Чи можна заробити в Oriflame, Amway, Avon

Надзвичайно приваблива ідея, яка не покидає думку багатьох людей – це можливість бути собі начальником. Працювати за гнучким графіком, керувати командою, отримувати хороший дохід, і, можливо, навіть мати свій власний сайт онлайн-продажів. Для людей з підприємницькою жилкою це здавалося б ідеальним варіантом. Тому багато хто з них пробують це через компанії багаторівневого маркетингу MLM. Бізнес-модель в такій компанії побудована на використанні незалежних дистриб’юторів, які здійснюють прямі продажі продуктів компанії населенню. Деякі з найвідоміших компаній, що працюють за цією моделлю:

  • • Herbalife;
  • • Mary Kay;
  • • Oriflame;
  • • Avon;
  • • Amway та інші.

Їх дуже багато, і разом вони складають індустрію США з оборотом в 35,4 мільярда доларів на рік. У 2018 році більше шести мільйонів людей у Сполучених Штатах брали участь в одному з цих підприємств, натхненні можливістю досягнення фінансової незалежності або збільшення свого доходу. Але реальність така, що більшість з них зазнали невдачі і ні чого не заробили, а деякі навіть втратили гроші.

Що таке багаторівневий ринок МЛМ

Існує кілька назв багаторівневого маркетингу, включаючи прямий маркетинг, мережевий маркетинг, реферальний маркетинг, а також прямі продажі і прямий споживчий маркетинг. У типовому багаторівневому маркетингу окремий продавець отримує комісійні двома способами: від прямих продажів і від продажів, скоєних іншими людьми, найнятими продавцем. Реферали продавця можуть мати своїх рефералів, а початковий продавець також отримує комісійні від цих продажів.

За даними Асоціації прямих продажів, в 2018 році прямі продавці (дистриб’ютори або консультанти) заробили в середньому 5 700 доларів за рік. Є ті, чий річний дохід перевищує 10 000 доларів, але це меншість. Ті, хто досягає цього, мають команду продавців, які приносять для них комісійні, тому такий маркетинг називають «багаторівневим». За статистикою в 2018 році 47% активних людей, які заявили, що брали участь в цьому виді бізнесу, повідомили про втрату грошей, а ще 27% повідомили про нульовий прибуток; 76% не мали досвіду комісійних продажів.

У 2017 році фахівці в галузі психології статистичного відділу мали намір зрозуміти хід думок, і надії учасників MLM. Дослідження показало, що майже всі учасники об’єднуються в надії отримати додатковий дохід, працюючи неповний робочий день. Тим не менш, лише чверть учасників отримує невеликий прибуток.

Ці результати ставлять під сумнів обіцянку, яку часто дають компанії MLM учасникам, що ті зможуть отримувати значний дохід, працюючи неповний робочий день.

Багаторівневе маркетингове дослідження

1). Незважаючи на свою популярність, результати опитувань показало, що дві третини учасників MLM (Oriflame, Amway, Avon) більше ніколи не приєднаються до жодної організації МЛМ.

2). Більшість учасників МЛМ – це жінки (60%), причому не мають досвіду продажів 75% . Більше учасників компаній Oriflame, Amway, Avon продавали коли навчалися або закінчували університет їх 66%.

3). Чому вони приєдналися? Хоча було зазначено кілька причин, але 91% заявили, що пішли заради того, щоб заробляти гроші.

4). Чи вдалося їм заробити гроші? Хоча компанії Oriflame, Amway, Avon є джерелом додаткових грошей, більшість жінок 73%, які приєдналися до них, повідомили, що вони або втратили гроші таких 47%, або вийшли в нуль їх 27%.

Перед прийняттям рішення вивчіть тонкощі роботи дистриб’ютора

Чи можна заробити в Oriflame, Amway, Avon

МЛМ компанії Oriflame, Amway, Avon працюють на законних підставах в умовах економічного розвитку. Але перш ніж стати дистриб’ютором компанії і погодитися на їхні умови роботи, обов’язково вивчіть їх історію та відгуки людей. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб використовувати цю бізнес-модель, врахуйте наступні моменти:

1. Аналізуйте і читайте відгуки споживачів продукції Oriflame, Amway, Avon

Перш ніж вкладати гроші, вивчіть компанію, її співробітників і продукцію. Чи були у них проблеми з законом? Чи є скарги споживачів або продавців на форумах або веб-сайтах. Дізнайтеся, які стартові вкладення перед тим як почати продавати їх продукцію. Який планується дохід і яка політика компанії з викупу продукції, якщо ви не зможете її продати. Відповідно до правил роботи компанії МЛМ, якого дотримуються всі її члени, вона повинна відшкодувати 90% коштів за продукти, придбані протягом року але не реалізовані. Порадьтеся з людьми, які мають досвід роботи в цьому бізнесі, щоб визначити, чи варто в цьому брати участь.

2. Ознайомтеся з умовами роботи в компаніях Oriflame, Amway, Avon

Щоб почати роботу, необхідно купити у них набір стартових продуктів вартістю від 30 доларів і до 1000 доларів. Коли хтось купує товарів на велику суму, компанія дає йому гарні знижки. Дуже добре заохочується, коли дистриб’ютор продає товари своїй родині, друзям, колегам по роботі, чим створює надійну мережу клієнтів. Як правило, презентація проводиться в будинках друзів для демонстрації продуктів і їх продажу. Але ця традиційна модель просування товару поступово перейшла в Інтернет використовуючи сучасні технології. Деякі дистриб’ютори тепер мають «цифрові магазини» в Інтернеті та використовують соціальні мережі для просування продуктів, що продаються.

3. Дізнайтеся, чи законний бізнес веде компанія або займається шахрайством

Не всі підприємства МЛМ є законними. Деякі з них являють собою схеми пірамід, в яких вони не пропонують товари або послуги, а скоріше намагаються найняти людей, зазвичай пропонуючи схеми швидкого збагачення, щоб отримати гроші і, в свою чергу, найняти інших людей, так званих рефералів щоб вони вклали більше грошей в «піраміду». Це шахрайство, і це незаконно.

Закон вимагає, щоб компанії MLM виплачували компенсацію своїм дистриб’юторам на основі фактичних продажів реальним клієнтам. Якщо вони спонукають своїх дистриб’юторів продавати більше товарів іншим дистриб’юторам, ніж населенню, або заробляти більше грошей на рефералах, ніж на продажу, це можна розглядати як фінансову піраміду. Були випадки, коли контролюючі органи штрафували деякі компанії за використання такого роду обману.

4. Вивчіть властивості продуктів які продаєте

Дистриб’ютор повинен знати корисні властивості товару, що продається, щоб говорити людям правду і пропонувати саме те, що люди шукають. Не важливо який це товар, тривалого користування, наприклад каструлі або короткочасного користування, наприклад, косметика. Будь-який продукт вимагає демонстрації, щоб люди розуміли його використання та переваги. Крім того, рекомендується перевіряти чи є на ринку подібні продукти. Порівнюйте ціни, на свій товар і той що успішно продається.

5. Вивчіть стан ринку МЛМ

Перестрахуйтеся на випадок якщо сім’я і друзі відмовляться купувати продукцію пропоновану компанією. Наприклад, продукт, який ви плануєте продавати, належить відомому бренду, який рекламує свою продукцію в соціальних мережах. Дізнайтеся, хто ваші конкуренти? Тобто, чи працюють у вашому оточенні інші дистриб’ютори від цієї ж компанії з аналогічною продукцією. Поцікавтеся де і кому вони продають товари. Цей ринок віддає перевагу прямому спілкуванню.

6. Запитуйте інформацію в письмовому вигляді

Не підписуйте жодних контрактів і не беріть гроші в кредит, не розуміючи ризику і своєї відповідальності. Знайдіть час подумати і досліджувати запропоновані умови. Це ваші гроші, ваші інвестиції і ваше майбутнє, не дозволяйте на себе тиснути. Зверніться за юридичною консультацією до того, кому ви довіряєте.

7. Задавайте прямі питання

Опрацюйте деталі з керівниками компанії та іншими дистриб’юторами. Пам’ятайте, це ваші гроші, які можете втратити, якщо не врахуєте ризики. У міру того, яку вам дадуть відповідь, зможете оцінити, чи дійсно вам зручно брати участь в цій компанії.

8. Попереджувальні знаки

Уникайте співпраці з будь-якою компанією, яка:

  • • Перебільшує свій потенціал заробітку.
  • • Підштовхує вас до підписання контракту.
  • • Вимагає купити товару на велику суму грошей.
  • • Не дозволяє повернення непроданої продукції.
  • • Пропонує вам влізти в борги, щоб купити товар.

9. Переваги та недоліки в роботі дистриб’ютора

Серед переваг потрібно відзначити гнучкість графіка роботи, і той факт, що можна працювати в будь-якому зручному місці, а заробіток залежить від прикладених вами зусиль.

Але є і недоліки. Початкові грошові вкладення можуть бути великими. Щоб отримати певний дохід, ви повинні багато працювати, наймати інших людей, продавати товари родині та друзям. Не завжди вдається покрити всі витрати пов’язані з цим бізнесом, тому що несете великі витрати, пов’язані з продажами, наприклад, транспортні витрати, що знижує розмір прибутку.

Додатковий заробіток для Жінок на дому та в Інтернеті

Чи можна заробити на Forex ( валютний ринок )

Як пенсіонеру заробити гроші в Інтернеті