Інтернет – правила безпечного користування

Інтернет – дивовижне місце, повне знань і розваг, але, крім безперечних переваг, існують також загрози, особливо для самих маленьких користувачів Інтернету.

Подібно до того, як багато років тому нас попереджали не розмовляти з незнайомцями, сьогодні все ще є попередження про Інтернет. Парадоксально, але багато правил безпечного використання Інтернету поширюються в основному на дорослих, оскільки у них є доступ до платіжних карт, а спроби вимагання грошей – одні з найпоширеніших, досить згадати «нігерійський шахрайство».

Як безпечно користуватися Інтернетом як дорослому, так і дитині?

Правила безпечного використання Інтернету дітьми

Почнемо з того, що правила для дітей повинні в значній мірі контролюватися опікунами, нерозумно залишати дитину без нагляду. Звичайно, це в основному стосується дітей старшого віку, тому що молодші в будь-якому випадку вимагають уваги батьків, а їх робота в Інтернеті багато в чому обмежується прослуховуванням пісень і переглядом мультфільмів на YouTube.

Слід пам’ятати, що навіть на такій платформі алгоритм може відображати відео в обраних відеороликах, які не призначені для дітей, і дитина інстинктивно натискає на нього, тому рекомендується спостереження.

Більш серйозна проблема виникає з дітьми, які свідомо користуються Інтернетом. Крім сайтів для дорослих, на яких можна встановити батьківський контроль, існує безліч молодіжних сайтів, які іноді можуть містити різкий або інший неприйнятний контент, і ви повинні знати, що ваша дитина не буде захищати себе від чого-небудь ще.

На що вам слід звернути особливу увагу, так це на те, щоб не призначати зустрічі з незнайомцями з ігор або соціальних мереж, а також не повідомляти будь-кому фізичну адресу і не вказувати його в поштових скриньках та інших облікових записах.

Правила-безпечного-використання-Інтернету

Правила безпечного користування Інтернетом для дорослих

Може здатися, що доросла людина буде більш обізнаний про погрози і менш довірливий, на жаль, у багатьох людей немає внутрішньої сигналізації, яка повідомила б їм, що ймовірність того, що наше електронного листа було написано нігерійцем, мала.

Принцу, який хоче повернути нам своє золото, тому що він нещасний, потрібен тільки депозит в тисячу гривень, щоб підтвердити банківські процедури.

Існує безліч різновидів цього типу електронної пошти, всі вони виглядають як перекладачі, вони дуже ненадійні, і тим не менше, сотні людей щороку використовують їх таким чином.

Перше правило для дорослих – не вірити всьому, що написано в мережі.

Основою безпечного і вмілого використання інформації, що міститься в Інтернеті, і навіть в газетах або на телебаченні, є можливість її перевірити. Навіть найбільші сайти можуть представити інформацію без перевірки, і тоді з’ясовується, що автора статті обдурили.

Ще одне правило пов’язане з недовірою до сайтів, які пропонують щось безкоштовно або за цінами значно нижчими від середньоринкових.

У житті немає нічого безкоштовного, навіть лотерейний квиток потрібно купувати. Точно такі ж правила діють і в Інтернеті, чому ви повинні отримувати щось безкоштовно, не роблячи ніяких дій з вашого боку?

Крім того, брендовий продукція дешевше на 80% ринкової ціни повинна викликати певні сумніви і потрібно уважно перевірити сайт, що пропонує такі сенсаційні ціни.

Повертаючись на мить до електронних листів і пасток, які чекають необізнаних користувачів, варто згадати такі повідомлення: «Ваш електронний лист було намальовано як 1 з мільйона, пора забирати приз».

Давайте з’ясуємо: ви нічого не виграли, тисячі інших людей отримали те саме повідомлення.

Якщо, незважаючи на це, ви сподіваєтеся, що це правда, скопіюйте або введіть вміст meil в пошукову систему Google, і ви побачите багато тем, пов’язаних з цією аферою.

Правило, яке не можна ігнорувати:

  • не розголошувати свої особисті дані невідомим особам.

Це правило застосовується в основному до рекламних порталів, де компанія, в яку ми подаємо заяву про прийом на роботу, просить нас надіслати нам при собі посвідчення особи з метою набору персоналу.

  • Відправляти скан вашого посвідчення особи або посвідчення водія вкрай не рекомендується.

Однак, якщо ви хочете це зробити, уважно перевірте, чи існує компанія в базі даних компаній і чи збігається адреса електронної пошти для доставки з адресою, зазначеною на веб-сайті.

 

Також варто ознайомитися з відгуками про цю компанію.

Це лише деякі з безлічі правил безпечного використання Інтернету, дотримання яких знизить ризик зіткнення з шахраями. Інтернет багатий відмінним контентом, вміле використання цієї найбільшої бібліотеки і мультимедійного центру в світі дає багато позитивних моментів, але не забувайте проявляти пильність, тому що тільки тоді ми будемо в безпеці в Інтернеті.

Безкоштовна накрутка лайків в Instagram

Мобільний заробіток на рекламі з додатком EMoney

Кращі програми для заробітку з телефону на 2022 рік

error: Вміст захищений!!