).

 • Бізнес ідея: виготовлення ременів і виробів зі шкіри
  Вироби, зроблені вручну, завжди цінуються вище. Більш того, Ви можете, навіть, створити власний бренд. Для старту своєї справи потрібна якісна шкіра, дироколи, машинки для прошивки країв і прикраси.

 • Бізнес ідея: переробка речей
  Ще одна ідея для малого бізнесу – давати друге життя старим речам. Мабуть, ви чули відому англійську приказку – що одному сміття, іншому – скарб, але чи думали ви, що це можна перетворити на реальний бізнес? Якщо ви художник чи просто маєте здібності до рукоділля, спробуйте перетворити речі, які б і так пішли на смітник, на корисні товари та продавайте їх на ярмарках чи на таких сайтах, як OLX, Facebook, інстаграм. Також можете запропонувати людям оновити їхні старі непотрібні речі, наприклад, підрихтувати одяг, який давно вийшов із моди так, щоб він знову був у тренді, або створити клаптикову ковдру зі старих футболок.

 • Бізнес ідея: ремонт одягу
  Якщо ви володієте наймінімальнішими навичками шиття, можна пропонувати свої послуги людям, яким потрібно відремонтувати або перешити одяг.

 • Бізнес ідея – організуйте кол-центр і передавайте ліди зацікавленим компаніям.
  Зміст цього бізнесу зводиться до того, що вам необхідно організувати команду менеджерів по продажам, які можуть працювати і віддалено, перебуваючи у домашньому карантині.