Бізнес з Аліекспрес: як почати і що варто знати

Для початку власного бізнесу відмінно підійде велика китайська торгова площадка AliExpress. com.

Для відкриття бізнес-ідеї не потрібно великих фінансових вкладень, набору персоналу. Мінімальні витрати на бізнес, а також вихід в прибуток вже через пару місяців – можливі результати співпраці з торговим майданчиком.

Сам бізнес-проект може бути пов’язаний з продажем гаджетів, прикрас, одягу. Головне, підібрати таку нішу, яка буде цікава як підприємцю, так і покупцям.

Навіть з мінімальними початковими інвестиціями можна досягти непоганих результатів, якщо вкладати сили і час в розвиток бізнесу-проекту.

сайт аліекспрес
Група компаній Alibaba
Работа в AliExpress, Сайт Alibaba Group, AliExpress, Alimama, Alipay, Fliggy, Alibaba Cloud, Alibaba International, AliTelecom, DingTalk, Juhuasuan, Taobao Marketplace, Tmall, Taobao Global, AliOS, 1688

Перепродажі

Вигідно займатися перепродажем з китайської платформи. Для цього підприємець закуповує певні продукцію і перепродує їх покупцям з націнкою.

Ряд речей на Аліекспресс коштують значно нижче, ніж в СНГ, тому навіть з націнкою сума виходить нижче. При правильному виборі ніші можна отримувати істотний прибуток за рахунок націнки зі збереженням привабливої ​​ціни.

Цей вид діяльності абсолютно легальний. Можна використовувати статус ПП для здійснення власної діяльності.

При цьому варто пам’ятати, що безмитне ввезення продукції можливий тільки на суму не більше 1000 євро. Передбачається тільки приватне використання. Тому краще купувати невеликі партії, щоб не викликати підозр.

Але якщо передбачається довгострокове співробітництво, то рано чи пізно можуть виникнути проблеми з митницею через постійні замовлень.

Можна розбивати посилки на кілька замовлень на різних одержувачів. Імпорт товарів з Китаю невеликими партіями є малоризиковий вид діяльності, якщо бути обережним з покупкою і його ввезенням на територію країни.

Також варто пам’ятати, що краще не займатися перепродажем продукцією, які можуть бути заборонені в країні.

Перед тим як купити першу партію, необхідно провести аналіз ринку і визначити затребувані варіанти з урахуванням специфіки конкретного регіону та економічного становища. Зручність Аліекспресс полягає в тому, що на ньому продається величезна безліч різноманітних речей, тому вибір вкрай великий.

Для початку можна займатися перепродажою аксесуарів для мобільних телефонів. Їх вартість досить низька, тому потрібно незначна сума капітальних вкладень. Але варто пам’ятати про те, що конкуренція на даному ринку вкрай висока.

займатися перепродажою аксесуарів для мобільних телефонів

Найкраще замовити невелику партію і спробувати її реалізувати. Якщо цього не вдалося, то краще вибрати інший продукт.

Можна буде зробити висновок про те, які продукти найкраще продаються, і продавати саме їх.

Коли бізнес почне приносити постійний прибуток, то можна переходити до продажу речей дорожче, наприклад, до прикрас.

Одяг також є прибутковим напрямом для ведення бізнесу. Можна продавати як жіночу, чоловічу та дитячу одяг одночасно, так і зосередитися на якомусь певному сегменті.

Жінки замовляють одяг частіше, але і конкуренція на даному ринку вище.

Для перепродажу одягу буде потрібно, куди великих початкових вкладень для закупівлі товарів.

Також для ІП з великим капіталом може підійти бізнес з перепродажу гаджетів. Електроніка на Аліекспресс коштує дешевше, ніж в магазинах і можна зробити хорошу націнку.

Для перепродажу підійде будь-який товар – головне, щоб він користувався попитом.

Плюси і мінуси бізнесу з AliExpress. com

Ця схема є вкрай популярною серед СНГ підприємців.

Продукція з Китаю відрізняються низькою ціною, завдяки чому можна зробити істотну націнку і заробляти на цьому непогані гроші.

Тобто відбувається оптова купівля та їх реалізація в роздріб. Можна зробити легальний бізнес на цьому буквально за пару тижнів.

Крім низьких цін, співпраця з AliExpress.ru вигідно за рахунок великого числа товарів, які можна перепродувати. При цьому ряд продавців пропонують безкоштовну доставку своїх товарів навіть великих партій.

При цьому недоліками співпраці є необхідність отримання дозвільної документації на митниці. Реалізовані товари повинні бути сертифіковані. На велику партію товарів доведеться платити мито. Якщо цього не зробити, то існує ризик отримати штраф за недотримання правил.

Якщо використовувати модель дроппшіпінга, то можна скласти каталог продукції і не купувати велику партію, а купувати його, коли буде попит.

Мінус – тривалість доставки, тому клієнту доведеться чекати довгий час, поки товар до нього дійде.

При цьому на AliExpress. com зручна система оплати і доставки товару, але є ризик зіткнутися з недобросовісним продавцем.

Як продати?

Для реалізації можна використовувати профіль в соцмережах, а також дошки оголошень.

Також можна домовитися з торговими точками в регіоні і реалізовувати продукцію через них, або відкрити магазин.

Якщо бізнесмен вирішив займатися перепродажем аксесуарів для телефонів (чохлів, навушників, зарядников), то краще відкрити точку в торговому центрі, де спостерігається висока прохідність.

Можна відкрити інтернет-магазин і там скласти асортимент продукції. В інтернеті існує безліч навчальних курсів, що дозволяють навчитися тому, як створити власний сайт.

Здійснювати продаж можна через соціальні мережі, наприклад, Інстаграм. У ньому можна розмістити фотографії товарів і їх опис. Також нещодавно додалася функція, що дозволяє додати продукцію в профіль.

Крім цього, поширеним способом ведення бізнесу є створення власного каналу на YouTube, де можна викладати огляди товарів. Також можна заробляти за рахунок контекстної реклами.

Будь-яку з перерахованих вище схем слід підлаштовувати під власний регіон, але можна одночасно використовувати відразу декілька з них, наприклад, інтернет-магазин, торгову точку і профіль в Інстаграм.

Популярні бізнес-ідеї

Можливе використання безлічі різних бізнес-ідей на Аліекспресс. Крім перепродажу можна займатися організацією спільних закупівель, коли кілька людей купують однакові товари оптом, щоб зробити ціну нижче.

Також можна пропонувати послуги з пошуку певних товарів на майданчику. Заробіток досягається за рахунок покупки товару на майданчику зі знижкою і подальшим перепродажем з націнкою.

Зареєструвати магазин на майданчику – ще один варіант заробітку. При цьому потрібно буде обзавестися надійним постачальником.

6 стратегій взлому маркетингу для стартапів в 2021 році

Як не стати жертвою шахраїв: де може статись Шахрайство

Безкоштовна гра казино-онлайн: плюси і мінуси демо-версій

Коментарі 1

  • Патчі – не основний та аж ніяк не єдиний етап догляду за шкірою навколо очей. Це хороший експрес-засіб, але обмежуватися тільки ним усе ж не варто. Після використання патчів треба обов’язково нанести сироватку та крем для догляду за цією зоною. Деякі пластирі навіть продаються у комплекті з такими засобами.

Залишити відповідь