Прибутковий онлайн-бізнес на купівлі-продажу товарів

Бізнес на купівлі та продажу товарів, для новачків, найкращий вибір ідеї для заробітку в Інтернеті. За останні кілька років цей напрямок набрав популярності і успішно розвивається. Особливо в тренді товари, що поставляються з Китаю. У цьому бізнесі багато що залежить від підприємця.  При правильній організації своєї справи, навіть новачки можуть стартувати з мінімальними ризиками та малими інвестиціями. У статті поведем мову про ті товари, які користуються у покупців попитом, і які легко продавати, та про те, де робити покупки і на яких майданчиках продавати.

Подробиці читайте в статті.

 Чи можна створити прибуткову справу на перепродажі товарів  

прибутковий бізнес на купівлі-продажу товарів

Можливість створення прибуткового бізнесу на перепродажі товарів не складна справа і займатися цим зможе навіть підприємець початківець. Але, в кожній справі є свої тонкощі, тому не кожна людина може створити високоприбутковий оборот товарів, не дивлячись на кризу і на конкуренцію.

Сьогодні всі зусилля країни спрямовані на стимулювання людей з комерційною жилкою до створення власного бізнесу, пропонуючи гнучкі податкові правила, виділяючи різні субсидії на стартові витрати та просування бізнесу.

На сьогодні одним з найбільш прибуткових і окупаємих інвестицій для відкриття своєї справи є ідея заробітку на перепродажі товарів. Однак тут Підприємець-початківець повинен вибрати технологію ведення бізнесу. На ринку перепродажів відпрацьовані три формати ведення торгівлі:

  • Так звана технологія «купи-продай». Берете товар оптом, а продаєте в роздріб;
  • Поліпшення характеристики купленого товару та перепродаж його з націнкою;
  •  Застосування партнерського маркетингу

 Тут, як то кажуть, сам собі господар, кожен підприємець вибирає для себе відповідну схему роботи. Все залежить від характеру людини, хтось не хоче морочитися роздрібною торгівлею і продає товар оптом, а комусь подобається торгувати товаром поштучно, як то кажуть в роздріб.

Для успішного ведення торгівлі онлайн, на ринку є багато перевірених інструментів, наприклад, інтернет магазин, сайти продажники, акаунти в соціальних мережах, дропшиппінг – весь цей арсенал значно спрощує роботу підприємцю.

Тому, навіть в умовах конкуренції кожен підприємець при виборі правильної низько конкурентної ніші здатний створити високоприбутковий бізнес.

 Попит і маржинальність: як знайти вигідний товар для успішного перепродажу

При виборі продукту для перепродажу підприємець в першу чергу повинен вивчити попит і пов’язані з ним витрати. Найбільш правильно виходити на торговий ринок з висхідним трендом, тобто продавати такі товари, які користуються популярністю.

На сьогодні прогресують дохідні ніші в яких можна заробити на перепродажі:

1). Нерухомість. Цей ринок в будь-якому застосуванні дає хороші результати. В даному випадку бізнесмен може заробити на недобудованій нерухомості. Адже незавершене будівництво набагато дешевше (на 40%) ніж  готові споруди.

Іноді, навіть прийняте до експлуатації житло, можна купити за пільговою ціною і перепродати за ринковою ціною. Такий варіант може провести тільки той підприємець, хто має значний досвід в спекуляції нерухомістю і капітал, яким готовий ризикнути.

Така схема бізнесу в будь-якому випадку принесе пристойний прибуток, якщо не відразу, то в майбутній перспективі. Тут головне не поспішати.

Як варіант – можна взяти квартиру зі вторинного ринку, реконструювати з урахуванням сучасного дизайну і перепродати підвищивши вартість, наприклад, на 15%.

2). Ринок автомобілів також дуже прибуткова справа. Багато досвідчених підприємців беруть старий автомобіль, віддають приватнику для наведення зовнішнього лоску і продають додавши до закупівельної ціни, наприклад, 20%.

Звичайно, в цій схемі людина має бути фахівцем. Тобто вона повинна добре вивчити цей ринок, знати переваги та недоліки кожної іномарки. Тут, щоб бути в тренді необхідна тривала практика, тому що навіть країна випуску авто або його колір впливають на попит. Тому бізнесмен повинен щодня моніторити авторинок, вишукуючи хороші варіанти для покупки авто. Багато людей зрозуміли успіх цього способу заробітку, тому в цій ніші висока конкуренція.

3). Китайські товари це безпрограшний варіант заробітку на перепродажу товарів, бо має хорошу окупність при мінімальних витратах. Досвідчений підприємець вміє вийти на перевіреного постачальника товарів, забезпечивши собі стабільний дохід.

Китайські товари оптовики купують зі великою знижкою на ціну, тому, замовляючи великі партії товарів можна мати хорошу маржу.

Для того, щоб торгівля приносила прибуток не можна розпорошуватися на різний дріб’язок, необхідно визначитися з якоюсь однією нішею товарів і в ній розвиватися і ставати експертом.

3). Господарські товари – це ще один вигідний вид продукції для заробітку. Адже не секрет, що засоби особистої гігієни є товаром першої необхідності.

Тут можна заробити навіть на вітчизняному виробнику. Українське виробництво господарських товарів організовано за передовими європейськими технологіями, при цьому їх вартість значно нижче імпортного товару.

4) Автозапчастини – завжди були, є і будуть затребуваним товаром. Бо більшість автомобілів українського ринку – це вживані іномарки. Тому експерти ринку запчастин для авто із задоволенням ведуть цей високоприбутковий варіант бізнесу, постійно мінімізуючи ризики високої конкуренції завдяки своєму досвіду та професіоналізму.  Так, цей бізнес вимагає початкових інвестицій, але він того вартий.

Закупівля та продаж товарів: як правильно організувати процес 

Успіх бізнес ідеї в галузі торгівлі багато в чому залежить від уміння правильно побудувати процес закупівлі та продажу товарної продукції.

У цій системі ведення бізнесу підприємець повинен набратися досвіду, щоб не прогоріти на перепродажу. Тут потрібно правильно розрахувати співвідношення кількості товару, його якість і вартість, щоб задовольнити свої потреби в товарі і не переплатити гроші.

Ось як виглядають етапи закупівельного процесу досвідченого торговця:

  • визначитися з попитом і можливим збутом товару, враховуючи потреби покупців;
  • правильно скласти заявку на товар точно вказавши його модель і детальну характеристику з урахуванням попиту споживачів;
  • ретельно промоніторити всі комерційні пропозиції оптовиків;
  • відібрати товар з урахуванням найкращого варіанту оплати;
  • оформити замовлення у продавця;
  • при отриманні замовлення перевірити його на відповідність зазначеним характеристикам;
  • скласти рахунок на оплату і зробити проплату.

З огляду на специфіку кожного оптовика порядок закупівельного процесу може незначно відрізнятися.

Торгові майданчики та соціальні мережі

Сьогодні такий час, що бізнес поступово переходить в онлайн. Для цього достатньо створити акаунт в соціальних мережах. В обов’язковому порядку потрібно мати свій продаючий сайт. Також можна зареєструватися маркетплейсом і вести бізнес з створеного там кабінету.

66 бізнес-ідей для малого бізнесу у 2022 році

Як зберегти і захистити гроші під час інфляції?

Фондова біржа — як заробляти на фондовому ринку?

error: Вміст захищений!!