Будь-яке розвага за ваші гроші ( бізнес-ідея )

Чим далі йде технічний прогрес, тим менше залишається приводів для відпочинку і розслаблення. У ресторанах і клубах вже не збираються з друзями – там вирішують ділові питання.

В інтернеті не знайомляться з людьми, а з ранку до вечора читають новини, шукають робочу інформацію і переписуються з діловими партнерами.

Телевізор взагалі не дивляться – колись і сил на нього немає. У салоні розслабитися не дає постійно той, хто телефонує мобільний телефон. Загалом, життя веселе!

При цьому давно помічена закономірність: чим вище піднімається людина, тим менше його радує навколишнє життя. За свої гроші він може отримати буквально все. З одного боку, це призводить до того, що це саме «все» швидко приїдається.

З іншого – дозволяє заходити в пошуках розваг все далі і далі. Ну, а вам – поки ви, звичайно, самі не почнете заробляти на такі розваги – можна спробувати зробити на цьому гроші.

Будь-яке розвага за ваші гроші ( бізнес-ідея )

Отже, дозвольте заможним людям отримати за свої гроші все, що їм хочеться. А точніше – так як їм вже нічого не хочеться – запропонуйте їм щось з ряду геть. І назвіть цю послугу, скажімо, «Будь-яке розвага за ваші гроші».

Якщо ви дивилися фільм «Хостел», то напевно вже знаєте, про що йде мова. Герої фільму – багатенькі мерзотники – приїжджали в покинутий музей, де за гроші вбивали людей різних національностей, причому самими збоченими способами. Так, наприклад, вбивство американця коштувало 50 тисяч доларів, японки – 100 тисяч доларів.

Сліди потім, звичайно, ретельно заметушилися. Ні, такими «Оригінальний» вам займатися не варто – напевно вас не зведуть навіть подібні суми.Однак заробити на оригінальних способах відпочинку можна, якщо, звичайно, з фантазією у вас все в порядку.

Наприклад, влаштувати для багатих (і найчастіше нудьгуючих) дружин банкірів і бізнесменів розвага «Повія». У призначений час вони зберуться у вас і переодягнуться зі своїх «Версаче» і «Прада» в яскраві, недоладні речі з ринку:

  • побільше страз і люрексу,
  • коротші спідниці,
  • нижче вирізи,
  • вище каблуки.

І – відправляться гуляти по центральній вулиці міста, ловлячи «клієнтів».

Зрозуміло, поблизу буде виступати сутенер, який і буде вступати в переговори за кожну, а трохи віддалік варто поставити автомобіль із співробітниками міліції, який в потрібний момент погасять напруга своєю появою.

Зрозуміло, нікуди дружини не поїдуть, однак за їх власним визнанням після такої розваги життя стає набагато яскравіше. Просто самим їм це не організувала – клопітно й небезпечно. Простіше заплатити тому, хто це зробить.

Є розвага і для їх чоловіків. Наприклад, «Бомжі». Точно так же банкіри (припустимо, в свій вихідний) переодягаються і гримуються у вас в офісі і вивозяться на «точки» в громадські місця, де будуть просити милостиню.

Зрозуміло, не просто так: в офісі перед поїздкою вони скидаються в загальний банк – припустимо, по 100 доларів. Хто в той день збере більше милостині, той і забере собі всю касу. Дрібниця для багатої людини, а приємно.

Звичайно, кожного повинні охороняти найняті вами люди – не дай бог щось трапиться!

Розведення рибок на продажу ( бізнес ідея )

Агенство дизайну інтер’єру ( бізнес-ідея )

Агенство дизайну інтер’єру ( бізнес-ідея )

error: Вміст захищений!!