Мікрозайми: як працюють, що потрібно знати про МФО

Коли до зарплати кілька днів, а гроші були потрібні ще вчора, виникають думки про те, що треба терміново зайняти трохи грошей. У таких випадках більшість людей починає випрошувати гроші у друзів та знайомих, але це не завжди зручно.
У випадках, коли шукати гроші просто ніде, або немає бажання принижуватися перед рідними та близькими, на допомогу прийдуть МФО, які нададуть гроші до зарплати під невеликий відсоток.

З чого починати при гострій потребі грошей?

МікроЗАЙМИ: як це працює, і що потрібно знати про МФО

Якщо терміново потрібні гроші, насамперед слід знайти кредитора з найвигіднішими умовами. Насамперед слід порівняти умови різних кредиторів на загальнодоступних сайтах в Інтернеті.

Після вибору досить надійного кредитора з вигідними умовами, потрібно прийти в офіс організації особисто або заповнити заявку на кредит онлайн. У заявці потрібно чесно описати свій дохід, а також відповісти на решту запитань.

У разі схвалення позики слід підписати договір, попередньо прочитавши його від початку до кінця. У разі виникнення питань необхідно обов’язково поставити їх менеджеру.

Далі можна буде отримати гроші зручним способом:

  • на карту
  • або готівкою, і насолоджуватися життям.

Скільки коштуватиме кредит у МФО?

Тут все залежить від того, на яку організацію впав вибір і які умови за кредитом. Найчастіше переплата менш велика. Варто розуміти, що МФО не призначені для того, щоб брати кредит на тривалий термін.

Це чудове місце для того, щоб отримати невелику суму до зарплати, не більше. За кілька днів може «накапати» лише кілька відсотків, що не так уже й багато, враховуючи терміновість отримання кредиту.

Майже жоден банк не видасть людині кредит у такий короткий проміжок часу, як МФО, що є основною перевагою на користь МФО.

Як можна погасити борг у МФО?

Тут може бути багато варіантів. Більшість МФО надають можливість сплатити заборгованість у будь-який зручний спосіб. Зокрема, можна сплатити суму боргу та відсотки за допомогою платіжних терміналів у будь-якому місці, без прив’язки до конкретного міста чи регіону. Також можна без проблем прийти з готівкою до відділення МФО, де менеджер із задоволенням допоможе з погашенням заборгованості.

Чи можуть бути погані наслідки від отримання кредиту до МФО?

Поганих наслідків від взятого кредиту в МФО може бути у принципі, якщо вчасно погасити заборгованість. У разі тривалого прострочення настануть ті ж наслідки, що й у випадку з банками – судові позови та примусове погашення боргу.

Як збільшити шанси на отримання мікрозайму?

Здавалося б, вся необхідна інформація в анкеті була зазначена правильно, та якщо з МФО знову прийшла відмова. Чому так відбувається, і як можна збільшити шанси на отримання кредиту в МФО?

1. Не треба завищувати суму позики.

При оформленні позики в МФО слід пам’ятати, що цифри з реклами який завжди стосуються конкретного пользователя. МФО зазвичай аналізують репутацію позичальника, і завжди готова ризикувати великою сумою під час видачі першого кредиту, або за видачі кредиту особі, раніше прострочившему оплату кредита.

Тому не варто завищувати суму позики. Потрібно брати саме стільки, скільки потрібно зараз.

2. Повідомляти дані без помилок.

При заповненні заявки на кредит слід бути дуже уважним. Справа в тому, що навіть одна незначна помилка може обернутися відмовою в отриманні кредиту до МФО.

Вся справа в тому, що будь-яка МФО не розбиратиметься в тому, де клієнт припустився помилки, їм простіше просто відмовити в отриманні позики, якщо щось не так у заявці.

Перед надсиланням заявки потрібно уважно перечитати її та переконатися, що в ній немає жодної помилки.

3. Потрібно надавати дані про поручителів, якщо є така можливість.

Якщо позичальник має хорошого друга, або іншу особу, готову поручитися за нього, це буде неодмінним плюсом, адже у разі виникнення проблем з поверненням боргів, у МФО буде ще одна відповідальна особа.

Це дуже вигідно для самої МФО, тому кредит буде виданий з більшою ймовірністю.

4. Не потрібно подавати багато заявок одночасно.

Краще вибрати МФО з найвигіднішими умовами, подати одну заявку і чекати відповіді.

МФО ставляться з недовірою до тих позичальників, які одночасно подають заявки до кількох структур.

Справа в тому, що такі позичальники часто не відрізняються порядністю та чесністю, тому МФО найчастіше відмовляють у видачі кредиту таким особам.

5. Не слід ігнорувати дзвінки співробітників МФО.

У розмові зі співробітниками треба бути чемним, не грубіянити.
Багато людей ігнорують дзвінки з незнайомих номерів, але у разі подання заявки до МФО слід брати слухавку.

Справа в тому, що співробітники деяких МФО дзвонять клієнтам для уточнення деякої інформації, або хоча б для того, щоб дізнатися, чи номер. Під час розмови зі співробітниками МФО в жодному разі не можна грубити.

Потрібно максимально чемно спілкуватися зі співробітниками, відповідати на всі запитання. Тільки в такому випадку можна отримати позитивну відповідь від МФО і отримати кредит на потрібну суму.

5 секретів техніки ефективних продаж

Як зробити свого чоловіка успішним і багатим

Як заробити гроші вдома в селі ( Топ-15 способів )