Гроші на халяву – секретні способи отримати халявні гроші

Халява – це слово, яке гіпнотично діє на розум людей. Про халяву мріють як розумні люди, так і дурні. Тільки розумні знають, що халява тільки в мишоловці. А дурні думають, що знайдуть в інтернеті чарівну кнопку «Бабло» і стануть мільйонерами. Халява в інтернеті – це поняття двояке, начебто вона є, але щойно захочеш її отримати, доводиться попрацювати. Якщо запитати в експертів заробітку в мережі без вкладень щодо халявних грошей, то вони дадуть відповідь, що вона все ж таки є, тільки потрібно знати, де її можна отримати, але, головне правильно її використовувати.

В інтернеті є багато різних способів, як взяти гроші без зусиль, інформацію читайте далі у статті.

Заробляйте гроші на халяву, на сайтах із бонусами за реєстрацію

Гроші на халяву

Досвідчені користувачі знають, що в інтернеті можна отримати безкоштовні гроші, приєднавшись до деяких чесно працюючих сайтів з бонусами за реєстрацію.

У багатьох новачків виникає питання: «Чому деякі ресурси роздають гроші на халяву?»

Але це не зовсім безкоштовно, тому що користувач отримує гроші тільки тоді, коли пройде реєстрацію в проекті. Така процедура називається бонусом за реєстрацію.

Компанії, які платять гроші кожному користувачеві за реєстрацію, тому що хочуть, щоб їхні програми побачили та дізналися якнайбільше людей. Таким чином вони застосовують різні стимули для залучення людей. У результаті вигоду мають компанії та користувачі.

Пропонуємо список сайтів, які платять гроші за реєстрацію та за щоденне відвідування сайтів. Почнемо з сайтів-кранів.

1.Faucet Crypto – це популярний кран, який довгий час дає крипту

Він роздає безкоштовно крипто-монети, так звані токени Bitcoin Cash. Щоб їх отримати, потрібно виконувати прості дії – кожні сорок хвилин натискати на опцію «Ready to Claim».

Faucetcrypto – це не тільки кран, а ресурс для заробітку крипти різними способами, додатково від періодичного отримання бонусу з крана.

Тут можна переглядати рекламу, натиснувши на короткі посилання, також можна заробляти, переглядаючи рекламу з оплатою за клік, можна працювати в розділі Offerwalls, і заробляти монети, беручи участь в опитуваннях або тестуючи ігри.

Ресурс має такий функціонал як «Досягнення». Він підвищує розмір заробітку, коли користувач своїми активними діями набере таку кількість балів, щоб досягти 20 рівня.

 1. FireFaucet – це мульти кран, що має багато можливостей для заробітку криптовалюти

Він популярність набрав поступово, даючи можливість користувачам заробляти різну криптовалюту. Звичайно, на першому місці Bitcoin, далі всі похідні від нього – це Ethereum, Litecoin, Dogecoin та інше.

Як можна заробити на Fire Faucet халявні гроші? По-перше – це щоденний бонус, який дається раз на добу, по-друге – це кран, який капає поінти кожні 30 хвилин.

Auto Claim Points – це внутрішня валюта, яку заробляють користувачі на Fire Faucet. Далі, за своїм бажанням, її можна перевести в будь-яку іншу криптовалюту, яка є у проекті. Конвертацію можна виконувати вручну, в одну мить, але за це система візьме невеликий відсоток або використовуючи функцію автоматичного збирання, та конвертації, запустити цю систему в дію, яка поступово переведе поїнти у відзначену чекбоксом крипту.

 1. BESTCHANGE – моніторинг обмінників, якій теж дає гроші на халяву

Моніторинг обмінників – це майданчик, де розміщуються різні сервіси обміну грошей, де користувачі конвертують, наприклад, криптовалюту чи іноземну валюту в будь-яку іншу валюту, наприклад, це можуть бути електронні гроші або валюта своєї країни, для українців – це гривні.

Але, особливість цього сервісу в тому, що він має біткоїн-кран, який з’явився тут нещодавно і мало хто про це знає, але кран досить гарний.

Знайти його можна на їх сайті, знизу на головній сторінці в лівій колонці можна побачити опцію «ВТС-кран». Клікаєте на неї, відкривається вкладка з формою отримання Біткоїн-сатоші.

Відразу видно попередження, що кран видає від 1 до 100 сатоші кожні 60 хвилин.

У цій формі вказуєте свою адресу Біткоін-гаманця. Далі клікаєте по квадратику «Натисніть для перевірки», і вирішуєте капчу, далі натискаєте на кнопку «Отримати бонус».

Система просто рандомно видає Біткоїн-сатоші на внутрішній баланс. Як тільки наберете 2000 сатоші, отримаєте доступ на зняття коштів.

Список іноземних ресурсів де можна отримати гроші на халяву при реєстрації на сайті.

 1. Swagbucks – сайт дає бонус за реєстрацію у розмірі 5 доларів

Swagbucks – це популярний сайт проведення опитувань. Щоб забезпечити зручність користувачам у нього є програма, яка сплачує долари за реєстрацію. Зазвичай система роздає гроші безкоштовно за участь у платних онлайн-опитуваннях, за виконання легких завдань, наприклад пошук інформації в Інтернеті, перегляд відео, участь в іграх.

За відгуками користувачам, це популярна компанія, яка платить без обману. За час роботи вона сплатила близько 137 мільйонів доларів. Учасник, який вперше приєднується до Swagbucks, отримує бонус 5 доларів за реєстрацію, який зараховується на його баланс на сайті.

Це халявні гроші, які користувач отримує практично як подарунок. На сайті це називається вітальним бонусом.

 1. Rakuten – сервіс, який дає миттєвий бонус в розмірі 10 доларів за реєстрацію

Тим користувачам мережі, хто шукає халявні гроші на порядних сайтах, можна звернути увагу на торговий портал Rakuten, який новачкові пропонує безкоштовний вітальний бонус 10 доларів, які платять за реєстрацію. Але за це «Rakuten Free Bonus Credit» пропонує здійснити покупку на 25 доларів і більше в інтернет магазинах протягом 90 днів з моменту реєстрації.

Ще, Rakuten платить кешбек у розмірі до 5% на всі покупки через сайт.

Крім того, у нього є реферальна програма «Запроси друга», за якою виплачуються гроші у випадку, коли запрошені користувачі здійснюють покупки за партнерським посиланням.

 1. Drop – це чудовий додаток для повернення грошей

Просто скачайте та встановіть програму Drop на свій телефон і створіть безкоштовний обліковий запис, використовуючи свої особисті дані, такі як повне ім’я, адреса електронної пошти, тощо. Треба підключити до програми свої дебетові чи кредитні картки.

Програма абсолютно безпечна і не повідомляє інформацію про користувачів стороннім особам.

Після налаштування облікового запису, виберіть улюблені магазини, де ви збираєтесь робити покупки на регулярній основі. Після цього вирушайте за покупками, як завжди. Коли магазини мають кешбек, Drop надішле бали, які можна обміняти в роздрібних магазинах, таких як Amazon, Aliexpress та інші.

 1. Сайт InboxDollars – халявний заробіток в інтернеті

InboxDollars – це надійний сайт, який дає бонуси за реєстрацію у розмірі 5 доларів.

Після отримання бонусу кожен користувач може виконувати завдання на перегляд реклами, наприклад, дивитися відео або читати електронні листи.

Це чудовий спосіб додаткового заробітку у вільний час. Гроші можна вивести на електронний гаманець, отримати чеком або на електронну картку InboxDollars.

Це надійна компанія, яка виплатила понад 57 мільйонів доларів з початку своєї діяльності.

 1. Vindale Research – це ще один надійний, безпечний та безкоштовний додаток для опитувань

Кожен користувач при реєстрації отримує халявні долари у розмірі 2 долари,

Vindale користується популярністю і авторитетом, тому що у нього найдорожчі опитування. Більшість компаній платять від 3 до 10 доларів за опитування, але іноді вартість опитування сягає 50 доларів за одне опитування.

Ще одна функція, яка подобається всім користувачам цієї компанії, це те, що вона відправляє долари на електронний гаманець PayPal, без балів чи подарункових карток.

Додаток також має реферальну програму «Запроси друга», де кожен користувач, який зареєстрований, заробляєте 5 доларів за запрошеного друга.

 1. iBotta – бонус за реєстрацію в розмірі 10 доларів

Будь-яка людина може зареєструватися на цьому кешбек-сайті та отримати за реєстрацію бонус 10 доларів. На додаток до халявних грошей користувачі отримуватимуть кешбек – відсоток від суми витрачених грошей при придбанні товарів. За кожну покупку покупець може повернути гроші до 3 доларів, використовуючи кешбек. Мінімальний поріг виплати становить 20 доларів.

Як тільки користувач досягне цієї суми у своєму обліковому записі Ibotta, він зможе вивести гроші на електронний гаманець PayPal або витратити їх на Amazon.

 1. MyPoints – це сайт, який дарує подарункову картку Amazon на 5 доларів

Це програма заохочення за реєстрацію. Щоб отримати бонус від MyPoints, потрібно пройти реєстрацію на сайті і заповнити свій профіль. Далі потрібно дочекатись повідомлення на свій E-mail, коли компанія запросить вас для участі в опитуваннях.

За кожне опитування, в якому приймете участь, система нараховує бали, які можна обміняти на подарункові карти від брендів, таких як Amazon.

 1. Smart Panel – бонус за реєстрацію 5 доларів

Для отримання бонусу потрібно скачати та завантажити програму Smart Panel, тоді заробите 5 доларів. Заробляйте ще 5 доларів щомісяця, дозволяючи цій програмі залишатися на своїх пристроях.

Ті користувачі, хто тримає програму на своєму девайсі протягом 18 місяців поспіль, заробить 170 доларів. А за два роки 230 доларів. Все дуже просто. Користувачі програми можуть користуватися нею для пошуку новин в Інтернеті.

 1. ShopTracker – програма, яка дає долари на халяву

Програма надсилає кожному користувачеві 36 доларів на рік за те, що той поділиться своєю історією покупок на Amazon. Адміністрація торгового порталу робить це, тому що хоче вивчити тенденції та поведінку постійних покупців Amazon.

Як це працює: ви завантажуєте програму ShopTracker, а потім підключаєте її до своєї електронної пошти та облікового запису на Amazon.

Таким чином, щоразу, коли ви робите покупки, система зможе легко збирати всі дані про ваші дії.

Протягом місяця ви отримуєте за це 3 долари або 36 доларів на рік як бонус за те, що ви знайшли час, щоб завантажити та налаштувати програму.

Резюме

Як бачимо, бонус за реєстрацію отримати дуже просто, головне не спокуситися великим бонусом від шахрайського сайту де для виведення грошей змусять заробити мінімалку, яку неможливо заробити навіть за кілька років.

Тому перед тим, як зареєструватися, обов’язково почитайте умови заробітку на сайті. Щоб потім ваш e-mail не пішов по руках.

«Халявні гроші» не обов’язково означає, що хтось на вулиці, без жодної причини, дає вам гроші.

Концепція заробітку за допомогою сайтів та мобільних додатків, які дають безкоштовні гроші, полягає в тому, що користувачу платять за реєстрацію та виконання простих завдань.

Як і куди інвестувати без особливого ризику

Чому Instagram така популярна мережа для бізнесу

Як скоротити витрати в компанії ( бізнесі )