Бізнес з Китаєм – що продавати? Топ-30 товарів з Китаю

Імпорт з Китаю створює нові можливості для бізнесу, які важко знайти на внутрішньому ринку. Імпорт товарів з Китаю в Україну може виявитися ключовим стратегічним ходом, завдяки якому ви знизите собівартість виробництва або придбаєте товари, недоступні в Україні, і тим самим розвинете свій бізнес. У цій статті ми пояснюємо, як почати імпорт з Китаю в Україну і що варто імпортувати.

Врахуй свої шанси розпочати бізнес з Китаєм та заробляти на дропшипінгу

Почнемо з питання, яке часто задається. Чи вигідний імпорт з Китаю? Автори деяких блогів і навіть книг стверджують, що цей бізнес може приносити пристойний прибуток. Однак є кілька важливих факторів, які слід враховувати. Справа в тому, що близько двадцяти років тому імпорт з Китаю за запитом був набагато менш популярний, ніж сьогодні, тому що ним займалося набагато менше компаній.
Імпорт китайських товарів поширився і тепер більшою, чи меншою мірою зачіпає майже всіх:

• власників малого бізнесу;
• продавців перекупників;
• компаній оптової торгівлі;
• заробітчан з OLX.

Багато людей, незалежно від виду діяльності, намагаються імпортувати товари безпосередньо з Китаю. Сьогодні імпорт контейнера з товарами з Китаю став популярною діловою практикою, тому пошук конкурентоспроможної пропозиції не займає багато часу. Потрібно тільки ретельно проаналізувати варіанти поставок і вибрати пропозицію, яка дозволить заробляти реальні гроші. Надійність компанії, в якій замовляється товар – запорука успіху.

З чого почати імпорт товарів з Китаю

Часто імпортується електроніка, одяг, косметика, промислова техніка, деталі машин. Китайський ринок пропонує безліч товарів за низькими цінами. Якщо вам цікаво, що привезти з Китаю, вас чекають непрості завдання.

Бізнес з Китаєм

Вибір величезний. Почати імпорт товарів з Китаю слід з аналізу місцевого ринку. Аналіз дозволить вам:

• дізнатися попиту і пропозиції на конкретні товари;
• визначити імпортний потенціал конкретних товарів;
• вибрати і встановити співпрацю з надійним постачальником товарів з Китаю.

Найскладнішим етапом, безсумнівно, є пошук надійного ділового партнера. Остерігайтеся шахраїв і компаній, що пропонують неякісну продукцію. Хорошим рішенням є використання послуг такої компанії, як E-import.com.ua “посередник Таобао Україна”, яка є посередником при імпорті з Китаю і має багаторічний досвід комерційного співробітництва з цією країною.

Використання послуг такої компанії практично виключить ризик шахрайства, завдяки чому ви не втратите гроші.

Як почати імпорт товарів з Китаю? Скільки коштує інвестування?

Як купити товари в Китаї і скільки на це витратити? Це питання часто задають клієнти сервісу E-import.com.ua “посередник Таобао Україна”» З досвіду радять, що найкраще починати з невеликих замовлень і знайти надійного постачальника. Замовлення безпосередньо з Китаю пов’язані з певним ризиком, тому рекомендується спочатку виділити менший бюджет, щоб не втратити багато грошей, якщо виникнуть проблеми з отриманням посилки. Якщо знайдете надійного постачальника і заробите на перших замовленнях китайських товарів, то сміливо можете продовжувати ввозити речі з Китаю. Але, найкраще замовити зразки товарів, щоб можна було реально протестувати товар і вивчити його більш детально.

Як знайти надійного українського імпортера товарів з Китаю

Варто скористатися послугами українського постачальника товарів з Китаю, який допоможе. Якщо перед початком співпраці з Китаєм вас стримує страх і розуміння того, що потрібно знати багато різних тонкощів цього бізнесу, а процес отримання знань здається вам довгим і важким, посередник стане для вас рішенням всіх проблем.

Незалежно від того, чи вирішите ви працювати з посередником або самостійно, почніть з аналізу. Проведіть діагностику того, що являють собою китайські товари на ринку. Для цього стане в нагоді інструмент TradeWatch, завдяки якому ви зможете аналізувати продажи того чи іншого товару до 3-х років тому. За допомогою цього інструменту перевірите, який продукт продається найкраще, дізнаєтеся хто його виробляє, за якою ціною продає, в якому колірному варіанті. Такий аналіз має вирішальне значення, тому не варто недооцінювати цей етап.

На що звертати увагу при виборі прямих поставок з Китаю

Плануючи завозити продукцію з Китаю, варто звернути увагу на наступні фактори:

1). Ціна товару занадто низька.

Це повинно вас насторожити. Якщо ви побачите, що ціна одного і того ж продукту варіюється від одного до 10 доларів у різних постачальників, то продавці, що пропонують більш низькі ціни, можуть виявитися ненадійними. Однак це не завжди так. З іншого боку, часто точно такі ж товари на китайській біржі «1688.сом» можуть бути в 2-3 рази дешевше, ніж на Alibaba.com або Aliexpress, при цьому якість товару ідентична.

Звідки беруться великі відмінності? Ну, все залежить від того, замовляєте у оптовика або у роздрібного порталу (наприклад, Aliexpress або OLX в Україні). Платформа 1688.com призначена виключно для оптових продавців Китаю і недоступна для іноземних клієнтів. Єдиний варіант купівлі на 1688.com – це скористатися послугами брокера з імпорту, такого як, наприклад, E-import.com.ua в Україні. Торговий портал 1688.com пропонує дуже привабливі оптові ціни на продукцію хорошої якості.
Якщо ви не впевнені, чи варто купувати пропонований товар, скористайтеся сервісом аналізу E-import.com.ua, в рамках якого співробітники перевірять надійність постачальника і відповідність сертифікатам.

2). Контактні дані підозрілого постачальника

“Червону лампу” для вас повинні запалювати також компанії, які, даючи адресу, наприклад, в Шеньчжені, використовують неправильний телефонний номер цього міста. Відомі випадки, коли замовлений товар доставлявся покупцеві місяцями. Після того, як покупець оплатив замовлення, постачальник продовжував відправляти повідомлення про чергові проблеми: то посилка була зупинена для перевірки, то необхідність оплати додаткових сертифікатів, то непорозуміння з кур’єром і необхідність додаткової гроші на доставку і т. д., такі сценарії часто закінчуються тим, що замовник взагалі зникає.

3). Чи відповідає замовлений товар опису

Також слід звернути увагу на відповідність замовленого товару згідно опису. Часті непорозуміння трапляються в області параметрів продукту. Припустимо, ви замовляєте флеш-накопичувачі на 64 Гб, при отриманні товару виявляється що вони на 16 Гб, а продавець зник, тому обмін неможливий або абсолютно невигідний. Був випадок при покупці масляних радіаторів за низькою ціною при отриманні товару з’ясувалося, що всередині немає масла.

Топ-30 товарів з Китаю у 2021

Постачальник відповів, що це не було обумовлено, оскільки покупець хотів дешево, він отримав їх дешево, але без масла.

Тому надійніше всього працювати з посередниками. Вони допоможуть у виборі надійного продавця, перевірять надійність китайського постачальника, перевірять документи і сертифікати, включаючи бізнес-ліцензію і аудит, проведений інспектором на заводі постачальника з докладним звітом і фотографіями. Використання послуг посередницької компанії, що проводить дослідження ринку, безумовно збільшать шанси на успішну торгівлю з Китаєм .

Де шукати постачальника товарів з Китаю

Найбільший вибір різних видів товарів можна знайти на популярних торгових майданчиках, як для індивідуальних, так і для бізнес-клієнтів. Це такі біржі:

1. Alibaba.com
2. 1688.com
3. Madeinchina.com
4. Taobao.com
5. Hktdc.com
6. Jd.com
7. Tmall.com

Що імпортувати з Китаю? Шукайте нішеві продукти!

Ще один хороший спосіб визначити, які товари почати ввозити – постійно відстежувати тенденції з-за кордону. Це дозволить вам скористатися можливістю і стати першим в Україні імпортером продукції, що завоювала велику популярність за кордоном.

Хороший спосіб почати імпорт з Китаю – зосередитися на пошуку унікальних, нішевих, з високою моржею продуктів в категорії, де ринкова конкуренція невелика.

Якщо ви вирішили діяти самостійно, рекомендується почати з продуктів, які не потребують обслуговування. Це товари, які вимагають якомога меншої участі з вашого боку. Готова продукція, яку не потрібно доопрацьовувати відповідно до вимог покупців. Приклади таких продуктів:

• одяг;
• косметичні засоби;
• гаджети;
• напівфабрикати.

Це прості вироби, які не потребують обслуговування, а ризик пошкодження невеликий. Почати варто з продуктів в ціновому діапазоні 150-500 гривень.

Які формальності необхідно виконати, щоб почати імпорт з Китаю як компанія? Якщо ви хочете імпортувати продукцію безпосередньо з Китаю і поширювати її на українському ринку, ви повинні:

• створити компанію;
• бути платником ПДВ;
• мати ідентифікаційний код платника податків.

Ще одним важливим юридичним аспектом є сплата митних зборів і ПДВ за товари з Китаю.

Як ввозити з Китаю приватним особам? Якщо ви є індивідуальним покупцем, ви можете замовляти товари, звертаючи увагу тільки на митницю і ПДВ.

Дропшиппінг на китайських товарах

Цей спосіб торгівлі дуже вигідний для новачків без досвіду роботи з Китаєм. Полягає він у виборі посередника в Україні або в Китаї. При дропшиппінгу фірма посередник займається відправкою товарів від постачальника. Український бізнесмен вибирає групу товарів у посередника, шукає покупців, відправляє гроші і адресу доставки, а посередник оплачує товар в Китаї і відправляє його покупцеві.

Він вигідний тим, що посередник може відправляти з Китаю безпосередньо товарів будь-якому клієнту. Наприклад, ви перебуваєте в Україні в якомусь невеликому місті, у вас є постачальники якогось товару, вам потрібна тільки людина, яка буде купувати цей товар, перевіряти і відправляти покупцям. Виходить, що ви в цьому особливо не берете участі, все робить посередник. Тобто вам не треба діяти за стандартною схемою. Не потрібно самому купувати товари у постачальника, тому що: китайці можуть кинути або до вас прийде не той товар.

Наприклад, ви прочекали доставку товару деякий час, припустимо 10 днів, а там брак – це вже інше питання. Ви заощадили на одному, спрацювали безпосередньо, але втратили на іншому. Прийшов бракований товар, його треба повернути але це дуже дорого, навіть якщо постачальник погодиться його назад прийняти. Вам вже дзвонить клієнт і просить товар, а ви його тільки думаєте, як відправити назад в Китай. Втрати потрійні, працюєте в збиток.

Чому ж посередникам вигідно займатися дропшиппінгом. Як правило, посередники займаються оптовою торгівлею, у них вже роками перевірені постачальники, вони мають досвід ведення торгівлі з Китаєм. Отримання та повернення товару великими партіями вигідніше, ніж по одному примірнику. Маючи клієнтів для надання послуг вони формують надійну базу збуту. З часом більшість замовників виростають у великі торгові підприємства і вже купують у посередників товари великими партіями. Посередники мають гарантований збут товару, а замовник має якісний перевірений товар.

Успішні, досвідчені бізнесмени торгівлі китайськими товарами в один голос стверджують, що дропшиппінг – це крута тема. Якщо ви знаєте кому продавати, якщо у вас є клієнтська база, якщо ви знаєте що продавати або ви тільки починаєте свою підприємницьку діяльність, то найкрутіший, найоптимальніший варіант – це дропшиппінг.

Топ-30 товарів які користуються попитом в Україні у 2021 році

1. Новітній клон Airpods-I999999 TWS: безпровідні навушники

Завзяті любителі музики люблять слухати музику в будь-який час, будь-то подорож або біг підтюпцем. Але, тим не менш, було щось таке, що дратувало людей в навушниках-вкладишах, а саме провід, який постійно плутався без будь-якої причини. Нова модель навушників без проводів вводить в захват любителів користуватися навушниками. Якість звуку відмінна, і з включеною зарядною коробкою можна носити їх скрізь. Вага близько 47 г і враження, буд-то це оригінал. Щоб зарядити коробку, потрібно підключіть USB-кабель, який входить в комплект, до ноутбука.

2. Портативний штатив для камери

Для любителів фотографії портативний штатив для камери дозволяє зробити фотографію набагато якіснішою, завдяки стабільності камери на штативі. Він регулюється по висоті від 47 сантиметрів до 142 сантиметрів з розширеною центральною колонкою для різних потреб зйомки.

3. Бездротова домашня камера відеоспостереження

Вона підвищує безпеку будинку або квартири. Система бездротової камери Techage підходить для різних місць, таких як котедж, офіс, склад, майстерня, ресторан та інше. Камера водонепроникна, тому може контролювати кожен куточок вашого маєтку. До неї можна підключити мобільний додаток Android або iPhone, щоб дивитися віддалено все, що відбувається в будинку.

4. Ugreen USB Hub: дивовижний аксесуар для ноутбука

MacBook є одним з найпопулярніших ноутбуків завдяки своїй унікальній операційній системі, дизайну і простоті використання. Але з появою менших і легших ноутбуків у нього немає деяких корисних портів, таких як HDMI, Ethernet і навіть слот для SD-карт. На щастя, з’явився корисний аксесуар Ugreen USB Hub, який вирішує цю проблему.

5. Надувна подушка під шию

Для повноцінного відпочинку і розслаблення після напруженого дня або під час подорожі, надувні подушки під шию – це відмінний аксесуар для зняття напруги в шиї. Це корисно для зменшення проблемних болів в шийному відділі хребта.

6. Робот пилосос

Електроніка на службі людей і це видно по сучасним пральним машинам, посудомийних машин та іншої техніки, що полегшує життя сім’ї. У побут входить пилосос-робот, який без присутності людини робить прибирання приміщень.

7. Бездротові колонки Bluetooth

Для любителів музики, бездротові колонки Bluetooth будуть відмінним вибором, так як меломани зможуть насолоджуватися усіма своїми гаджетами без будь-яких незручностей для прослуховування улюблених пісень.

8. Намети для кемпінгу

Якщо ви плануєте відправитися на відпочинок на відкритому повітрі, можете зробити його набагато комфортніше в наметі для кемпінгу. Вони добре забезпечують температурний режим від + 5 до + 18 градусів.

9. Модифікований тримач телефону на мотоциклі

Щоб безпечно використовувати навігацію та інші функції смартфона, модифікований тримач на мотоциклі – це відмінний інструмент для комфорту.

10. Круті чохли для смартфонів

Велика колекція класних і стильних чохлів для смартфонів, які можна купити забезпечить захист, а також стильний зовнішній вигляд вашого девайса.

11. Надувний диван

Надзвичайно зручний і портативний диван, який буде прекрасним ресурсом для використання на відкритому повітрі в саду або під час кемпінгу.

12. Батарея ROMOSS Power Bank 20000mAh

Romoss є одним з найпопулярніших брендів, що виробляють батареї живлення. Вона може забезпечити енергією на цілий день. Має 2 порти зарядки USB, куди можна підключити кабель пристрою і мікро USB для зарядки самого акумулятора.

13. AirPods Pro клон

Навушники зі стабільним чіпом, функцією шумозаглушення і високою якістю звуку. Час відгуку з’єднання Bluetooth становить 0,5 секунди, а термін служби батареї збільшений з оригінальних 4 годин до п’яти годин.

14. Ігрова світлодіодна клавіатура і миша

Для любителів ігор це дійсно гарний дизайн клавіатури і мишки з освітленням. Вони надають новий цікавий вигляд настільній комп’ютерній системі.

15. Бездротові навушники Bluetooth, що складаються

Бездротові навушники підключаються через з’єднання Bluetooth і мають спеціальний бар’єр проти шуму, який забезпечує високу якість прослуховування без будь-яких перешкод. Вони також мають технологію, яка є відносно новою, коли мова йде про навушники – датчики. Вона полягає в тому, що музика зупиняється, коли ви кладете навушники і починається, коли ви надягаєте їх знову. Якщо маєте звичку засинати з музикою, то завдяки інноваційній технології, пристрій відчуває спокій сплячого і через 10 хвилин перестає грати музика.

16. Ретро дерев’яні сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри лінзи УФ 400 з дзеркальним покриттям в дерев’яній оправі.

17. Модні шкарпетки

Різноманітні модні шкарпетки, які роблять ноги привабливими.

18. Найдешевший селфі дрон

720p HD складаний міні-дрон. Залиште селфі-палицю вдома і живіть в епоху механічних інновацій. Підніміть свої фотографії на нові висоти за допомогою кишенькового дрона з дистанційним керуванням. Щоб розсунути межі селфі, цей дрон має HD-камеру.

як почати бізнес з Китаєм без вкладень

19. Джинсовий рюкзак Denim Daily Backpack

Щоб задовольнити ваш стиль і потреби подорожі, джинсовий повсякденний рюкзак буде шикарний вибір, який можете купити онлайн. Ці сумки доступні в декількох дизайнах.

20. Косметичка для жінок

Для милих дам необхідна річ під час далеких поїздок і подорожей. Вибір на будь-який смак.

21. Світильник у вигляді кільця

Діодна лампа у вигляді скляної трубки у вигляді кільця, закріплена на спеціальному штативі. Пристрій має налаштування по висоті і по куту нахилу. Прекрасний інструмент для професійних фотогорафів, який забезпечує м’яке однотонне освітлення. Вона стала хітом в 2021 році, попит на неї тільки зростає.

22. Пульсоксиметр

Цей інструмент дозволяє вимірювати рівень кисню в капілярній крові, причому, процес абсолютно безболісний. Популярність товару зростає в 2021 році через страх перед ускладненням після вірусного грипу.

23. Smart Watch: Розумні годинники

Електронні гаджети впевнено відтісняють класичні наручні годинники, процес цей відбувається вже кілька останніх років. Останнім часом можна побачити на руці крутого українця розумний годинник.

24. Дзеркало-відеореєстратор

Цей гаджет увійшов в коло автолюбителів давно, але завдяки позитивним відгукам власників, попит на нього постійно зростає. Цей інструмент має багато функцій: відео-реєстратор, камера заднього нагляду, навігатор, радар і вихід в інтернет.

25. Корейська косметика

Вона зарекомендувала себе як якісна і недорога. До її складу входять безпечні натуральні компоненти.

26. Електросамокати

Електротранспорт поступово входить в моду. Причини різні: дорогий бензин, ненажерливі автомобілі, захист екології, цікавість і інтерес людей.

27. Інвентар для заняття спортом вдома

Прагнення до здорового способу життя і захист від пасивного життя підвищує попит на обладнання для занять фітнесом з обтяженнями, наприклад:

• гумові джгути для фітнесу;

• еспандери гумові і пружинні;

• набори гантелей;

• спеціальні килимки.

28. Зволожувач повітря

У зв’язку з перенаселенням в світі екологічна обстановка значно погіршилася. Повітря, особливо в багатоповерхових будинках взимку при центральному опаленні, пересушене. Рятує зволожувач повітря. Тому ці прилади користуються підвищеним попитом.

29. Бездротова зарядка смартфонів

Наука стрімко розвивається, і в життя увійшло пристрій бездротової зарядки для телефону. Якщо колись тільки смартфони Apple могли заряджатися від цих пристроїв, то зараз практично всі моделі телефонів зможуть скористатися цим пристосуванням.

30. Wi-fi камери відеоспостереження

В експлуатації застосовуються два види камер відеоспостереження: з дротовим підключенням і бездротові. Область застосування – у всіх сферах охоронного спостереження: за офісами, під’їздами, за дітьми. За цими девайсами майбутнє, значить, попит на них буде постійно зростати.

Заробіток в Інтернеті на лайках

Що таке Маркетинг і хто такий Маркетолог

Де взяти гроші ( без кредиту ) щоб погасити кредит

Як заробити гроші на телефоні ( кращі програми )

Залишити відповідь